www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 31.07.2009 17:44
Візит до Німеччини

Із 12 по 17 липня перший заступник Миргородського міського голови Сергій Володимирович Павленко на запрошення німецького товариства технічного співробітництва (GTZ), у складі української делегації (під керівництвом заступника міністра регіонального розвитку і будівництва України В’ячеслава Негоди) відвідав Німеччину. Це була робоча інформаційна поїздка делегації у рамках проекту «Енергоефективність у будівлях». До складу делегації ввійшли - заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Ірина Запатріна; начальник управління науково-технічної політики Міністерства з питань житлово-комунального господарства України Тетяна Цихан; представники влади Новоград-Волинського, Чернігова, Івано-Франківська та Миргорода, тобто тих чотирьох українських міст, які були відібрані для впровадження проекту міжнародної технічної допомоги.


- Сергію Володимировичу, нещодавно Ви повернулися з поїздки, яка була організована на запрошення німецького товариства технічного співробітництва (GTZ). Чи могли б детальніше розповісти про це товариство.


- Товариство GTZ, будучи діючим у глобальному масштабі федеральним підприємством, займається міжнародним співробітництвом в інтересах стійкого розвитку, надає підтримку федеральному уряду Німеччини в справі реалізації його цілей в області політики по сприянню розвитку. Воно пропонує враховувані вимоги майбутнього вирішення для розвитку політичних, економічних, екологічних і соціальних областей в обстановці глобалізації нашої планети і підтримує комплексні реформи та процеси змін, у тому числі і в складних умовах. Його мета полягає в тім, щоб сприяти стійкому покращенню житлових умов людей. GTZ є федеральним підприємством із місцем знаходженням в Ешборні під Франкфуртом-на-Майні. Воно було засновано в 1975 році як приватне підприємство. Головним його замовником є Федеральне міністерство економічного співробітництва і розвитку. Крім того, воно працює для інших федеральних відомств, для урядів зарубіжних країн, для міжнародних замовників, наприклад, Європейської комісії, Організації Об’єднаних націй чи Всесвітнього банку, а також для підприємств із приватного сектора економіки. GTZ здійснює свої завдання на благодійній основі. Компанією GTZ було відібрано 4 міста України для впровадження проекту міжнародної технічної допомоги «Ефективність у будівлях» у рамках українсько-німецького співробітництва. У їх числі - Миргород.


- Якою була мета Вашої поїздки та чи вдалося її досягти?


- Метою нашої поїздки було бажання ознайомитися з німецькою технологією по енергоефективності у будівлях, а саме: ми хотіли глибше довідатися про те, як найефективніше можна зекономити тепло у будівлях. Дуже приємно, що цієї мети ми досягли, адже програма перебування нашої делегації в Німеччині була дуже насиченою і повністю відповідала темі поїздки.


- В яких місцях, що Вас цікавили, Ви могли побувати та що там побачили?

- Вже на другий день після прибуття до Берліна нам було організовано виїзд із готелю у місто. Там ми відвідали центр компетенції у справах житлових районів та мали цікаву розмову з паном Ральфом Протцом, керівником цього центру. Наступного дня ми побували у Берлінському Федеральному міністерстві транспорту, будівництва і розвитку міст. Там ми мали розмову з міністеріальною радницею Гердою Ренату по темі стратегії сталої політики будівництва та розвитку міста (заходи з підтримки міського будівництва). Із референтом відділу паном Клаусом Діметцом ми мали розмову про стратегію енергоефективного будівництва в Німеччині. Заступник керівника відділу «Технології оснащення споруд технології, використання відновлювальних джерел енергії» пан Рольф Тьярдес розповів нам про використання відновлювальних джерел енергії. Українську делегацію цікавило питання підтримки енергозбереження та захисту клімату у сфері споруд із врахуванням панельних будинків. Про це детально розповіла нашій делегації керівник групи «Східна Європа» федерального відомства з будівництва та регіонального порядку пані Діана Густер.


- Крім теоретичних розмов чи була ще якась «практична» частина Вашої поїздки?


- Аякже! Третій день нашого перебування в Німеччині ми повністю провели в Берлінському енергетичному агентстві. Тут ми мали змогу познайомитися з новітніми технологіями з енергозбереження та використання сонячної енергії, з технічним оснащенням споруд. Ми оглянули об’єкти та їх технічне оснащення.


- Окрім ділової частини, ще щось входило до програми Вашої поїздки?


- Так. Ми із задоволенням здійснили екскурсію по німецькому бундестагу на тему «Енергія і техніка», оглянули купол Рейхстагу, здійснили екскурсію човном по Берліну «Ліхьтерфарт» та ін.


- Який очікуваний результат від Вашої поїздки?


- Сподіваюся на співфінансування по утепленню будинків у нашому місті. GTZ обіцяє здійснити свої завдання на благодійній основі. Отож, врешті-решт все у комплексі буде сприяти стійкому покращенню життєвих умов миргородців.


Валентина ДЕНИСЕНКО. 

Фото. 1 С.В.Павленко 


Фото 2. Члени української делегації на німецькій землі.

Фото 3. Сонячні батареї на даху інформаційного агентства.


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa