www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 05.02.2010 16:55
Не бути сторонніми спостерігачами

27 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Першим у порядку контролю розглядалося питання про виконання рішення виконавчого комітету, від 16 серпня 2006 року, №265, «Про затвердження Програми по запобіганню дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006-2010 роки». Доповідав керівник служби у справах дітей міської ради О.В.Полтавський (на знімку). Зокрема, він сказав, що питання попередження та профілактики злочинів та правопорушень серед дітей міста постійно перебуває на контролі Миргородської міської ради та її виконавчого комітету.

Аналіз стану злочинності серед неповнолітніх на території міста Миргорода свідчить про те, що стан злочинності серед неповнолітніх на території міста є контрольованим. Так, за інформацією сектора кримінальної міліції у справах дітей, у 2009 році дітьми скоєно 13 злочинів, що на 3 злочини більше в порівнянні з 2008 роком (10 злочинів). Однак потрібно врахувати те, що 3 злочини були вчинені неповнолітніми в кінці 2008 року, а кримінальні справи заведені і розслідувалися в 2009. Отже, реально неповнолітніми в 2009 році вчинено 10 злочинів.

У цих 10 злочинах узяли участь 6 неповнолітніх: 2 - учні загальноосвітніх шкіл м.Миргорода (ЗОШ №1 - 2 учні ), 4 - учні ПТУ-44. Головним видом злочинів, що вчинялися дітьми на території м.Миргорода, є таємне викрадення особистого майна громадян, крадіжка - (всі 10), тяжких видів злочинів (убивств, зґвалтувань, розбоїв) неповнолітніми не скоєно. Позитивним також є те , що в 3 та 4 кварталах, тобто за останні 6 місяців, неповнолітні на території міста злочинів не вчиняли.

Службою у справах дітей із метою виконання «Програми по запобіганню дитячої бездоглядності та вчинення неповнолітніми злочинів на 2006 -2010 роки» постійно проводяться перевірки стану правовиховної роботи у навчальних закладах міста. Адміністраціям навчальних закладів надається консультативна допомога з питань протидії підліткової злочинності, систематично проводяться індивідуальні бесіди, групові лекції з дітьми, що перебувають на внутрішньошкільному обліку. Даними заходами охоплено ЗОШ №1,3, 7,9, СШ№5, гімназію ім.Т.Г.Шевченка, ПТУ №44, керамічний технікум.
Із метою профілактики бездоглядності і безпритульності неповнолітніх на території м. Миргорода службою у справах дітей спільно із зацікавленими службами проведено 24 рейди: «Жебрак», «Вокзал», «Діти вулиці» та ін. Під час рейдів дітей, що бродяжили, жебракували, не виявлено.
Розуміючи, що саме неблагополучні сім’ї є одним із джерел дитячої бездоглядності і правопорушень, питання додаткового виявлення даних сімей перебуває на постійному контролі.

Так, метою виявлення дітей, які виховуються в сім’ях, де батьки не виконують своїх батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дитини, зловживають алкоголем, службою у справах дітей спільно із зацікавленими службами систематично проводяться профілактичні рейди, обстеження умов проживання даної категорії дітей. Усього в 2009 проведено 56 обстежень таких сімей.

На даний час на території міста в 10 сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, проживає 19 дітей. Із батьками постійно проводиться профілактична робота, за її результатами спостерігається покращення ситуації в окремих сім’ях. У 2009 році службою у справах дітей подано до Миргородської міськрайонної прокуратури 3 (три) справи про позбавлення батьківських прав, усі справи передано до суду.

Миргородським міськрайонним судом прийнято рішення про позбавлення 2 батьків батьківських прав по відношенню до своїх дітей, 1 справа знаходиться на розгляді. До вирішення даного питання широко залучається громадськість. Під головуванням секретаря міської ради Л.М.Ільяшенко проводяться спільні наради, до участі в яких запрошуються голови рад мікрорайонів міста, будинкових та вуличних комітетів, працівники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальної міліції усправах дітей.

Завдячуючи співпраці з радами мікрорайонів та головами будинкових, вуличних комітетів, значно покращилася взаємодія та ефективність роботи з питань захисту прав дітей. У разі виявлення дітей такої категорії - негайно вживаються захо­ди щодо їхнього соціального захисту.

Ведеться співпраця з молодіжними громадськими організаціями. У співпраці з Миргородською міською молодіжною організацією «Миргородська молодіжна рада» виготовлено і розповсюджено серед населення міста волонтерами даної організації пропагандистські буклети «Життя без наркотиків».

Головним способом влаштування дітей на території міста залишається влаштування неповнолітніх під опіку, піклування. У 2009 році на території міста осиротіло (батьки померли або були позбавлені батьківських прав) - 6 дітей, над усіма дітьми даної категорії призначено опіку, жодна дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, не вибула з території міста до інтернатних закладів області. На даний час на території міста проживає в сім’ях опікунів та піклувальників 27 дітей даної категорії.

Із метою покращення соціально-побутових умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що виховуються у прийомних сім’ях, надання їм реальної грошової допомоги, міською радою було виділено 10 тис грн., які на даний час повністю використано. Ці кошти були використані для оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на надання грошової адресної допомоги на придбання шкільної форми, подарунків із нагоди Дня захисту дітей, Новорічних та Різдвяних свят.

Особлива увага приділяється впровадженню на території міста сімейних форм виховання. На даний час на території міста створено і діє дві прийомні сім’ї, в яких виховується 2 дітей.

Із метою забезпечення зайнятості дітей міста було проведено громадські оплачувані роботи для учнівської і студентської молоді. На виконання даних робіт виділено 10 тис. грн. - всі кошти використано. Громадськими роботами охоплено 137 дітей. До цих робіт у першу чергу залучалися діти з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

Із метою постійного контролю за дотриманням чинного законодавства у торговельних, розважальних закладах, комп’ютерних клубах, місцях масового відпочинку молоді, щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, кримінальною міліцією у справах дітей проводяться рейди-перевірки. За результатами проведених рейдів працівниками міліції складено протоколи за ст.156 КупАП-5 (порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами) , ст. 184 КупАП-29 (невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, своїх батьківських обов’язків), ст.180 КупАП -1 (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння) та ін.

Виконання заходів програми призвело до зменшення в місті кількості дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2009р. осиротіло - 6 дітей, досягло повноліття – 8; як позитив, також можна відначити зменшення кількості дітей, що проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків (із 30 в 2008 році до 19 в 2009). Про ефективність виконання даної програми говорить також те, що у період із 2004 по 2009рр. злочинність серед неповнолітніх на території міста значно скоротилася. У 2004 році - 42 злочини, 2005 році - 37, 2006 - 28, 2009 - 13 злочинів.

Про підсумки виконання програми соціального захисту населення за 2009 рік доповідав заступник міського голови з питань соціального захисту населення, начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко (на знімку)
. Зокрема, він сказав, що 17.02.2009 року міською радою прийняте рішення «Про затвердження програми соціального захисту населення на 2009 рік». Доповідач детально проаналізував усі пункти, які передбачено програмою до виконання, зокрема:
- проведення роботи з поширення знань для населення через засоби масової інформації, заклади   і служби соціального захисту населення, громадські організації про права громадян на соціальний захист і механізми їх реалізації;
- організацію роботищодо залучення спонсорської допомоги для виконання окремих напрямків міської програми із соціального захисту малозабезпечених громадян міста;
- обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які опинилися у скрутному становищі, та внесення пропозиції виконкому міської ради по наданню їм матеріальної допомоги;
- робота по підвищенню кваліфікації, професійного рівня і якості праці співробітників управління праці та соціального захисту населення та його структурних підрозділів;
- проведення загальноміських заходів для пільгових категорій громадян до визначних та святкових дат: 

Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги, Дня скорботи 22.06.09, Дня визволення м. Миргорода, Міжнародного дня людей похилого віку, 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору, Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, Дня Збройних Сил України, мітинги та покладання квітів до пам’ятників та братських могил, організація урочистих зустрічей із ветеранами війни керівників міста, вручення подарунків;
- підготовка матеріалів до випуску другого тому збірника «Вони захищали Батьківщину», присвяченого 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні;
- вшанування та вітання у 2009 році ветеранів – довгожителів;
- матеріальне заохочення активу ветеранів, придбання канцтоварів, передплата періодичних видань ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Сюди також слід додати проведення в територіальному центрі святкових заходів до Великодня, Дня захисту дітей, Дня інвалідів, Дня Святого Миколая, Новорічних свят, у яких передбачено проведення урочистих заходів, вручення святкових продуктових наборів громадянам, які обслуговуються територіальним центром, організація святкових концертів, організація розважального ранку для дітей-інвалідів із врученням призів.

Передбачено надання адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян, а саме: підтримка сімей при народженні дитини, продовження виплати одноразової допомоги (із розрахунку 100 грн. на новонароджену дитину); забезпечення виплати одноразової адресної грошової допомоги за індивідуальними зверненнями громадян до міського голови та до депутатів; сприяння у прийнятті рішень міської ради про призначення стипендій обдарованим та талановитим дітям; встановлення місцевої пільги по оплаті вартості житлово-комунальних послуг дітям-сиротам та окремим категоріям населення за рішеннями сесії міської ради шляхом перерахування грошової компенсації житлово-комунальним підприємствам; здійснення компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги згідно Закону України «Про соціальні послуги»; забезпечення інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій медичними препаратами за пільговими рецептами.
Програмою передбачено продовження роботи із громадськими організаціями та жителями територіальної громади по формуванню волонтерських команд та організацію їх роботи по наданню допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, які потребують соціальної допомоги.
«Усі названі вище заходи виконані у повному обсязі, - зазначив Г.А.Левченко і додав: - для виконання даних заходів було залучено значні кошти, причому кошти місцевого бюджету».

У місті проживають 2301 ветеранів війни, із них 267 інвалідів війни, 354 учасників бойових дій, 1328 учасників війни , 352 членів сім’ї загиблого. Крім того, 8693 осіб пенсійного віку; 2113 - інвалідів загального захворювання; 559 - осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи; 80 багатодітних сімей; 134 дітей-інвалідів; 4982- дітей війни та інші. У 2009 році у 372 сім’ях народилося 380 дітей.
У 2009 році 286 жителям міста надана адресна грошова допомога на суму 54,450 тис. грн. та натуральна допомога 952 особам на суму 14,549 тис.грн.

308 сімей отримали одноразову допомогу на новонароджену дитину на суму 36,414 тис. грн., виплачено допомогу на поховання на суму 2,1тис. грн.

Згідно Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року, №558, «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», за 2009 рік виплачено компенсації 15 особам на суму 14,5 тис.грн.
Міською радою прийняті рішення про призначення щомісячних матеріальних допомог у розмірі 100 грн. переможцям Всеукраїнських олімпіад, учням гімназії ім. Т.Г.Шевченка Різніченку Володимиру та Овсяннікову Андрію (використано 1,4 тис.грн.).

Затверджений реєстр об’єктів житлового та громадського призначення, які підлягають пристосуванню до потреб людей із обмеженими фізичними можливостями, із метою подальшого обладнання їх допоміжними засобами.

Розроблено і виконується план заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених із місць позбавлення волі. Створена координаційна рада щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян , проводяться засідання координаційної ради по організації роботи з бездомними громадянами. Організоване соціальне патрулювання на вулицях міста разом із дільничними інспекторами міськвідділу УМВС, секретарями мікрорайонів, соціальним інспектором УПСЗН та працівниками територіального центру. Проведено 21 рейд соціального патрулювання щодо соціального захисту бездомних громадян, під час яких виявлено одного громадянина без місця постійного проживання. У територіальному центрі забезпечено його реєстрацію, соціальний супровід та видане «Посвідчення про взяття на облік».

Для надання допомоги бездомним громадянам в осінньо-зимовий період проведена робота по організації збору від населення гуманітарної допомоги, створений банк даних по одягу, взуттю, білизні зимового асортименту, засобах та приладах для обігріву бездомних громадян.

Територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян міста Миргородської міської ради у 2009 році проведена робота з 24 громадянами, звільненими з місць позбавлення волі.

Із 2009 року запроваджено привітання ветеранів війни з 90- та 100- річним ювілеєм. 39 ювілярів представники міської ради та ради ветеранів привітали подарунковими наборами.

За рік проведено обстеження житлово-побутових умов проживання 375 інвалідів війни та учасників бойових дій зі складанням соціальних карток та визначенням потреби кожного ветерана у тих чи інших соціальних послугах та надана їм адресна допомога.

Протягом року на проведення загальноміських заходів до визначних та пам’ятних дат та підтримку ветеранських організацій використано, як і було заплановано, 28,0 тис.грн. Крім того, на загальнопросвітницькі заходи витрачено біля 20 тис.грн.

Реалізація заходів, передбачених Програмою, дала можливість суттєво покращити життєвий рівень серед малозабезпечених верств населення в місті.

Крім запланованих заходів у місті за рахунок залучених спонсорських коштів та благодійної допомоги (а це близько 7,0 тис. грн.) міською організацією ветеранів були проведені 34 заходи та пам’ятні зустрічі, про які Миргородською телестудією знято документальні фільми.

Із 2009 року запроваджено безкоштовне забезпечення ветеранів війни питною водою ТОВ «Юр - Аква». За грудень 2009 року надано 3500 літрів води.

Продовжена робота зі встановлення зв’язків фронтовиків Миргородщини з побратимами країн СНД та відзначення їх бойовими нагородами за події у Великій Вітчизняній війні.

Тісна співпраця ради ветеранів міста та Миргородської міської ради стала прикладом для обміну досвідом на обласному рівні щодо взаємодії громадських ветеранських організацій та органів місцевого самоврядування.

Враховуючи нову нормативну базу щодо подальшої роботи з пільговою категорією населення , громадськими та ветеранськими організаціями управління праці в даний час розробляє Програму соціального захисту населення на 2010 рік, проект якої буде надано на розгляд членам виконкому із подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Виступ Г.А.Левченка ніс багато інформації про величезну пророблену роботу управлінням праці та соціального захисту населення у 2009 році, а також і про те, що міська влада повсякчас сприяла, допомагала, підтримувала і підтримує усі починання, які організовували всі служби управління праці та соцзахисту.

При обговоренні Григорію Антоновичу було задано питання:  яка склалася на сьогодні ситуація із фінансуванням державою пільг та субсидій, на що мали бути спрямовані ці кошти?

Г.А.Левченко відповів: «Ситуація із фінансуванням державою пільг та субсидій є складною. У цілому на виплату всіх державних пільг та субсидій нараховано 8973,4 тис.грн., профінансовано лише 8262,4 тис.грн., тобто заборгованість держави перед надавачами послуг у місті складає 809,8 тис.грн. 

Куди мали бути спрямовані ці кошти? У першу чергу - на відшкодування витрат, які понесли перевізники за перевезення пільгової категорії населення. Загальна сума заборгованості по даній пільзі складає 260,1 тис.грн. Тому неодноразові звернення і нарікання ветеранів війни і праці, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи про те, що перевізники відмовляються їх перевозити, не є безпідставними, але є обґрунтованими, тому що ці кошти пішли б на виплату заробітної плати працівникам, придбання паливно-мастильних матеріалів та запчастин. І от, у даний момент залишається лише просити перевізників виконувати свою роботу, не маючи гарантій, що найближчим часом кошти з держави надійдуть у місто.

Звучали запитання присутніх на виконкомі і до міського голови О.Б.Паутова, начальника фінансового управління Н.Г.Устименко, до завідуючого міським відділом освіти С.Г.Мовчана, про те, коли будуть видаватися доплати вчителям, згідно постанови Уряду, яка прийнята ще у минулому році?
О.Б.Паутов: Рік уже розпочався, а Держбюджету немає. Сьогодні складно сказати, коли прийметься Державний бюджет і відповідно - місцевий. Думаю, що виживати будемо за рахунок того, що фінансування відбуватиметься в обсязі 1/12 до минулого року. Фінансуватимуться лише нагальні потреби. Якщо Уряд недофінансовує, то самостійно місцева влада не в змозі зробити оплати вчителям. І це нас дуже не задовольняє.

: На сьогодні в Міністерстві праці та соціальної політики лише розробляється Порядок додаткових виплат, а тому конкретної інформації по таких виплатах вчителям сказати не можу.

Н.Г.Устименко

С.Г.Мовчан,
завідуючий міським відділом освіти, коментуючи постанову Кабінету Міністрів України, від 5.10.2009р.№1130 «Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників», виявив своє здивування з приводу того, що цією постановою уряд обійшов вихователів дитячих садків, які теж є педпрацівниками. Степан Григорович повідомив, що 26 січня цього року від т.в.о. міністра освіти О.П.Гребельника надійшов лист, у якому зазначається наступне: «Просимо забезпечити реалізацію вимог зазначеної постанови та здійснити виплату заробітної плати педагогічним працівникам із надбавкою за січень поточного року у визначені чинним законодавством терміни». Державний бюджет не прийнятий, Міністерство праці та соціальної політики тільки розробляє Порядок виплати надбавок педагогічним працівникам; казначейство на 26 січня уже закінчило реєстрацію фінансових зобов’язань за січень, а «згори» надходить вказівка платити. З яких коштів і як? Дивне замкнене коло.

В.Ю.Вертелецький,
голова міської ради ветеранів України, у своїй співдоповіді, аналізуючи хід виконання Програми соціального захисту населення за 2009 рік, наголосив на тому, що міська влада всі свої обіцянки перед ветеранами та інвалідами війни виконала. Виділені міською владою кошти використано радою ветеранів сповна, а от держава своїх обіцянок не дотримується, і тому сьогодні за країну надзвичайно прикро тим, хто її ціною власного життя у свій час захищав.

Крім того, у обговоренні питання брали участь члени виконавчого комітету Б.Д.Мелашенко, М.М.Глушко, В.Л.Лукаш, депутати – К.А.Терещук, С.П.Соломаха.

Підсумовував сказане міський голова О.Б.Паутов:
«За бюджетно-кризової ситуації, коли майже не працює система казначейства, працювати надзвичайно складно. Ще складніше працювати, не маючи ні Державного, ні місцевого бюджету. За таких обставин робота не приносить задоволення – бо за всіма труднощами і складнощами стоять люди.

І все ж, враховуючи всю складність ситуації, виконавчий комітет міської ради не стоїть стороннім спостерігачем, а бере на себе вирішення всіх важливих проблем життєзабезпечення міста: квартири миргородців забезпечені теплом, газом, водою; постійно працюють перевізники на всіх маршрутах, очистка вулиць та вивезення сміття проводяться безперебійно і т.д. Місто за підсумками попередніх років визнано одним із кращих в Україні. Тож, будемо всі разом за будь-яких умов утримувати ці тенденції і надалі».

Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» за 2009 рік доповідав начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Ю.С.Галигін (на знімку).
Доповідач зосередив увагу присутніх на тому, що відділом роботи зі зверненнями громадян протягом 2009 року проведено перевірки стану роботи та організацію контролю за розглядом звернень громадян в управліннях і відділах міської ради. За підсумками перевірок надані доповідні записки міському голові. Під час перевірок суттєвих недоліків не виявлено, надані відповідні рекомендації та пропозиції.
У виконавчому комітеті налагоджено проведення щомісячних днів контролю з перевірки стану виконання доручень міського голови за результатами розгляду звернень громадян до органів влади вищого рівня. При виконавчому комітеті працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян у складі 15 осіб, засідання якої проходить щомісяця.

Відділом по роботі із зверненнями громадян розроблені графіки особистого прийому на 2010 рік міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови. Графіки затверджені відповідними розпорядженнями міського голови. Відповідні графіки складені в управліннях та відділах міської ради. Через засоби масової інформації міста та офіційний веб-сайт міста графіки та порядок проведення особистих прийомів доведені до територіальної громади.

За звітній період до виконавчого комітету міської ради надійшло 2936 письмових звернень громадян та 310 звернень на особистий прийом до міського голови. З усіх звернень, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, 95,5% складають заяви, 3,3% - пропозиції, 1,2% - скарги.2268 звернень вирішено позитивно, на інші заявникам , згідно чинного законодавства, надано аргументовані письмові відповіді. У зверненнях порушувалися питання: 337 - соціального захисту; 2030 - земельні; 243 - житлово-комунального господарства та благоустрою; 201 - житлові; 435 - інші.

У своїх зверненнях громадяни порушують різноманітні питання, що стосуються практично усіх сфер життя міста, територіальної громади, а не питання особистого характеру.

Виконавчим комітетом міської ради проводиться певна робота по виявленню найбільш актуальних проблем життєдіяльності міста, що породжують повторні звернення громадян.

На виконання розпорядження голови Полтавської обласної адміністрації від 22.05.2001 року №180 «Про запровадження «гарячої» телефонної лінії» прийнято розпорядження міського голови від 06.01.2009р. №1-р «Про організацію «гарячої телефонної лінії» з актуальних проблем соціально-економічного розвитку міста. Прийом на «гарячій» телефонній лінії проводиться в другу та четверту середу з 16 до 17 години в кабінеті №10 приміщення міської ради, згідно затвердженого міським головою графіка. На «гарячій телефонній лінії» чергують заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних служб міста. За звітний період до «гарячої» телефонної лінії звернувся 141 громадянин. Крім того, на рівні заступників міського голови та начальників управлінь міської ради працюють постійно діючі прямі телефонні лінії, щодня громадяни мають можливість спілкуватися з керівниками різних рангів.

Стало правилом розглядати звернення громадян, як найточніший індикатор комфортності суспільства, як шкалу оцінок роботи місцевих органів влади і підприємств, установ, організацій та посадових осіб цих органів. Багато робиться, щоб громадяни знали, до кого звертатися зі своїми питаннями.
Із усіх питань, що розглядалися, членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.
 
 
Валентина Денисенко,
газета «Миргород наш дім» №5

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa