Миргород - сайт міста

http://www.mirgorod.osp-ua.info

У К Р А Ї Н А
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
Полтавської області
(четверта сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Явід  «15»  грудня  2010  року  № 10

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінку земель міста Миргорода
(станом на 01.01.2010 рік) та введення її в дію

Відповідно до ч.1 ст. 142 Конституції України, ст. ст. 3, 12, 201 Земельного кодексу України, п.34,35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 2,23 Закону України «Про оплату за землю», ст.ст. 3,5,6,13,15,18,20,23 Закону України «Про оцінку землі», розглянувши технічну документацію «Грошова оцінка земель міста Миргород», виконану науково-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерагроцентр», згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 року №213 «Про Методику грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», з метою визначення розміру земельного податку та орендної плати, для забезпечення економічного регулювання земельних відносин у місті, економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, міська рада

в и р і ш и л а: 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Миргорода (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, розроблену науково-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю «Інтерагроцентр», з базовою вартістю 1 кв.м. земель міста - 126,41 грн.
2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель міста з 01.01.2011 року, після отримання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи.
3. З метою забезпечення введення в дію нормативної грошової оцінки земель міста один примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Миргород (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, а також в електронному вигляді передати на зберігання та для використання відділу Держкомзему у місті Миргород Полтавської області (Вовк Ю.М.).
Другий примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Миргород (станом на 01.01.2010 рік) у складі текстових та графічних матеріалів, а також в електронному вигляді передати на зберігання до Управління житлово-комунального господарства Миргородської міської ради.
4. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Яшний С.В.) виконати та надати Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції Полтавської області перерахунок орендної оплати за земельні ділянки по раніше укладеним договорам оренди.
5. Відділу Держкомзему у місті Миргород Полтавської області (Вовк Ю.М.) внести зміни в облікову земельно-кадастрову документацію та надати Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції Полтавської області необхідну інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю.
6. Вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 6 березня 2007 року «Про затвердження та застосування нормативної грошової оцінки земель міста Миргорода».
7. Засобами масової інформації (Явтушенко В.А., Денисенко В.В., Сливний В.І.) оприлюднити дане рішення.
8. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів (Михайленко С.Ю.), та на постійну комісію міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва (Мелашенко Б.Д.) 


Міський голова
С.П. Соломаха


© Інститут Трансформації Суспільства 2007
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua