www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 20.07.2009 18:29
Вчасне виконання рішень влади – важлива складова демократії

15 липня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Про хід виконання рішення виконавчого комітету, від 3 грудня 2008 року, №818, «Про визначення місць паркування автотранспорту та стоянок таксі у місті» та рішення виконавчого комітету, від 24 грудня 2008 року, №929, «Про впорядкування руху автотранспорту в місті» доповідала заступник міського голови, начальник управління економіки С.В.Ширшова. Зокрема, вона сказала, що зазначені рішення були прийняті з метою посилення контролю та впорядкування паркування автотранспорту та стоянок таксі на центральних вулицях міста, забезпечення належного благоустрою. Як показав аналіз, вдалося досягти деяких покращень. 

Повноваження по справлянню збору за паркування автотранспорту в місті було надано приватному підприємцю Туренко Валентині Андріївні. За період її діяльності, а це 6 місяців поточного року, суттєво покращилася ситуація по організації паркування автотранспорту, а також збільшилися надходження до міського бюджету. 

Якщо за 6 місяців 2008 року по даному виду платежів бюджет отримав 1,4 тис.грн., то за І півріччя 2009 року - 6,5 тис. грн. Також слід відзначити, що Валентина Андріївна забезпечила персонал літнім та зимовим спецодягом, номерними нагрудними посвідченнями, талонами суворої звітності, збільшено час паркування до 18 год. 

На виконання даних рішень виконавчого комітету міської ради комунальним підприємством «Комбінат благоустрою і озеленення» розроблено та погоджено із органами ДАІ схему установки дорожніх знаків по вулицях Я.Усика, Воскресінській, Гоголя, Кашинського. 

Виготовлено і встановлено необхідні знаки навколо центрального ринку, знаки стоянок таксі, нанесено дорожню розмітку стоянок та визначено місця для кожної служби таксі. 

У червні поточного року по вул. Гоголя від магазину «Сільпо» до вул. Грекова за кошти Укравтодору проведено капітальний ремонт асфальтобетонного покриття, на якому в даний час ведеться відновлення розмітки для стоянок таксі та паркування автомобілів. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради № 300, від 27 травня 2009 року, виникла необхідність у виготовленні знаків для додаткових місць паркування на стоянках вулиць: Незалежності, Кашинського, Андрєєва, які найближчим часом повинні бути виготовлені та встановлені. 

Що стосується служб таксі, то в місті їх функціонує 7. Доцільно відзначити, що після проведення засідання виконавчого комітету міської ради 3 грудня 2008 року, Миргородська ОДПІ активізувала роботу по виявленню та залученню до оподаткування нелегальних таксистів. 

За цей період спеціалістами інспекції разом із працівниками ДАІ проведено17спільних рейдів по контролю перевізників, які надають послуги автомобілями таксі. 

Як результат - кількість перевізників таксі, у порівнянні з І півріччям 2008 року зросла в 2,5 рази, якщо на 01.07.08р. їх налічувалося 77 осіб, то на 1 липня 2009 року вже 193. Зросли і надходження до міського бюджету, які на 1 липня 2009 року становили 91,0 тис. грн., а це на 31,5% більше, ніж за відповідний період минулого року (69,2 тис. грн.). 

Управлінням економіки персонально кожному керівнику служби доведено рішення міської ради, яким визначено місця стоянок таксі. Одночасно працівниками контролюючих служб, згідно запланованого графіка, з метою ліквідації стихійного паркування автотранспорту та стоянок таксі в місті, було здійснено ряд рейдових перевірок та проведено роз’яснювальну роботу серед водіїв таксі, які незаконно перетворюють платні місця паркування на багатогодинну стоянку для своїх автомобілів.
Для відповідного реагування на виявлені порушення водіями таксі та прийняття заходів щодо їх усунення працівниками відділення ДАІ здійснюється контроль за дотриманням водіями таксі та інших транспортних засобів правил зупинки та стоянок транспортних засобів. 

За І півріччя 2009 року на порушників складено 231 протокол. Але це, поки що, не дало очікуваного результату. Незважаючи на знак «Зупинка заборонена», біля магазину «Вікотек» таксисти влаштовують стихійну стоянку, що призводить також до надмірного шуму для жителів прилеглих будинків, особливо після 23.00. Власники автомобілів використовують вулицю Я.Усика як безкоштовну стоянку, порушуючи встановлені знаки - «Зупинка заборонена». У той же час паркінг поряд пустує. Світлана Василівна також зауважила і на тому, що необхідно активізувати перевірки в напрямку ліквідації стихійного паркування. 

Незважаючи на методи впливу контролюючих служб, водії служб таксі 1555 (керівник Шудєгова Т.Є.), 1552 (керівник Кузьменко С.М.), періодично порушують знак «Платне паркування» біля готелю «Миргород» та магазину «Продмайстер», водії 41111 (керівник Котенко С.П.) влаштовують стоянку на початку вул. Панаса Мирного, порушуючи знак «Зупинка заборонена». Керівник служби 1563, Феофанов В.О., взагалі ігнорує рішення міської ради, організовуючи стоянку біля магазину «Сільпо». Також водії таксі засмічують місця паркування пластиковими стаканчиками та іншим сміттям. 

Для більш ефективного наведення порядку та в зв’язку з тим, що право блокувати автопорушника або вивозити його на штрафмайданчик може лише служба ДАІ, є пропозиція автоінспекції придбати евакуатор та блокіратори коліс для тимчасового затримання транспортних засобів, що передбачено частиною другою статті 52 Закону України «Про дорожній рух». 

Згідно цього документа, лише Державтоінспекція МВС контролює правомірність експлуатації транспортних засобів і виконання правил паркування. 

В обговоренні питання активну участь взяли міський голова О.Б.Паутов; члени виконавчого комітету: М.М.Глушко, М.В.Олефір; депутат міської ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко; завідуючий Миргородським сектором охорони навколишнього природного середовища М.Н.Шапочка; начальник ВДАІ по обслуговуванню Миргородського району та державної автоінспекції УМВС України в Полтавській області В.О.Охріменко; депутат міської ради, голова постійної ко¬місії міської ради з питань житлово-комунального господарства, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики В.А.Туренко; В.І.Кваша, заступник генерального директора ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт»; секретар ради мікрорайону «Центральний» А.І.Корольова; голова асоціації таксистів О.В.Шевченко; заступник начальника Миргородської ОДПІ Н.В.Молочко та ін. Про виконання закону України «Про звернення громадян в організаціях, установах та на підприємствах міста» доповідав начальник відділу Держкомзему в м.Миргороді Ю.М.Вовк. Зокрема, він сказав, що у письмових зверненнях громадян найбільше питань пов’язано з приватизацією землі та встановленням меж земельних ділянок. Деяких громадян турбує питання розвитку ринку земель. Також громадяни звертаються за довідками про грошову оцінку землі. 

Вирішення окремих питань, зазначених у частині заяв, потребують додаткового вивчення, тому термін розгляду цих заяв продовжується, при цьому громадянам надсилаються письмові роз’яснення. В цілому, всі звернення громадян розглядаються своєчасно, у встановлені Законом України «Про звернення громадян» строки. 

Із питання, що розглядалося, було прийняте відповідне рішення. Того дня на засіданні виконавчого комітету розглядалося чимало й інших питань, не передбачених планом підготовки засідання виконавчого комітету. І хоча не обійшлося без «гарячих» дискусій, палкої полеміки, різних поглядів на одну проблему, всі учасники засідання виконавчого комітету все-таки сходились на одному – вчасне виконання рішень влади – важлива складова демократії. 

Валентина ДЕНИСЕНКО
Газета «Миргород наш дім» №28


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa