www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міська рада
 

Міський голова | Міськвиконком 


 Інформація про надання адміністративних послуг   

 Правила благоустрою території міста Миргорода


 

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17
Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21
E-mail: mirgorod_miskrada@ukrpost.net

 

Список депутатів
Миргородської міської ради шостого скликання

 Міський голова - Соломаха Сергій Павлович
Секретар ради
- Кірпосенко Костянтин Олегович
 
п/п
Прізвище, ім'я, по батькові
Рік народ-ження
Місце роботи, посада
1
Паутов Олександр Борисович
1951
тимчасово не працює
2
Марченко Олександр Олексійович
1959
Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління, начальник
3
Гесь Олег Анатолійович
1971
в/ч А 1356, командир
4
Аршинніков Олександр Григорович
1959
Гімназія ім. Т.Г.Шевченка, директор
5
Говоруха Олег Борисович
1963
ЗАТ «Смак», генеральний директор
6
Ночна Наталія Іванівна
1961
Центр естетичного виховання міської ради, директор 
7
Мелашенко Борис Данилович
1952
ЗАТ «Миргородсервісшляхбуд», директор
8
Кібірєв Юрій Олександрович
1954
КП "Комбінат благоустрою і озеленення", начальник
9
Діасамідзе Станіслав Хаскелович
1952
Компанія «Енергофінанс», радник-консультант
10
Прокопенко Валентина Миколаївна
1949
Миргородська районна організація профспілки працівників освіти і науки України, голова
11
Цись Олександр Григорович
1962
Полтавське відділення КБ «ПриватБанк», керуючий
12
Лавицький Михайло Петрович
1962
ТОВ "Міла-вікс", генеральний директор
13
Ільяшенко Людмила Михайлівна
1958
тимчасово не працює
14
Коваленко Катерина Юхимівна
1956
Миргородська Центральна районна лікарня, лікар-терапевт
15
Ільяшенко Сергій Михайлович
1954
Управління праці та соціального захисту населення Миргородської РДА, заступник начальника
16
Мандрика Андрій Якович
1950
ЗАТ «Миргородкурорт», санаторій «Березовий гай», головний лікар
17
Михайленко Сергій Юрійович
1968
ТОВ «Миргородська міська аптека №1», директор
18
Гречко Віталій Олександрович
1967
3 ТВУЗ Держспецзв’язку, службовець
19
Терещук Катерина Артемівна
1945
Пенсіонер
20
Бондаренко Василь Андрійович
1952
Пенсіонер
21
Кундій Любов
Анатоліївна
1952
начальник відділу споживчого ринку та
підприємництва управління економіки міської ради
22
Лобунько Олександр Якович
1955
військовий пенсіонер
23
Вороновський Анатолій Миколайович
1961
ТОВ «Сервер», юрисконсульт
24
М’якота Олександр Іванович
1971
ПОКВП ВКГ "Миргородводоканал", слюсар-ремонтник
25
Сиверин Олександр Миколайович
1978
приватний підприємець
26
Сіряк Андрій Олександрович
1968
ТОВ ТРК «СВС», директор
27
Козулін Валентин Юрійович
1963
Миргородська Центральна районна лікарня, завідуючий поліклінічним стоматологічним відділенням
28
Мілько Наталія Михайлівна
1953
Миргородська Центральна районна лікарня, завідуюча поліклінічним відділенням для дорослих
29
Кваша Василь Іванович
1956
ЗАТ «Миргородкурорт», заступник генерального директора
30
Семененко Григорій Павлович
1954
ЗАТ «Миргородкурорт», начальник управління економіки і фінансів
31
Фененко Валентина Василівна
1966
ЗОШ №1 ім.П.Мирного, заступник директора
32
Кірпосенко Костянтин Олегович
1968
Міська рада, секретар міської ради
33
Святенчук Володимир Миколайович
1954
Центр поштового зв’язку №5 Полтавської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», начальник
34
Шокало Володимир Ілліч
1957
ПОКВП ВКГ "Миргородводоканал", майстер
35
Яринич Леонід Миколайович
1951
Міська рада, начальник відділу по роботі із зверненнями громадян
36
Швайка Сергій Олексійович
1973
Миргородська філія ВАТ «Полтавобленерго», заступник начальника
 
 

Постійні комісії міської ради

Постійні комісії міської ради утворені рішенням міської ради 6 скликання від 18 листопада 2010р.:

Комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту

Голова комісії: Прокопенко В.М.
 

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів

Голова комісії: Яринич Л.М.
 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

Голова комісії: Паутов О.Б.
 

Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства

Голова комісії: Мілько Н.М.
 

Комісія з питань бюджету, інвестицій та підприємництва

Голова комісії: Мелашенко Б.Д.
 

Комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів

Голова комісії: Михайленко С.Ю.
 

Комісія з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами

Голова комісії: Терещук К.А.
 

 

 

 

Організація роботи депутатів міської ради 6 скликання з виборцями
 

№ виб. окр.
Межі виборчого округу
Депутат, обраний в одномандатному мажоритарному окрузі
Депутат, обраний в багатомандатному окрузі
1
Вулиці: Гоголя (від №176 і №179 до кінця), Озерна (від №26 і №105 до кінця), М.Філянського, Садова, Міжболотна, Стаднянська, Лікарняна, Козацька , Ф.Мініна, Міщенка, А.Рубана, І.Зуєнка, Гетьманська.
Провулки: Скляра , Сотенний.
Паутов О.Б.
 
Мілько Н.М.
2
Вулиці: В.Лазоренка, Тичини, Грекова, Берегова, Гоголя ( №148 – 170, № 155 - 177), Озерна (№1 -103, №2 – 24).
Провулки: Бондарний, Тичини, Озерний, В.Древаля, І.Українця.
Фененко В.В.
Діасамідзе С.Х.
3
Вулиці: Я.Остряниці , Болотна, Лісова, Ломана, Личанка, Колгоспна, Загородня, Красносільська, Шкільна, Фестивальна, Світла, Миру, Гагаріна, Єрківська
Провулки: Галушкинський, Болотний, Веселий, Ломаний, Красносільський , М.Гладкого, Г.Лісницького, Королівщина, Личанський, Лісовий, Загородній
Коваленко К.Ю.
Прокопенко В.М.
4
Вулиці: Хуторянська, Новопрорізна, Пушкіна, Рибальська, Дачна, Микиші, Прирічна, Байрацька, Лугова, Бр.Козленків, М.Грушевського, Боровиковського, Ткацька, Заливна, Полтавська, В.Василевської, Кленова, Абрикосова, Черешнева, Квітуча, Соснова, Жовтнева, Грушева, Виноградна
Провулки: 1-й Єрківський, 2-й Єрківській, 3-й Єрківській, Сухий, Ткацький, Мокрий, Боровиковського.
Швайка С.О.
Вороновський А.М.
5
Вулиці: Андрєєва, Воскресінська, Кашинського, Незалежності (крім №2), Старосвітська (від будинків №24 і №41 до кінця та №9, №19, №29), Малоліщанська, Корольова, Харківка.
Провулки: Вузький, Луговий, Старосвітський, Заливний
Ільяшенко С.М.
Мелашенко Б.Д,
6
Вулиці: І.Білика, Старосвітська (№№ 2 - 22/5, №3 -39 (крім №9, №19, №29), Гоголя (№72 -96/9, № 99/2 – 137/8).
Мандрика А.Я.
Ільяшенко Л.М.
7
Вулиці: Гоголя ( № 34/1 – 64, № 47-97), Гурамішвілі (№3-135/20 та №2-58/24), Котляревського, Осипенко, Південна, Нафтовиків, Харчовиків, Острівна,. Магістральна
Провулки: Острівний
Шокало В.І.
Кірпосенко К.О.
8
Вулиці: Багачанська (парна сторона крім №106).
Марченко О.О.
Святенчук В.М.
 
9
Вулиці: Раскової, Робітнича , Депутатська, К.Марусиченка, Хорольська, І.Гурина , Петрівська, Багачанська (непарна сторона вся, і №106).
Провулки: Багачанський, Микиші, Робітничий, Петрівський
Гесь О.А.
Лавицький М.П.
10
Вулиці: Троїцька (від №38 і 43 до кінця) , Гоголя ( № 122 -146), Миргородських дивізій, Заозерна, Ведмедівка, Українська, Зоріна, Іващенка, Ломиковського, Ксьонза, Комишнянська, Зінчаші, Дібрівська, С.Васильченка, Попівська.
Провулки: Гончарний, Попівський.
Бондаренко В.А.
Козулін В.Ю.
11
Входять вулиці: Ігнатенка, Шевченка, М.Корсуна ,Троїцька (№1-41/30, 2-36), Гоголя ( № 98/6 – 120, 139-149А), Незалежності №2, Я.Усика, Миргородська, Курортна.
Провулки: Кобзарський , Хорольний
Говоруха О.Б.
Яринич Л.М.
12
Вулиці: Новобережанська, Молодіжна, Сластьона, Визволителів, Дружби, Корсунського, Довге Озеро, Зіркова, Київська, 9 Травня, Зубковського, Мельченка, П.Посвіта, Ф.Красицького, Почапці, Ювілейна, Шовкопрядна, Кваші, Бабенка, Джерельна.
Провулки: Зубковського, Новобережанський, Космонавтів.
Семененко Г.П.
М’якота О.І.
13
Вулиці: П.Мирного, Сорочинська (від початку до №20 і №45/1).
Провулок Дачний.
Аршинніков О.Г.
Сіряк А.О.
14
Вулиці: Д.Апостола, Б.Хмельницького ( № 1 - 41/38, №2-36), Перемоги, 8 Березня
Провулки: Тупий, Д.Апостола, Б.Хмельницького, 8 Березня, В.Кабачка, Різницький, Вовчанський.
Лобунько О.Я.
Ночна Н.І.
15
Вулиці: Східна, Енергетиків, Онопрієнка, Декабристів, Короленка, Космонавтів, Сорочинська (від №22 та №47 до кінця), Польова, Чумацька, Бережанська, Б.Хмельницького (від №38 і №43/71 до кінця), Гурамішвілі (від №137/15 і до кінця)
Провулки: Біликівський, Поперечний, Ф.Кривенка , Почапський, Польовий, Кривий, Гурамішвілі.
Кваша В.І.
Кібірєв Ю.О
16
Вулиці: Гоголя (№ 1-45, 2 – 32), Спартаківська (№ 1-15/27, 2-14), Ковтуна, Складська, Прорізна, Вовка (№ 1 – 35, №2 - 80/30), В.Хітька.
Провулки: Гоголя, Спартаківський, Складський, Заводський, Прорізний.
Михайленко С.Ю.
Кундій Л.А.
17
Вулиці: Шишацька ( № 1 - 119, №2 – 78), Спартаківська (від № 17 і № 16 до кінця), Л.Українки, Капніста, Вокзальна, Слави (№1 -49 і №, 2 -60), В.Віташа, Кричевського, М.Семенка, Мічуріна, Залізнична.
Провулки: Вокзальний, Будівельний.
Сиверин О.М.
Терещук К.А.
18
Вулиці: Березова, Т.Бульби, Вербова, Калинова, Комарова, Зелена, Вовка (від №82 до кінця), Шишацька (від №80 і №121/25 до кінця), Чехова, Висоцького, Весняна, Нафтомістечко, Самійленка, Спортивна, Каштанова, Кооперативна, Кринична, Свидницького, Слави (від №51 і №62 до кінця), Мінзаводська, Тополина, Вишнева, Нова, Співоча.
Провулки: Наріжного, Вовка, Різьбярів, Шишацький , Партизанський, Тополиний, Мінзаводський.
Гречко В.О.
Цись О.Г.

 
 

 

 


[версія для друку]
  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби
Организация детских праздников, Организация детского праздника, детские анимационные.. Стоимость– 7 000р. /час/2 ведущих. Детская спортивная программа «Олимпийские игры». Тренеры молодежной олимпийской сборной (детские аниматоры) проведут набор в свои команды.


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa