www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 11.12.2009 15:41
Стажування молоді в органах місцевого самоврядування

В рамках проекту „Розвиток громадських ініціатив серед молоді Полтавської та Черкаської областей” Миргородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу щодо активізації молодої громади міста. Так з 23 по 30 листопада цього року центром за підтримки Миргородської міської ради реалізовувалась програма „Стажування молоді в органах місцевого самоврядування”. 


На знімку: під час стажування молоді в органах самоврядування

Учасниками цієї програми стали лідери учнівського та студентського самоврядування, волонтери центру, члени молодіжної громадської організації „За нами майбутнє”. 

Мета проекту – здобуття досвіду знайомства молоді з діяльністю органів місцевого самоврядування для подальшого зростання лідерів місцевої громади та формування в майбутньому потужного кадрового резерву місцевої влади. Програма реалізовувалася в декілька етапів. 

На першому етапі було проведено анкетування серед молодіжних активістів та представників учнівського самоврядування НВЗ міста з метою відбору учасників. За результатами анкетування було відібрано 16 стажерів, для яких був проведений навчальний тренінг з метою підготовки їх до участі в реалізації програми „Стажування молоді в органах місцевого самоврядування”. Кожен учасник Програми був закріплений за окремим відділом чи управлінням міської ради для вивчення їхньої діяльності. Під час стажування відбулися зустрічі стажерів з міським головою, заступниками міського голови та керівниками управлінь і підрозділів виконавчого комітету Миргородської міської ради.
А 30 листопада відбулося підведення підсумків стажування, на якому учасники розповіли про набутий досвід, представили презентації своїх управлінь та відділів. Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.О.Гирка вручила стажерам сертифікати, що засвідчують їх участь у програмі „Стажування молоді в органах місцевого самоврядування”. Також було визначено двох кращих стажерів, які були делеговані до м. Кременчука для дводенного стажування на базі Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій - організатора Програми. 

Програма «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування» реалізовувалася в нашому місті вперше, проте стажування пройшло вдало і , за відгуками стажерів, було корисним, бо здобуті під час стажування нові знання і досвід знадобляться молоді в їх майбутньому самостійному житті. 


В.В.Максимова, спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa