www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 23.10.2009 19:18
Право дитини на оздоровлення та відпочинок

Запорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Екологічні, економічні, соціальні проблеми в суспільстві зумовлюють негативну тенденцію до погіршення фізичного, морального, психічного благополуччя громадян України. Важливим стає питання організації відпочинку та оздоровлення як невід’ємної складової політики нашої держави. 

З 1 січня 2009 року вступив у дію Закон України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Закон передбачає новий підхід до оздоровлення дітей пільгових категорій. За рахунок путівок із коштів державного бюджету передбачається оздоровлення дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення та відпочинку: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих. 

Влітку кожного року робота відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Миргородської міської ради спрямована на реалізацію одного із найважливіших завдань у забезпеченні соціального захисту дитинства - реалізацію права дитини на оздоровлення та відпочинок. Згідно плану розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з частковою оплатою за рахунок обласного бюджету, влітку цього року для дітей пільгових категорій нашого міста відділом у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації було виділено 71 путівку до дитячих таборів Полтавської області та таборів, які розташовані на узбережжі Чорного та Азовського морів. 43 сім’ї скористалися можливістю здешевити путівку шляхом часткової оплати вартості путівки Фондом соціального страхування (693 грн. за 1 путівку). Як уже зазначалося раніше на сторінках газети, перевезення дітей до таборів, розташованих на території Полтавської області, протягом усього літнього періоду здійснювалося за рахунок Миргородської міської ради. Не зважаючи на всі економічні труднощі в цьому році, міська влада створила всі належні умови для змістовного відпочинку та зміцнення здоров’я дітей. 

За рахунок коштів з державного бюджету, дитячою поліклінікою Миргородської центральної районної лікарні реалізовано 100 путівок для дітей міста, які оздоровилися в дитячих санаторіях Полтавської області та за її межами. Управлінням праці та соціального захисту населення надано 9 путівок для оздоровлення дітей, що мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС . 

У цьому році вперше значна кількість дітей пільгових категорій нашого міста мали змогу відпочити у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (24 чол.) та Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (3 чол.). Оздоровлення в цих дитячих закладах продовжується протягом року, тож маємо надію, що юні миргородці ще матимуть змогу відпочити і набратися сил у найбільших дитячих здравницях України. А за підсумками літнього періоду можна відзначити, що кількість дітей пільгових категорій нашого міста, які оздоровилися в позаміських дитячих закладах за путівками з частковим фінансуванням з державного, обласного та міського бюджетів у цьому році зросла, не дивлячись на всі кризові негаразди в країні. 


Т. М. КОЛИБЕЛЬНІК, 
спеціаліст відділу у справах спорту, 
сім’ї та молоді Миргородської міської ради,
газеат «Миргород наш дім» №42


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa