www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 05.06.2009 14:45
Шляхами до людей: із засідання виконавчого комітету

27 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Про підготовку закладів освіти до нового навчального року доповідав начальник відділу освіти С.Г.Мовчан. Зокрема, він сказав, що навчальними закладами міста, за підтримки міської ради, забезпечено реалізацію вимог державної політики щодо розвитку освітньої галузі. 

Пріоритетними напрямами освітньої галузі міста залишається створення умов для здобуття дітьми якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; подальше покращення матеріально - технічної бази навчальних закладів; проведення зовнішнього незалежного тестування, як передумови вступу громадян до вищих навчальних закладів; соціальний захист учасників навчально-виховного процесу. 

У місті залишається незмінною мережа навчальних закладів, хоча контингенти учнів продовжують змінюватись із від’ємним показником. Загальна кількість дітей продовжує зменшуватись, але набір до перших класів у окремих школах починає збільшуватись. Навчальні заклади повністю забезпечені як педагогічними працівниками, так і обслуговуючим персоналом.
У наступному навчальному році заклади освіти міста працюватимуть в умовах переходу на нову структуру навчання уже 9 рік. Це зумовлює перехід на нові навчальні плани, розширення варіативної складової навчальних планів, врахування профільного напряму, який обрала кожна школа. Нині у всіх загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється допрофільна і профільна підготовка, введено повий профіль – економічний (загальноосвітня школа №7). 

Особливістю нового 2009 -2010 н.р. є той факт, що до 10-х класів прийде дуже малочисельний контингент учнів - 50-60 осіб.
Матеріально - технічне забезпечення навчально-виховного процесу бажає бути кращим, але його рівень не нижчим, ніж у місті Полтаві. 

Загальноосвітні навчальні заклади міста в основному забезпеченні підручниками. 2009-2010 н.р. для дошкільної освіти є роком вивчення та впровадження нової базової програми розвитку дитини дошкільного віку « Я у світі». 

Але ключовою проблемою на даний час у плані підготовки до нового навчального року, без сумніву, є створення затишних, комфортних умов для навчання дітей, а також ремонт приміщень та мереж тепловодопостачання і водовідведення.
Далі Степан Григорович надав інформацію про об’єми ремонтних робіт, які необхідно виконати для якісної підготовки до нового навчального року по кожному навчальному закладу. 

У план підготовки до нового навчального року входить і організація відпочинку та оздоровлення дітей. Улітку 2009 року при загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах планується організувати роботу одинадцяти таборів із денним перебуванням та одного табору праці та відпочинку, у яких матимуть змогу відпочити близько 700 дітей.
Потім С.Г.Мовчан прозвітував про ті заходи, які приведено у відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради та припису санітарно-епідеміологічної станції. 

Далі на засіданні виконавчого комітету у порядку контролю розглядалося виконання рішення виконавчого комітету, від 19 березня 2008 року, №195, «Про затвердження міської програми «Репродуктивне здоров’я на 2008-20015 роки». Доповідала голова комітету з питань медичного обслуговування населення та розвитку курортної сфери Н.Г.Коркішко. Вона детально прозвітувала про стан виконання цієї програми в місті, а також зазначила, що програма залишається на контролі до 2015 року і запропонувала щорічно заслуховувати на засіданні виконавчого комітету звіт про виконання даної програми. У обговоренні питання, що розглядалося, взяли участь Афанасьєва Олена Євгеніївна - завідуюча відділенням акушерства та гінекології Миргородської ЦРЛ, Наумова Лариса Павлівна - заступник головного лікаря з питань дитинства та пологової допомоги Миргородської ЦРЛ, Федорченко Тетяна Василівна - завідуюча реабілітаційним відділенням санаторію «Хорол» ЗАТ «Миргородкурорт» для оздоровлення вагітних жінок, Гавловська Алла Борисівна - завідуюча гінекологічним відділенням бальнеогрязелікарні ЗАТ «Миргородкурорт», Афанасьєва Наталія Миколаївна - районний акушер- гінеколог Миргородської ЦРЛ та ін. 

Про справляння місцевих податків і зборів доповідав заступник начальника Миргородської об’єднаної державної податкової інспекції В.В.Арефьєв. Доповідач зазначив, що станом на 01.05.09р. до місцевого бюджету м. Миргорода надійшло податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються податковою службою, на загальну суму 12333,1 тис. грн. Бюджетний розпис виконано на 101,8 %. До бюджету додатково надійшло 222,9 тис.грн. 

Заплановані на чотири місяці бюджетні призначення по місцевих податках та зборах виконані на 100,7 %, надходження склали 501,9 тис. грн. або більше від запланованої суми на 3,3 тис.грн. У загальній сумі надходжень місцеві податки та збори складають 4%. 

На території міста Миргорода впроваджено 10 видів податків і зборів. У порівнянні з минулим роком, надходження за чотири місяці 2009 року по місцевих податках і зборах збільшились на 74,7 тис. грн. або 17,5 %. 

І наостанок Валерій Володимирович запропонував на першій із чергових сесій міської ради перезатвердити всі нормативно-правові акти щодо місцевих податків і зборів, враховуючи всі зміни, що були прийняті раніше.
З усіх питань, що розглядалися, були прийняті відповідні рішення. 

Валентина ДЕНИСЕНКО.


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa