www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 30.03.2009 15:30
Чим живе виконавча влада

18 березня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На ньому розглядалося питання про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2008-2009 років та підготовку житлово-комунального господарства до літнього курортного сезону 2009 року. Доповідав заступник міського голови, начальник УЖКГ А.Д.Богиня. 

Зокрема він сказав, що цьогорічний опалювальний сезон (2008-2009рр.), незважаючи на газову кризу, був найуспішнішим у плані підготовки об’єктів ЖКГ до зими. Так, за 2008 рік через УЖКГ міської ради на ці цілі було профінансовано не тільки рекордну суму - 14 млн. 925 тис. гривень, а і виконано значно більший об’єм робіт. Якщо в 2007 році на підготовку ЖКГ була виділено значні кошти із міського та Державного бюджетів, то в 2008 році виділялися, в основному, кошти із міського бюджету. 

Підприємство «Миргородтеплоенерго» протягом усього опалювального сезону стабільно забезпечувало теплом та гарячою водою споживачів, за цей період не було жодної аварії.
Основна проблема забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств міста - це фінансовий стан, що залежить, у першу чергу, від своєчасної оплати населення за спожиті комунальні послуги. Так, станом на 1 березня 2009 р. по ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» заборгованість споживачів за надані послуги з теплопостачання становить - 3325,5 тис. грн., у т.ч. населення заборгувало 2456,4 тис. грн.
Заборгованість споживачів по ОКВПВКГ «Миргородводоканал» - 859,2 тис.грн., у т.ч. населення - 433,5 тис.грн. 

По підприємству Миргородське УЕГГ заборгованість населення складає 1044,1 тис. грн. По МК ЖЕУ, яке забезпечує технічне обслуговування житлових будинків, заборгованість населення складає 843,8 тис.грн. Так, по 4 комунальних підприємствах заборгованість населення становить 5,2 млн. грн.
Це можна назвати безвідповідальним ставленням жителів міста до свого обов’язку: дисципліновано сплачувати кошти за отримані послуги. Проблема своєчасної оплати споживачами за спожиті комунальні послуги значно утруднює роботу підприємств, що відбивається як на обсягах ремонтних робіт і належного утримання інженерних мереж, так і своєчасної видачі заробітної плати працівникам комунальних підприємств, проплат обов’язкових платежів та податків. 

Далі Анатолій Дмитрович розповів про те, що відповідно до міської програми капітального ремонту житлового фонду і благоустрою міста на 2008 рік, бюджету розвитку та цільового фонду на житловий фонд використано 1775,83 тис. грн. 

У цьому ж році на благоустрій міста використано 3539322 грн., що в порівнянні з 2007 роком збільшено на 32%. 

На реконструкцію, капітальний ремонт та утримання доріг у 2008 році використано 3030,0 тис. грн., що в порівнянні з 2007 роком збільшено на 105%. 

За рахунок цих коштів виконано: будівництво і реконструкцію тротуарів біля Вічного вогню, по вул.Гоголя (від в/ч до стадіону), вул.Багачанській, вул.Єрківській, вул.Д.Апостола, в парку Дружба, вул. Шевченка, вул.Сорочинській, доріг - по вул.8 Березня, вул.Б.Хмельницького (частково), пров.Наріжного (частково), вул. Козацькій (частково), вул. Шишацькій (частково). Брали участь у ремонті своїх під’їзних доріг ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» - по вул.Шевченка та вул.Троїцькій, здійснено реконструкцію тротуару від вул. Гоголя - до санаторію ім.М.В.Гоголя. Виконано ямковий ремонт асфальтобетонного покриття 28 вулиць, щебеневого покриття 30 вулиць. 

Багато зусиль доклали комунальні підприємства міста по реконструкції та впорядкуванню скверу Голодомору; пам’ятника М.В. Гоголю та героям його творів; пам’ятника Боровиковському; облаштуванню дитячих майданчиків, будівництву нових автобусних зупинок, які, безумовно, прикрасили наше місто. Проводився ремонт навчальних закладів та закладів культури (краєзнавчий музей, культурно-дозвільний центр, приміщення ради ветеранів по вул.Шишацькій, 86). 

КП «Комбінат благоустрою і озеленення» виконано робіт по реконструкції вуличного освітлення на загальну суму 206366,94 грн., у тому числі на вулицях Єрківській, Троїцькій, Новобережанській, Д.Апостола, Гурамішвілі, Тичини, Ломиковського, Байрацькій, Зінчаші, Боровиковського, М. Семенка, пров.Біликівському, Нафтовиків, вулиць: Грекова, Старосвітській, Спартаківській, Сорочинській, Козацькій, Личанці, Лісовій, Філянського, Стадні, Хорольській, шляхопроводі, парку Котляревського, вулиць: І.Білика, Багачанській, Довге озеро, Харківки, всього поставлено світильників НКУ -143 шт., ЖКУ «Геліос» - 99 піт., ЖТУ «Лотос» - 9 шт. Частково виконаний капітальний ремонт електромереж зовнішнього освітлення по вул. Кричевського та Козацькій. 

Встановлено дорожніх знаків на суму 65594 грн., нанесено дорожньої розмітки на суму - 47930,05 грн., реконструйовано світлофорів на 131021 грн. 

Ось уже три роки пройшло з того часу, як в місті було освоєно роздільну систему збору ТПВ. У даний час 236 контейнерів на 1100 літрів та 1200 контейнерів на 240 літрів розставлено в багатоповерховій забудові і в приватному секторі і ця робота продовжується. 

Із часу впровадження системи роздільного збору ТПВ КП «Спецкомунтранс» тільки за 2008 рік було зібрано і відправлено на переробні підприємства наступну кількість вторинної сировини: макулатури - 45т на суму 24 тис. грн.; ПЕТ-пляшки - 12т на суму 25 тис.грн.; склобій - 148 т на суму 64 тис. грн.; плівка -2т на суму 6 тис. грн. Всього зібрано вторсировини на суму 119 тис. грн. 

Забезпечення міста електроенергією здійснюється через Миргородську філію ВАТ «Полтаваобленерго». На виконання першочергових заходів з енергозбереження Миргородською філією ВАТ «Полтаваобленерго» у 2008 р. проведено ремонт 181 КТП, РП, ЗТП , замінено 27 опор, розчищено 32,6 км повітряних ліній, перетягнуто 14,24 км дротів, здійснена заміна та монтаж ізольованих вводів - 1191 шт. Філією проведена велика робота по прийманню на свій баланс відомчих об’єктів повітряних і кабельних ліній, що дасть можливість у подальшому надавати послуги по енергозабезпеченню на більш високому рівні. 

Газопостачання у місті здійснює Миргородське Управління з експлуатації газового господарства, яке у 2008 р. за планом провело перевірку на щільність газопроводів (470 км). Виконано капітальний ремонт станції катодного захисту. Виконана ревізія 15 ГРП. Проведено технічне обслуговування внутрішньобудинкового обладнання -11200шт. 

Сьогодні перед комунальниками поставлені питання здешевлення комунальних послуг, пошуку зменшення вартості послуг за рахунок уведення більш економічних у споживанні енергії обладнання, насосів, котлів, вуличних ліхтарів, введенням сучасної системи обліку. 

На виконання «Плану заходів на 2006-2010 роки щодо реалізації енергетичної стратегії України на період до 2030 р. на підприємствах житлово-комунального господарства по м.Миргороду за 2008 рік (КП «Комбінат благоустрою і озеленення», «Миргородтеплоенерго», «Миргородводоканал», Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління) зекономлено 487,3 тис. кВт год електроенергії за рахунок упровадження енергозберігаючих заходів. 

Запровадження в повному обсязі запланованих заходів з енергозбереження на комунальних підприємствах дозволило заощадити за 2008 рік 162,2 тонни умовного палива, що складає 78,89 тис. грн. 

Пріоритетним напрямком є реалізація проекту «Реконструкція теплової системи міста Миргорода». У ході проекту передбачається реконструкція всієї теплопостачальної системи міста з наданням переваги когенерації та котлам, які використовують альтернативні джерела енергії, що дозволить суттєво зменшити споживання традиційних енергоносіїв та покращити екологічну ситуацію в місті. Крім того, планується підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будинків, шляхом залучення коштів компанії GTZ. 

В цілому, робота житлово-комунального господарства міста покращилася в порівнянні з минулим роком, але стан справ в галузі потребує постійної уваги з боку міської ради та її виконавчого комітету. 

У обговоренні питання, що розглядалося, того дня взяли участь: Подліпний Анатолій Олексійович - начальник обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго»; Марченко Олександр Олексійович - начальник Миргородського виробничого управління житлово-комунального господарства; Прядко В’ячеслав Сергійович - депутат обласної ради, начальник Миргородського управління експлуатації газового господарства ВАТ «Полтавагаз»; Кулик Віталій Іванович - начальник обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал»; Ряжко Андрій Олександрович - депутат міської ради, начальник Миргородської філії ВАТ «Полтаваобленерго»; Рєзцов Євгеній Юрійович - в.о. начальника центру електрозв’язку №5 Полтавської філії ВАТ «Укртелеком» (за згодою); Поливода Іван Олександрович - начальник комунального підприємства «Комбінат благоустрою і озеленення» та ін.
Про перспективи благоустрою міста на 2009 рік доповідав начальник управління архітектури та містобудування С.М.Руських. 

Детально розглянувши та обговоривши обидва питання порядку денного, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення. 

Валентина ДЕНИСЕНКО,
газета "Миргород наш дім" №12
 


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa