www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 15.06.2009 18:30
Підвищення тарифів - непопулярний, але вимушений крок

Із 1 травня подорожчали послуги з централізованого теплопостачання та підігріву води обласного комунального підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго». Повідомлення про підвищення тарифів на теплопостачання друкувалися на сторінках газети, але у споживачів теплової енергії і зараз виникає питання: „Чому збільшилася плата за тепло?» 

На це запитання дає відповідь директор ОКВПТГ „Миргородтеплоенерго» А.О. ПОДЛІПНИЙ. 

Скажу відверто, що причиною підвищення тарифів на теплопостачання є виключно збільшення цін на енергоносії, природний газ та електроенергію, доля яких у витратах на виробництво теплової енергії складає майже 70%. 

У тарифах, які діяли з 01 серпня 2008 року до 30 квітня 2009 року (1кв.м опалення протягом року - 3,14 грн. та 53,27 грн. за підігрів води на 1-го мешканця на місяць), 1000 куб. метрів газу коштувало 686 грн. Протягом 2008 року неодноразово підвищувалася ціна на природний газ, і вже у грудні 2008 року 1000 куб. метрів газу коштувало - 873,78 грн., а це на 27,2 % більше, ніж закладено в тарифі на тепло.
Ціна на електроенергію в тарифі, що діяв до 30 квітня 2009 року, передбачена в розмірі 0,5122 грн. за 1 кВт/год., підвищення ціни на електроенергію відбувалося щомі¬сячно, у листопаді 2008 року 1 кВт/год електроенергії коштував - 0,7015 грн., зростання - 37 %. 

Ціна на газ підвищилась на 27,2 %, на електроенергію на 37 %, а тарифи на теплопостачання збільшились у середньому лише на 10,7 % (1кв.м опалення протягом року - 3,47 грн. та 59,06 грн. за підігрів води на 1-го мешканця на місяць). 

За опалювальний період 2008 - 2009 років різниця між фактичною вартістю енергоносіїв та вартістю енергоносіїв, яка закладена в тарифах, що діяли до 30 квітня 2009 року, склала - 3697,3 тис. грн., у т ч. внаслідок невідповідності ціни на газ - 3301,7 тис. грн., на електроенергію - 395,6 тис. грн. Це прямі збитки підприємства, які ніхто не компенсує, а тому підприємство на даний час знаходиться у критичному фінансовому стані. 

Тому, враховуючи підвищення вартості природного газу та електроенергії для надання послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води споживачам, підприємством проведене коригування собівартості теплової енергії лише по статтях витрат «Паливо» та «Електроенергія». Розмір решти складових собівартості виробництва теплової енергії залишився без змін. 

Розрахунки собівартості виробництва теплової енергії перевірені Державною інспекцією з контролю за цінами, про що отримані висновки. 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення та аналіз впливу регуляторного акта було надруковано в газеті «Миргород - наш дім». Тарифи були обговорені на засіданнях депутатських груп, комісій Миргородської міської ради та Полтавської обласної ради. Тарифи погоджені Миргородською міською радою (рішення від 03 грудня 2008 р., № 867) та затверджені 20 позачерговою сесією 5 скликання Полтавської обласної ради, від 27 березня 2009 року, яке було надруковано в газеті «Зоря Полтавщини» 1 квітня 2009 року. 

Газета "Миргород наш дім"


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa