www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 29.01.2010 16:53
Диво зцілення

Минулий 2009 рік забрав із собою у небуття, будемо сподіватися назавжди, багато прикростей і незгод. Долання породжених кризою та законодавчою чехардою труднощів влаштувало неабияку перевірку на діловитість та зрілість не тільки міській раді, а й керівникам, спеціалістам, підпри¬ємцям усіх рангів та форм власності. В таких умовах навіть скромні успіхи додають честі людям, які не тільки зберегли, а й примножили добру репутацію Миргорода – визнаного в числі кращих в Україні міст у своїй категорії. 

Одним із таких подвижників на ниві санаторно-курортної справи і є ветеран ЗАТ «Миргородкурорту», головний лікар санаторію «Миргород» Петро Іванович Гриневич (на знімку). У загальноміському рейтингу популярності «Людина року – 2009» саме він удостоєний такого почесного звання. 

- Що для головного лікаря санаторію на півтисячі місць означає така честь? – запитую Петра Івановича. Він із тих, хто не кидає слів на вітер. Тож і з відповіддю не квапиться. Давно знаю його як людину спокійну, врівноважену, з філософським складом ума-розуму, природним тактом і вишуканою інтелігентністю. Йому притаманна іскорка добродушного гумору, самокритичне ставлення до себе та до навколишнього розреформованого на всі лади життя. Ще молодому випускникові медичного інституту Петру Гриневичу випало працювати у селі дільничним і головним лікарем районної лікарні на рідній йому Вінниччині. Як казку згадує свій перший звіт на сесії районної ради за використання передбачених кошторисом грошей окремо на ліки, харчі, м’який інвентар, меблі і все таке інше. Відтоді він уже 38 років працює у Миргороді, а й досі пам’ятає, як йому всипали адміністративного прочухана за те, що не всі передбачені кошторисом гроші вчасно використав. Тепер у лікарів усе навпаки. Кошторис і Закони є, а грошей катма. Проте, колись навчений дотримуватися фінансової дисципліни, він і тепер по-хазяйськи використовує кожну копійку. 

Відповісти по суті на моє запитання заважають часті телефонні дзвінки з усіх-усюд. І він жодне запитання потенційних клієнтів оздоровниці не залишає без уваги. Терпеливо розтлумачує, що лікарська практика у санаторії «Миргород» передбачає індивідуальний підхід до хвороби і людини. Тут не діють за шаблоном: такий-то діагноз – такі-то й процедури. Для таких, як він, лікарів оздоровлення є творчістю лікаря. Саме так зцілюють своїх пацієнтів заступник Петра Івановича з медичної роботи, заслужений лікар України з 35-річним стажем роботи на цій клопіткій посаді Надія Антонівна Кочерга, лікар Валентина Терентіївна Гудима, медична сестра Клавдія Григорівна Щербань, сестра-господарка, ветеран колективу Олександра Іванівна Авраменко, кухар «Золоті руки», заслужений працівник охорони здоров’я України Катерина Іванівна Демидовська, санітарка Галина Федосіївна Дяченко… Для кожного з працівників санаторію у Петра Івановича є добре слово. Хоч і він, як по правді, не ангел у людській подобі. Терпіти не може базік та любителів, як сам говорить, «ловити рибку у каламутній ринковій воді». 

Зрештою на моє запитання про почесне звання «Людина року – 2009» він відказав так: «То заслуга не моя особисто, а всіх працівників санаторію. Мені ж тільки випало бути представником дружного колективу. Отож і честь треба ділити і множити на всіх порівну…» І, подумавши, додав, що було б несправедливо не віддати належне за становлення санаторію колишнім керівникам курорту, добра їм пам’ять, Івану Овсійовичу Ігнатенку, Юрію Микитовичу Поліщуку, нині сущим заслуженим лікарям України Миколі Пимоновичу Мельнику, генеральному директору ЗАТ «Миргородкурорт» Олександру Даниловичу Гавловському, його заступникам: із медичної роботи - Наталії Олександрівні Бутенко, з питань матеріально-технічного постачання та майнових відносин - Василю Івановичу Кваші; колегам по роботі Вірі Степанівні Мі¬щенко, Ользі Іванівні Зарецькій, головному бухгалтеру об’єднання, заслуженому економісту України Миколі Іллічу Величку… 

Це їхніми стараннями оздоровниця капітально відремонтована. Не гірше, а може і краще, ніж у багатих закордонах, умебльовані номери класу люкс, які задовольняють найвибагливіших доморощених «нових» та іноземних грошовитих пацієнтів. Лікувально-діагностичний центр оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, яке дозволяє запроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.
Крім традиційного і ефективного лікування органів травлення, у санаторії діють відділення реабілітації хворих після інсульту, урологічне відділення, спелеотарапія, гірудотерапія, гірське повітря, ароматерапія та інші популярні методи оздоровлення людей. Тільки за останні чотири роки у благоустрій та реконструкцію на сучасний лад у санаторій «Миргород» вкладено близько п’яти мільйонів своїм трудом зароблених гривень. На запитання, чи виправдано в таких, як переживаємо, умовах витрачати такі кошти на розвиток курорту взагалі і санаторію «Миргород» зокрема, генеральний директор ЗАТ «Миргородкурорт» Олександр Данилович так і сказав, що криза кризою, а здоров’я людей дорожче грошей. Мимоволі подумалося, що хай там хоч і каміння з неба, а справжній лікар не перестане захоплюватися одним із найбільших див на світі – дивом зцілення людини. Петро Іванович Гриневич і є одним із таких лікарів. 


Леонард НІКОЛАЄНКО,
газета "Миргород наш дім" №4


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa