www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 13.05.2009 14:15
Благоустрій території міста - це пріоритетний напрямок діяльності міської влади

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан миргородської вулично-дорожньої мережі довжиною 169,4 км, мереж зовнішнього освітлення - 96,1 км, озеленення та чистоти 8 парків та скверів, 254 вулиць та провулків – це оцінка в цілому міста. Наше місто повинно бути таким, в якому зручно і комфортно проживати. Не менш важливою умовою є чистота та затишок наших вулиць, адже естетичний вигляд міста налаштовує на позитивні думки і створює відповідний настрій. 

Тож, благоустрою території міста, ми, міська влада, віддаємо багато уваги та коштів, а дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста, в якому ми живемо, потрібно всією громадою. 

Рішенням № 148 Миргородського міськвиконкому, від 18 березня 2009р., був затверджений План благоустрою міста, який направлений на забезпечення належного санітарного порядку навколишнього середовища, створення належних природних умов для проживання, виробничої діяльності та відпочинку громадян та гостей нашого міста, покращення його архітектурного вигляду. Протягом основного періоду 2009 року місцева влада планує упорядкувати території жит¬лових забудов, парків, скверів, ринків, вокзалів, прибережної зони р. Хорол, автомобільних шляхів, залізничної колії та прилеглі до них території тощо. 

Як і в минулі роки, буде здійснений комплекс заходів по висадженню дерев, кущів, підсіву газонів, утворенню нових насаджень дерев, наведенню санітарного порядку на кладовищах та біля пам’ятників і братських могил та ін. Управлінням архітектури та містобудування проводиться скоординована робота по втіленню затвердженого Плану в дію. У зв’язку з цим, управлінням уже направлено більше 159 приписів для виконання об’єднанням громадян, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності і підпорядкування, громадянам. Згідно даних приписів, розроблена проектна документація на впорядкування стаціонарних існуючих торгових кіосків та павільйонів по вул. Воскресінській , із розумінням та в короткі терміни зробили ремонт фасадів власники магазинів: по вул.Гоголя, 109 – “Валентина” (ПП Тищенко В.М.), “Елена” (ПП Шалімова Т.О.), “Сільпо” по вул. Гоголя, 98 (ТОВ “ФОЗЗІ ОСТ”), відновлено вивіски аптеки та магазину по вул. Гоголя, 72 (ТОВ “Мед-сервіс”), здійснено поточний ремонт зупинок “Україна” (ПП Федорченко О.І.) та “Чайкоффський” (ПП Каплунова Т.М.), відремонтували східці в магазині “Фуршет” (вул. Гоголя,54). Але до цього часу не реагують на приписи ПП Моркотун П.П.(“Міні-маркет, по вул. Гоголя, 154), власники триповерхового громадського будинку по вул. Воскресінській,2, власники приміщень банку “Правекс – банк” (вул. Гоголя, 105), аптеки “Біокон” (вул. Гоголя, 84), балансоутримувачі нежитлових приміщень по вул. Гоголя, 162, не закінчено благоустрій магазину “Арго” по вул. Д.Апостола,6 (ТОВ “Арго – лізинг”) тощо. 

Але я не можу бути повністю задоволений, адже досі у місті існують несанкціоновані сміттєзвалища (прилегла територія до школи № 9, територія впродовж залізничної колії, приватні незабудовані (вул. Залізнична) та занедбані земельні ділянки (вул. Панаса Мирного) тощо), не всі ще жителі сплачують за вивіз сміття (відкрите питання багатоповерхових будинків, не переданих на баланс міста, – вул. Кашинського, 26, 6-А, 4 , вул. Гоголя, 54-А, тощо). Ми збираємося домогтися , щоб наші жителі стовідсотково були забезпечені вуличними сміттєзбірниками та стовідсотково сплачували за цю послугу, а не самовільно вивозили сміття, забруднюючи цим околиці міста. 

Також у цьому році буде вжито додаткових заходів щодо встановлення пандусів до публічних місць у Миргороді. Цим питанням займаються управління архітектури та містобудування, управління праці та соціального захисту населення. На етапі проектування, погодження проектів та здачі в експлуатацію нових об’єктів із цим питанням проблем не виникає, але власники існуючих громадських споруд на приписи управлінь реагують без інтузіазму (ЦЕЗ №5 ПД ВАТ “Укртелеком” тощо). Важливо зробити всі можливі зручності для миргородців , відпочиваючих та туристів, що мають певні обмеження фізичних можливостей, спростити їм умови проживання. 

У плані благоустрою на 2009 рік розроблено план розподілу території міста та чітко визначені прилеглі до підприємств, організацій та установ Миргорода території. Вже сьогодні їхні керівники можуть звернутися до управління житлово-комунального господарства та отримати інформацію щодо закріплення за ними ділянок, які вони повинні прибирати. Цю територію власник може прибирати самостійно або ж заключити договір із спеціалізованим підприємством. На територіях, які належить прибирати, необхідно проводити весь комплекс робіт, спрямований на наведення та постійне підтримування чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме: регулярне прибирання від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані, забезпечення вивезення сміття на відведені для цього ділянки або на міське сміттєзвалище. Підприємства зобов’язані встановлювати та утримувати урни для запобігання забруднення випадковим сміттям вулиць, площ та інших об’єктів благоустрою.
І все ж, міська влада розраховує на підтримку підприємців у питанні благоустрою міста. Ряд заходів передбачено фінансувати за їхній рахунок. Якщо кожен підприємець перед своїм магазином, офісом виконає роботи, згідно плану благоустрою, то, як підказує аналітика, споживачі охоче звертаються в ті організації або магазини, які мають облаштовану прилеглу територію. Тобто, бізнесмен, інвестуючи гроші в місто, тим самим вкладає їх у розвиток власної справи. Об’єднуючи зусилля, громада, влада й бізнес сприяють більшій привабливості Миргорода. 

Звичайно, проблем щодо благоустрою міста ще вистачає, а тим паче, в період світової фінансової кризи. Але важливо те, що ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Хочеться, щоб наше місто з кожним днем, із кожним роком ставало все прекраснішим, щоб у ньому зручно і комфортно жилося кожному жителю. Адже Миргород - це наш спільний дім, і від нас залежить , яким цей дім буде. Тож, давайте спільними зусиллями подбаємо про його благоустрій. 

С.М.РУСЬКИХ, начальник управління архітектури та містобудування міської ради


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa