www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 12.02.2010 16:27
Майбутнє - в надійних руках

У кінці грудня, підводячи підсумки господарської діяльності міста за рік минулий, миргородці називають імена своїх найкращих людей, які сумлінно й самовіддано працювали на благо нашої громади. Неоціненним набутком усіх є успіхи й перемоги наших співвітчизників. Але особливої пошани і захоплення заслуговують досягнення юних миргородців. 

Їхнє ставлення до навчальної діяльності, усвідомлення пріоритету ґрунтовних знань свідчать про серйозне розуміння проблем сьогодення та бажання у майбутньому відшукати шляхи їх розв’язання. Приємною несподіванкою і відкриттям для мене стала зустріч із представником юної наукової еліти нашого міста Володимиром Різніченком (на знімку), учнем 9-Г класу гімназії імені Т.Г.Шевченка, який став переможцем Х Загальноміського рейтингу популярності «Людина року – 2009» у номінації «Учень року». 

Кожному, хто з ним спілкується, відразу впадають в очі неординарність мислення цього хлопчика, зрілість поглядів, упевненість у собі, уміння лаконічно формулювати думку. Володя, незважаючи на його юний вік, уже встиг відчути смак не однієї перемоги. Він має диплом переможця заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії. Посів ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії. Але це не завадило йому визначити першочергові пріоритети, виробити струнку програму власних дій. При цьому слід зазначити, що його успіхи – це не тільки результат чудових природних здібностей, а й вихованого з дитинства сумлінного ставлення до праці. Не останню роль у цьому зіграли його мама, Ольга Вікторівна Різніченко, та бабуся, Тамара Йосипівна Саприкіна, педагоги за освітою, а також тато Віктор Григорович Різніченко - інженерно-технічний працівник. 

Оцінюючи їхній вклад у розвиток власних здібностей, Володя говорить: «Сім’я – це першооснова формування особистості, вона спонукає до активних дій, дає поштовх для отримання результату. А далі йде школа». Із цим, безперечно, не можна не погодитися. Велика роль у формуванні міцних ґрунтовних знань хлопчика належить педагогам гімназії імені Т.Г.Шевченка. Володя висловлює щиру вдячність класному керівникові 9-Г класу Валентині Григорівні Карабут, а також адміністрації, іншим талановитим педагогам свого навчального закладу, які розуміють і підтримують його. Високо оцінили здібності та особисті досягнення Володимира Різніченка місцева влада, міський та обласний відділи освіти. Він отримує стипендію міської ради, призначену для підтримки обдарованих дітей. А у грудні 2009 року, завдяки клопотанню обласної ради, Володя як єдиний представник від Полтавської області був удостоєний зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком, під час якої був нагороджений Похвальною грамотою, золотим годинником від Президента та став стипендіатом Президентського фонду. 

Володимир Різніченко ґрунтовно вивчає всі предмети, але особливо захоплюється історією, правознавством, іноземними мовами, рідною мовою та літературою, бо вважає себе гуманітарієм. До того ж у 2009 році закінчив дитячу музичну школу імені А.П.Коломійця по класу акордеону. На запитання, ким він бачить себе в майбутньому, Володя відповів, що мріє працювати у сфері міжнародних відносин, бо любить подорожувати, вивчати історію своєї та інших країн, вважає, що іноземні мови дуже необхідні в житті сучасної людини. Тож, як бачимо, майбутнє нашої країни - в надійних руках. Побажаємо ж Володі успіхів у здійсненні його мрій та реалізації планів! 


Ольга ЧЕРКАСЬКА,
газета «Миргород наш дім» №6


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa