www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 13.07.2009 15:55
«Роси Миргородщини» – чиста питна вода, яку можуть споживати всі
2 липня в нашому місті сталася значна подія – по вул.Багачанській, 2 (поблизу території ЗАТ «Миргородський завод продтоварів «Калинка») відбулося урочисте відкриття кіоску по реалізації питної води «Роси Миргородщини».

Прокоментувати цю подію ми запросили заступника міського голови, начальника управління економіки міської ради С.В.Ширшову.
 - Світлано Василівно, чим зумовлене рішення влади відкрити кіоск по реалізації питної води у нашому місті ?

Кореспондент телестудії «Миргород» бере інтерв’ю у заступника головного лікаря Миргородської районної санітарної епідеміологічної станції М.І.Гавриленка. 

 

На таких установках вода, піднята з надр землі, проходить 5 ступенів очищення - отримується питна вода зі збалансованим сольовим складом.

- Одним із пріоритетних завдань міської влади, зокрема, міського голови Олександра Борисовича Паутова, було і залишається покращення в місті якості питної води. У зв’язку з цим прийнято програму «Питна вода Миргородщини», яка розрахована до 2020 року, і в рамках якої проводиться планомірна робота.

- Ви сказали: «Проводиться планомірна робота». Чи можна детальніше розповісти про це?

- У травні 2008 року реалізовано перший інвестиційний проект у цьому напрямку. ТОВ «Юр Аква» впровадило ефективну очистку питної води. Бювет споруджено в центрі міста. Але в планах міського голови – створення таких об’єктів по всіх мікрорайонах міста. Так, запровадити подібний інвестиційний про­ект було запропоновано керівництву заводу продтоварів «Калинка». Ми вдячні його голові правління Олені Анатоліївні Лазебній за розуміння проблеми і успішне завершення робіт по створенню ще однієї технології очистки питної води.

М.І.Гавриленко, заступник головного лікаря Миргородської районної санітарно-епідеміологічної станції на запитання
- чи виправдане чимось відкриття такого кіоску у нашому місті - відповів:

- Нині в більшості регіонів України питна вода, що подається централізованими системамиводозабезпечення, загалом не відповідає гігієнічним вимогам держстандарту і потребує додаткової очистки. На жаль, вода з миргородського централізованого водогону по деяких складових сьогодні не відповідає стандартам питної води (існує проблема великої кількості вмісту фтору у воді), а тому, на мою думку, відкриття такого кіоску в нашому місті є дуже доцільним.

- Ваша думка з приводу виготовлення та реалізації питної води «Роси Миргородщини». Чи відповідає вона вимогам державного стандарту та чи забезпечено на підприємстві якісний контроль за випуском цієї води ?

 - ЗАТ Миргородський завод продтоварів «Калинка» у липні поточного року розпочав виготовлення та реалізацію води питної «Роси Миргородщини», яка відповідає усім вимогам Україн­ського законодавства в сфері охорони здоров’я. За думкою вчених, питна вода повинна мати оптимальну ступінь мінералізації - 500мг/дм3, адже вживання в раціон дистильованої води призводить до вимивання з організму мінеральних речовин, а це в свою чергу - до псування зубів та кісток (вимивання кальцію), розладу кишково-шлункового тракту (нестача хлоридів), нервового збудження (нестача заліза), серцево-судинну недостатність (при дефіциті калію) та інше. Тому хімічний склад води питної «Роси Миргородщини» підібраний матінкою-природою та скоригований фахівцями таким чином, що бадьорість, сила та здоров’я при її вживанні споживачам гарантовані.

Хімічний склад питної води «Роси Миргородщини» не більше, мг/дм3: хлориди (СL-) – 250, кальцій (Са-) - 100, мінералізація - 500.

Чудові результати підтверджені протоколами досліджень Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту та нашою районною санітарно-епідеміологічною станцією.

На підприємстві «Калинка», яке почало виробляти і реалізувати очищену питну воду, забезпечений щоденний якісний контроль за водою (є сучасна акредитована та атестована лабораторія).

- Які ступені обробки проходить вода перед тим, як дійти до споживача та яке обладнання для цього використовується?
- ми запитали у голови правління ЗАТ «Миргородський завод продтоварів «Калинка» Олени Анатоліївни Лазебної:

- Вода, піднята з надр землі, проходить спочатку три ступені механічної очистки від твердих крупно- і дрібнодисперсних зважених часток та проходить процес абсорбції на вугільному фільтрі для видалення сторонніх домішок газів. Надлишок розчинених мінеральних солей із питної води виділяється за допомогою осмосної установки. П’ятою стадією очищення води є обеззараження її ультрафіолетовими лампами. Нове сучасне обладнання закуплено в Бельгії та Канаді.

Того дня інженер із підготовки виробництва ЗАТ «Миргородський завод продтоварів «Калинка» О.П.Єрмакова та майстер безалкогольної дільниці С.В.Троцька провели екскурсію та познайомили усіх присутніх на відкритті кіоску по реалізації питної води із технологією виготовлення, тобто очищення питної води. Звичайно, всі мали змогу скуштувати по склянці чистої питної води, яка істинно відповідала своїй назві – «Роси Миргородщини».

Для довідки:
придбати питну воду «Роси Миргородщини» (за помірну ціну – 0,45 грн. за 1л) можна за адресою: м. Миргород, вул. Багачанська, 2, (біля території ЗАТ Миргородський завод продтоварів «Калинка»), з 8.00 по 21.00, без вихідних та перерв на обід. Воду відпускають як у тару споживача, так і в тару підприємства (каністри та кулерні ємності місткістю від 3дм3 до 20дм3). До речі, незабаром на полицях цієї торгової точки та в магазинах міста і всієї України з’явиться бутильована вода виробництва цього підприємства усієї асортиментної лінійки. Це буде сильногазована, середньо-, слабогазована та негазована вода в ємностях 0,5дм3, 1,0дм3, 1,5дм3, 3,0дм3, 6,0дм3 та в 18,9дм3.
Тож, купуйте, смакуйте, оцінюйте.


Валентина Денисенко

 
газета «Миргород наш дім»№27

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa