www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 21.09.2009 16:27
Розмова з акцентом на підготовку до зими

Сьогодні, коли до початку опалювального сезону залишилося зовсім небагато часу, питання підготовки житлово-комунального господарства до зими стає дедалі актуальнішим. Тому і не випадково у міській раді, на засіданні виконавчого комітету, 11 вересня так детально і скрупульозно розглядалося питання про стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 року. Доповідав начальник УЖКГ, заступник міського голови А.Д.Богиня (на знімку). 

Посилаючись на фінансову кризу в державі, мовою цифр він відзначив чимале зниження обсягів фінансування як із Держаного, так і з міського бюджетів на утримання та технічне переоснащення житлово-комунального господарства міста. Доповідач зазначив, що у 2009 році міською програмою капітального ремонту житлового фонду та благоустрою на капремонт житлового бюджету виділено 60,7 тис. гривень, із них використано 34,6 тис. грн. на благоустрій, а саме: на вуличне механізоване та ручне прибирання міста, утримання вуличного освітлення та інших об’єктів благоустрою. На озеленення міста, утримання дорожньо-мостового господарства передбачено 3500,0 тис. гривень, із них використано 2346,8 тис. грн. 

Крім цього, з бюджету розвитку виділено 1595,0 тис. гривень на об’єкти житлового господарства, 405,0 тис. гривень на реконструкцію мереж вуличного освітлення, 287,2 тис. гривень на реконструкцію доріг і тротуарів. 

На даний час МК ЖЕУ обслуговує 285 житлових будинків, загальна площа яких - 387 тис. м2. Реалізовано послуг населенню на 2,33 млн. грн. Відсоток оплати квартплати населенням складає 73,8 %, заборгованість населення - 914,0 тис. грн. Всього дебіторська заборгованість - 1295,0 тис. грн. 

Силами МК ЖЕУ в цілому виконуються роботи по поточному, капітальному ремонту та реконструкції комунального житлового фонду міста. Всього за 8 місяців МК ЖЕУ освоєно 1830,4 тис. грн., у т.ч.: 

1. Виконано робіт по реконструкції - 254,58 тис. грн., у т.ч.: реконструкція покрівель житлових будинків по вул. Троїцькій,67, Багачанській,50 - 192,85 тис. грн.; реконструкція інженерних мереж житлових будинків по вул. Сорочинській,4, Незалежності,22 -61,73тис.грн. 

2. Виконано робіт по капремонту - 42,4 тис.грн., у т. ч.: кап. ремонт інженерних мереж опалення в житловому будинку по вул. Гоголя, 101- 8,5 тис. грн.; кап. ремонт балконів житлового будинку по вул. Гоголя, 135 - 10,0 тис. грн.; кап. ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Гоголя,11 - 23,9 тис. грн. 

3. Виконано робіт по поточному ремонту та обслуговуванню - 1465,0 тис. грн., у т. ч.: поточний ремонт інженерних мереж 1832 п.м - 274,8 тис. грн.; поточний ремонт електричних мереж на 66,0 тис. грн.; поточний ремонт під’їздів 3490 м2 - 132,6 тис. грн.; поточний ремонт покрівель - 84,2 тис. грн.; поточний ремонт ліфтів 64 шт. — 171,4 тис. грн.; інші роботи - 617,9 тис. грн. 

Значну увагу МК ЖЕУ приділило підготовці дошкільних та шкільних закладів міста, були виконані ремонтні роботи в ЗОШ № 1, 7, 9 та ДНЗ №10 на загальну суму 68,4 тис. грн. 

Анатолій Дмитрович відзначив позитивний досвід по підготовці житлових будинків за участю самих мешканців будинків, їх дольове співфінансування робіт. Так, на даний момент виконані роботи по утепленню зовнішньої стіни житлового будинку по вул. Кашинського, 11 ( загальна вартість робіт 44,0 тис.грн., виконавець - «Престиж-тепло») та капітальний ремонт зовнішньої мережі водопостачання житлового будинку по вул. Незалежності, 29/14 ( виконавець робіт МІДІ «Град»). Небайдужість мешканців та сприяння органів міської ради дозволило своєчасно підготувати ці будинки до опалювального періоду. У подальшій роботі комунальних підприємств керівникам слід більше приділяти уваги залученню мешканців до співфінансування робіт по покращенню умов проживання та технічного переоснащення житлових будинків. 

Наше місто в цілому проводить підготовку до зимового періоду належними темпами.
Роботи по підготовці до опалювального сезону веде ОКВПВКГ «Миргородтеплоенерго». На даний час проводиться ремонт насосів, проведено ревізію та ремонт запірно-регулюючої арматури котлів, запобіжних клапанів, оформлені акти на випробування та наладку запобіжних клапанів, проведено випробування на щільність теплових мереж з оформленням відповідних актів, проведено зовнішні та внутрішні ремонти котелень. 

Виконано держповірку засобів вимірювання та вимірювальної техніки, виконане техобслуговування газового обладнання котелень. 

Проведено обслуговування та ремонт електрообладнання, виконано ревізію пускової апаратури електродвигунів. 

На підприємстві станом на 21 серпня знаходиться 13 котельних та 7 топочних, із них підготовлено 10 котелень та 5 топочних, загальною потужністю 107,7 МВт, провели гідравлічні випробування 29,6 км теплових мереж та 15,2 км із них відремонтовано, випробувано та підготовлено до роботи 81 котел, проведено зовнішні та внутрішні ремонти котелень. 

Для зменшення питомих витрат газу та зменшення втрат теплової енергії при її виробленні при ремонтах теплових мереж застосовуються попередньо ізольовані труби пінополіуританом. Для зменшення питомих витрат електричної енергії на котельнях по вул. Прорізній та Старосвітській, 17 встановлені частотні перетворювачі електричного струму. 

На котельнях по вул. Гоголя,120, Кашинського,26, Сорочинській,146 замінено котли низької продуктивності АОГВ-50 на «Протерм-50», два модулі АФ-105 на модуль МН-120 ЕКО «Бернард», КГБ-100 на «Протерм-80», нові котли з ККД 91-92%%, що дає змогу також зменшувати питомі витрати газу на вироблення теплової енергії. Проводиться постійний контроль за додержанням режиму роботи котлів у відповідності з режимними картами, що дає змогу економити природний газ.
Проведено енергоаудит підприємства фірмою ООО «Айтікон». 

Підприємство на цей час надає послуги з гарячого водопостачання. ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» за 8 місяців 2009 року вироблено теплової енергії 46,7 тис. Гкал. Дохід від реалізації теплової енергії склав 12737,2 тис.грн., витрати від операційної діяльності підприємства - 13726,7 тис.грн., фінансовий результат, прибуток- 10,5 тис.грн. 

Дебіторська заборгованість за теплопостачання по підприємству становить на 01.08.2009р. - 2231,3 тис.грн., у т.ч. по населенню - 1938,6 тис.грн. Рівень проплати споживачів за теплопостачання - 96,1 %, у т.ч. населення - 98,1 %. Заборгованість за використаний природний газ перед ДК «Газ України» становить -2521,0тис.грн. 

Протягом всього року проводяться звернення до громадян через телебачення, радіо про своєчасну оплату за надані послуги, розсилаються повідомлення боржникам про заборгованість перед підприємством за опалення та гаряче водопостачання. 

Підприємством планується розрахуватися 100% до 1 жовтня за газ, який був використаний у 2008-2009рр. 

По підприємству ОКВПВКГ «Миргородводоканал» за вісім місяців 2009 р. надано послуг із водопостачання та водовідведення населенню - 2929,1 тис. грн., проти 2685,9 тис.грн. за дев’ять місяців 2008 р. Заборгованість за надані послуги станом на 20.08.2009р. перед ОКВПВКГ «Миргородводоканал» складає: 1084,3 тис.грн.: населення - 549,9 тис.грн., бюджетні установи - 255,5 тис.грн., інші установи - 278,9 тис.грн. Збитки внаслідок невідповідності тарифів фактичним витратам підприємства станом на 20.08.2009р. складають 213 тис.грн. 

Головним проблемним питанням є недостатнє державне фінансування по технічному переоснащенню підприємства, капітальному ремонту, реконструкції мереж водостачання та водовідведення, але в той же час «Миргородводоканалом» не надається належної уваги виготовленню проектно-кошторисної документації на виконання цих робіт та наданню запитів на виділення коштів з обласного екологічного фонду та Державного бюджету. 

Не своєчасно виконується підприємством і відновлення дорожнього покриття після проведення аварійних робіт та закриття колодязів люками, що створює значні незручності жителям міста.
По підприємству «Миргородводоканал» проведена підготовка об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в зимовий період. Але є ряд робіт, які потребують негайного виконання, а керівництво ОКВПВКГ «Миргородводоканалу» не приділяє належної уваги щодо вирішення питань по фінансуванню цих робіт та їх виконанню. 

Підготовка КП «Спецкомунтранс» йде належним чином: майже весь автомобільний парк підготовлений до зими, відремонтоване навісне обладнання, проводиться заготівля піску, замовлена сіль для приготування піщано-сольової суміші, закінчується реконструкції адмінбудівлі. В той же час слід звернути увагу на незадовільний фінансовий стан підприємства, зокрема лише МК ЖЕУ заборгувало 70,0 тис. грн. У той же час Державний бюджет (відшкодування пільг та субсидій) заборгувало МК ЖЕУ - 70,0 тис. грн., місцевий бюджет 157,0 тис. грн. Є потреба у поновленні автомобільного парку, капі¬тальному ремонті автомобілів, що потребує значних коштів. 

Потім начальник УЖКГ розповів про те, як виконуються заплановані заходи по підготовці до зими Миргородським управлінням експлуатації газового господарства, Миргородською філією ВАТ «Полтаваобленерго», МКП «Ритуал». А.Д.Богиня також звітував перед присутніми про виконання міської програми «Розвиток дорожньо-мостового господарства м.Миргорода» у 2009 році.
Всього протягом 2009 року в місті було виконано робіт на суму 960,6 тис. грн., із них робіт по поточному ремонту доріг - 8,5 тис. м2, на суму 0,52 млн. грн. Капітально відремонтовано шляхового покриття загальною площею 1,7 тис. м2, на суму 211,4 тис.грн. Проведена реконструкція доріг та тротуарів на площі 1,2 тис. кв.м, на загальну суму 228,8 тис.грн. 

ЗАТ «Миргородсервісшляхбуд» виконав робіт по поточному, капітальному ремонту, реконструкції шляхового покриття загальною площею 5,6 тис. м2, на суму 597,1 тис.грн. Виконаний поточний ремонт таких вулиць: вул. Гоголя, Незалежності, Багачанської, Заливної, Старосвітської, Д.Апостола, Воскресінської, Я.Усика, Кашинського, Гоголя, Боровиковського, Старосвітської, доріг біля шляхопроводу (вул. Боровиковського та Полтавської). Реконструкція тротуарів та пішохідних доріжок: тротуар по вул. Сорочинській, реконструкція парку «Дружба» (біля льодового катка), реконструкція тротуару по вул. Гоголя (перехід біля СШ №1), реконструкція парку «Дружба» (тротуарні доріжки), реконструкція тротуарного покриття біля пам’ятника Гоголю, реконструкція тротуару по вул. Сорочинській, будівництво тротуарного покриття на перехресті вулиць Кашинського та Воскресінської. Капітально відремонтовано центральну площу, вул. Д.Апостола. 

Філія «Миргордський райавтодор» виконала поточного, капітального ремонту шляхового покриття на 1,22 тис. м2, на загальну суму 151,0 тис.грн. Виконаний поточний вул. Сорочинської, капітальний ремонт вулиць: Шишацької, Довгого Озера, Котляревського, Личанської, Наріжного, Тичини.
ЗАТ «Миргородський агрошляхбуд» виконав поточного, капітального ремонту шляхового покриття загальною площею 0,6 тис. м2, на суму 65,0 тис.грн. - поточний ремонт вулиць: вул. Корсунського, тротуар до житлового будинку по вул. Сорочинській,146, пров. Старосвітський, капітальний ремонт вул. Шишацької. 

КП «Спецкомунтранс» виконана підсипка щебенем доріг загальною площею 4,05 тис. м2, на суму 143,7 тис.грн., таких вулиць: вул. 9 Травня, Визволителів, Слави, магістральний проїзд по вул. Сорочинській, 134, Криничної, Зоріна. 

За кошти обласного бюджету виконані роботи по реконструкції дорожнього покриття центральної частини вул. Гоголя, на загальну суму 900,0 тис.грн. 

Сьогодні підготовка житлово-комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду 2009 - 2010 років входить у завершальну стадію. Необхідно використати час, що залишився до опалювального сезону, максимально на вирішення питання підготовки об’єктів житла, тепло-, водопостачання, благоустрою до стабільної роботи. 

У обговоренні питання, що розглядалося, взяли участь – міський голова О.Б.Паутов; А.О.Подліпний, начальник обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго»; В.С.Прядко, депутат обласної ради, начальник Миргородського управління експлуатації газового господарства ВАТ «Полтавагаз»; О.О.Марченко, начальник Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління; В.І.Кулик, начальник обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал»; А.О.Ряжко, депутат міської ради, начальник Миргородської філії ВАТ «Полтаваобленерго»; Ю.О.Кібірєв, начальник комунального підприємства «Комбінат благоустрою і озеленення»; О.В.Онищенко, начальник КП «Спецкомунтранс» та ін. Отож, справжня розмова про якісну підготовку до зими відбулася. 

Валентина ДЕНИСЕНКО,
газета «Миргород наш дім» №36


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa