www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 21.08.2009 14:21
Із поглядом на перспективу

12 серпня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року доповідав начальник відділу освіти міської ради С.Г.Мовчан. Зокрема, він наголосив на тому, що сьогодні найголовнішим є проведення в навчальних закладах міста ремонтних робіт по забезпеченню безперебійного функціонування системи опалення, водопостачання і водовідведення, ремонт покрівель, внутрішніх туалетів та ряд інших заходів, що дадуть можливість дотримуватися в осінньо-зимовий період передбаченого чинними нормативами температурного режиму у приміщеннях освітніх закладів. 

На даний час у процесі завершення - косметичні ремонти, які виконуються в основному за благодійні кошти, проводиться ремонт меблів та їх маркування відповідно до ростових даних дітей, здійснюється підготовка спортивних майданчиків та інвентарю. Начальник відділу освіти детально зупинився на стані підготовки окремо кожного навчального закладу до нового навчального року і підсумував, що на даний час проводяться роботи по таких фінансово забезпечених закладах: ЗОШ №9, ДНЗ №10, ЗОШ №7, ЗОШ №3, ЗОШ №1. 

Найбільш гострою проблемою залишається ремонт покрівель: ЗОШ №1, СШ №5, ДНЗ №5, ЦЕЗ та відділу освіти. 

Визначальною особливістю 2009-2010 навчального року є те, що на нову структуру і нові навчальні плани переходять учні 9-х класів. Нечисельним буде набір до 10-х класів, у зв’язку з тим, що випуск із 9-х класів становив у 2009 році лише 86 дітей. Всі загальноосвітні заклади міста працюватимуть за п’ятиденним робочим тижнем. 

Старша школа знову працюватиме в умовах кардинальних змін. Готується до виходу та обговорюється новий проект Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти. Відбудуться зміни у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів, а це знову буде вимагати перепідготовки до нього вчителів та учнів, особливо випускників 11-х класів. 

Забезпеченість підручниками, посібниками та іншою навчальною літературою загальноосвітніх навчальних закладів відповідає середньому показнику забезпеченості в області. 

Потребують звільнення від оплати за харчування в шкільних їдальнях учні з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу, відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», тубїнфіковані діти, учні спеціалізованого спортивного класу з футболу гімназії імені Т.Г. Шевченка . 

Дошкільні навчальні заклади міста протягом літнього періоду здійснювали набір дітей до груп раннього та молодшого віку та дітей 5-річного віку до старших груп. Нині дошкільні заклади відвідує 1234 дошкільників, із них - 321 п’ятирічок. Це високий показник охоплення дошкільною освітою дітей старшого дошкільного віку ( 93%) і хороший показник здобуття дошкільної освіти в навчальному закладі дітьми, які проживають у місті (більше 70). 

Потім члени виконавчого комітету заслухали інформації завідуючого санітарно-гігієнічним відділенням Миргородської районної санітарно-епідеміологічної станції М.І.Гавриленка та директора ТОВ ОКВПВКГ «Миргородводоканал» В.І.Кулика «Про виконання Закону України «Про питну воду та питне водопостачання». Зокрема, М.І.Гавриленко зазначив, що джерелом господарсько-питного водопостачання м.Миргорода є води Бучакського та Харківського водоносних горизонтів. 

Водопостачання м.Миргорода комунальним водогоном здійснюється з 32 артезіанських свердловин. У робочому стані знаходяться 23 артезіанські свердловини, 6 свердловин резервних. Основна частина водогону побудована в 1960-1985 рр. Водопровідні мережі мають значний фізичний знос – близько 70%, і як наслідок – часті пориви мережі. Розташування основної кількості артезіанських свердловин зосереджено на двох водозаборах. Доповідач дав детальну характеристику всім артезіанським свердловинам, які розміщені у цих водозаборах. У доповіді йшлося і про водогін, розташований у авіамістечку. Потім заступник завідуючого санітарно-гігієнічним відділенням районної санепідемстанції дав детальну характеристику якості питної води з водогону ОКВПВКГ «Миргородводоканал» за минулий рік та перше півріччя 2009 року, озвучив аналіз перевірок водоканалу санепідемслужбою. Серйозна критика звучала на адресу керівництва водоканалу, яке ігнорує вимоги рішень виконкомів, приписи держсанепідслужби по огородженню першого поясу санітарної охорони артезіанських свердловин. Неогороджені зони суворого режиму артсвердловин: на водозаборі №1 - №№8-А, 15, 17, на водозаборі №2 – всі свердловини, окрім свердловин, які розташовані на території насосної станції другого підйому та артсвердловини на території колишнього пенькозаводу. Працюючі та законсервовані свердловини №8, 8-А, що розміщені біля спортшколи, не огороджені, надкаптажна споруда непрацюючої свердловини, розміщена в зоні суворого режиму працюючої артсвердловини, перетворилася на звалище, яке заповнене побутовими відходами. 

Того дня на засіданні виконавчого комітету йшлося і про забезпечення дитячих дошкільних закладів, шкіл міста Миргорода водою стандартної якості в достатній кількості. Частково це питання вже вирішено в ДНЗ №2 та ДНЗ №10, ЗОШ №9, гімназії ім.Т.Г.Шевченка. 

Заслухавши та обговоривши питання, що розглядалися, члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення. 

Валентина ДЕНИСЕНКО,
газета «Миргород наш дім» №33


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa