www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 23.10.2009 19:36
Вирішували питання життєдіяльності міста

Минулої середи в актовій залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради під головуванням міського голови Олександра Борисовича Паутова. У ході роботи було розглянуто важливі питання: про дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування дітей у навчальних закладах Миргорода та про стан забезпечення своєчасності і повноти сплати заборгованості із виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та внесків до соціальних фондів у ІІІ кварталі 2009 року. 

На попередньому засіданні виконавчого комітету Миргородської міської ради головний санітарний лікар М.В.Олефір критикував керівництво шкіл за недотримання санітарних вимог щодо організації харчування дітей. Спеціально створена комісія вивчала стан організації харчування дітей у кожному навчальному закладі та визначила першочергові заходи із наданням конкретних пропозицій по їхньому виконанню. 

У своєму виступі начальник міського відділу освіти С.Г.Мовчан докладно по кожному навчальному закладу розповів, що відремонтовано і закуплено для організації якісного і безпечного харчування. Деякі недоліки, за словами С.Г.Мовчана, можна вирішити за рахунок власних коштів, оскільки у жовтні надійшли спецкошти від націнки на буфетну продукцію власного виробництва. Далі начальник міського відділу освіти повідомив:
- Вивчивши фінансові можливості закладів освіти, можна впевнено сказати, що посуд ми спроможні придбати за власні кошти. Усього на придбання посуду за узгодженими цінами із Сумським фарфоровим заводом потрібно 11 187 грн. За комерційними цінами торговельної мережі треба платити у 4 рази більше. 

Але що стосується решти інвентарю та обладнання, то тут потрібна конкретна фінансова допомога. Щоб обладнати харчоблоки у відповідності до вимог необхідно ще понад 120 тис. грн. А ще Степан Григорович Мовчан обґрунтував необхідність введення до штату технолога. 

Співдоповідач, головний санітарний лікар Миргородського району М.В.Олефір, акцентував увагу на необхідності поступового доведення кожної їдальні до санітарно-гігієнічних вимог, адже саме таким відповідає лише їдальня у школі №1. Зокрема, М.В.Олефір сказав:
- Усі шкільні їдальні, які були раніше розраховані на приготування їжі з напівфабрикатів, щодо відповідності приміщень та послідовності технологічного процесу практично не можуть відповідати вимогам санітарного законодавства. Існує ще одна проблема з організацією гарячого харчування – відсутність потрібної кількості посадочних місць у їдальнях шкіл. Наприклад, у тій же МСШ №5 немає можливості навіть вчасно помити посуд, адже на кожній перерві здійснюється харчування школярів. Нам треба добре усвідомити і розмежувати: яку продукцію можна пустити через буфет і як забезпечити дітей сніданками та гарячими обідами. 

Акцентували доповідачі увагу і на схемах постачання продукції та налагодження зв’язків із постачальниками готової продукції, адже поки що таких тільки два – Миргородський хлібозавод та ТОВ «Миргородм’ясопром». 

Актуальним залишається питання калорійності їжі, бо здебільшого все впирається у фінансування, а точніше- недофінансування з державного бюджету. 

Про стан забезпечення своєчасності і повноти сплати заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та внесків до соціальних фондів у ІІІ кварталі 2009 року доповідав начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко. Зокрема, він сказав, що у відповідності до оперативних даних станом на 01.10.2009 року загальна сума заборгованості із заробітної плати у місті становить 727,9 тис.грн. Протягом вересня поточного року вона зменшилась на 14,6 тис.грн., або на 2 %. Кількість підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.10.2009р. становить 4 підприємства, серед них: ДП НАК «Надра України «Миргороднафтогазрозвідка» (заборгованість на 1 жовтня становить 424 тис.грн.), ТОВ «Миргородм’ясопром» (заборгованість становить 56 тис.грн., але адміністрація підприємства до 31 жовтня 2009 року зобов’язується повністю ліквідувати заборгованість працівникам підприємства), АТП -15361, на якому заборгованість заробітної плати залишається без змін і на 1.09.2009р. становить 5,7 тис.грн. На ДП ДАК «Хліб України» «Миргородський комбінат хлібопродуктів №1», до якого застосовано процедуру відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, заборгованість із заробітної плати становить 242,2 тис.грн., яка протягом вересня 2009 року зменшилася на 3,5 тис. грн., або на 1,4%. 

Працівникам бюджетної сфери та підприємств комунального господарства виплата заробітної плати здійснюється своєчасно. 

За даними управління Пенсійного фонду України, приватне підприємство «Квадр» має заборгованість із заробітної плати 16,1 тис.грн. 

Як повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко, стан погашення заборгованості заробітної плати та здійснення заходів щодо своєчасності її виплати перебувають на контролі виконавчого комітету Миргородської міської ради. У поточному році було проведено 6 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, розроблені та затверджені заходи по ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати підприємствами-боржниками. 

Як повідомило управління Пенсійного фонду України в м.Миргороді, за ІІІ квартал 2009 року до бюджету управління надійшло коштів на загальну суму 47 693,7 тис.грн. Станом на 1 жовтня 2009 року заборгованість із виплати заробітної плати - 265,5 тис.грн. При умові виплати заробітної плати на рахунок управління надійшло б 88,1 тис.грн. Резервом для збільшення надходжень є сплата боргу платниками до пенсійного фонду. Станом на 1 жовтня 2009 року загальний борг становить 1563,9 тис.грн. 

У відповідності до даних відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Миргороді та Миргородському районі станом на 1 липня 2009 року загальна сума заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду становить 28,5 тис.грн. 

Станом на 1.10.2009 року на обліку в Миргородському міськрайонному центрі зайнятості населення знаходиться 1064 платники страхових внесків. Із них 609 – юридичні особи і 455 – фізичні. Сплачують страхові внески лише 730 роботодавців. 

Незважаючи на проблеми в державі, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності успішно функціонує і стабільно забезпечує виконання покладених на нього завдань. Основою формування коштів Фонду є страхові внески. Заборгованість за страхувальником по сплаті страхових внесків ставить на кінець звітного періоду 235,8 тис.грн. 

Незважаючи на це, витрати бюджету за І півріччя 2009 року по Миргородській міській виконавчій дирекції склали 3176 тис.грн., або 97 % від суми отриманих доходів. 

На засіданні виконавчого комітету Миргородської міської ради щодо обговорених питань були прийняті відповідні рішення. 

Ольга ЧЕРКАСЬКА,
газеат «Миргород наш дім» №42


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa