www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.03.2010 18:37
Скористайтеся унікальними можливостями найсучасніших методик діагностики і лікування, які доступні миргородцям завдяки курорту «Миргород»

Газета «Миргород - наш дім» вже писала про досягнення ЗАТ «Миргородкурорт», але брак газетної площі не дозволив хоча б коротко розкрити діагностичні та лікувальні можливості санаторно-курортного комплексу «Миргород», який сьогодні, без перебільшення, можна назвати оздоровницею з найпотужнішою лікувально-діагностичною базою в Україні. Адже не секрет, що світові тенденції динаміки курортної сфери призвели до обмеження курортного лікування спрощеним спектром SРА-процедур та загальнооздоровчих масажів. 


1. Клінічний аналіз крові у Лікувально-діагностичному центрі курорту. 


2. У санаторії «Хорол» вам запропонують озокеритолікування. 


3. Ванна «Купава» у бальнеогрязелікарні курорту. 


4. У санаторії «Полтава» ви зможете пройти добове холтерівське моніторування електрокардіограми та артеріального тиску. 


5. Комп’ютерний об’ємний пневмопресинг у санаторії «Березовий гай». 


6. Оротерапія (гірське повітря) в санаторії «Миргород». 

Тож на цьому фоні стратегічний курс керівництва оздоровниці на збереження і активний розвиток лікувально-діагностичної бази курорту вже сьогодні дає надзвичайні результати. І ці досягнення важливі не тільки для курорту, а й для жителів міста. Адже безпосередня близькість такого потужного лікувально-діагностичного комплексу з унікальними цілющими природними чинниками, найсучаснішими методиками і обладнанням кожному дає шанс зберегти чи покращити найдорожче що у нас є — власне здоров’я. Важливо й те, що оздоровлення проводиться тільки ефективними природними методами, які не загрожують ускладненнями, що, на жаль, зараз важко сказати про звичайні ліки, до того ж дуже дорогі. 

Надзвичайно широкий спектр процедур, показання і протипоказання щодо їхнього прийому, механізм дії та дані про їхню високу ефективність практично неможливо, через величезні обсяги інформації, глибоко і послідовно розкрити в газетних публікаціях. Тому спробуємо коротко розповісти про оздоровчий арсенал кожного лікувального закладу ЗАТ «Миргородкурорт», і ви, напевне, знайдете тут ті діагностичні дослідження і оздоровчі процедури, які вам вкрай необхідні. Єдине, що треба взяти до уваги — починати лікування обов’язково з консультації кваліфікованого лікаря, який, після відповідної діагностики вашого стану, допоможе підготувати індивідуальну програму оздоровлення. За довідками звертайтеся в реєстратуру обраного закладу. 

Почнемо з діагностики. В клініко-діагностичній лабораторії ЛДЦ за найсучаснішими методиками з допомогою новітніх технологій проводяться дослідження з метою діагностики, моніторингу та оцінки ефективності лікування хворих. Високопрофесійні фахівці за допомогою найсучаснішого діагностичного обладнання обстежать органи травної системи: стравохід, шлунок, 12-палу кишку (фіброгастродоуденоскопія), товстий кишечник (ректороманоскопія), визначать кислотність шлунку (внутрішньошлункова рh-метрія), проведуть дуоденальне зондування та промивання мінеральною водою при застійних явищах у жовчному міхурі. Тут же ви зможете пройти повний спектр ультразвукових, рентгенологічних досліджень та термографію. В кабінеті функціональної діагностики проводяться обстеження: електрокардіографія, реовазографія, реоенцефалографія. Лікарі: офтальмолог, невропатолог, кардіолог, стоматолог, проктолог, терапевт, отоларинголог- проведуть консультаційні прийоми та призначать сучасні схеми лікування. 

Тут ви зможете зробити загальний клінічний аналіз крові з визначенням 22-ох параметрів усього за 70 секунд на автоматі МЕК-7222К (Японія) та біохімічні аналізи на біохімічному автоматизованому аналізаторі крові Лаблайн-80 (США), які проводяться для діагностики захворювань усіх систем організму. 

Саме в клініко-діагностичній лабораторії ЛДЦ ви зможете пройти діагностику захворювань серцево-судинної системи: коагулограма (показники системи згортання крові для діагностики та лікування передтромботичних та тромботичних станів у хворих після інфаркту міокарда та інсульту), показники ліпідного, білкового, вуглеводного обміну та активність ферментів. При захворюваннях шлунку, печінки, підшлункової залози, нирок визначення: показників для діагностики вірусних запалень печінки (маркери гепатиту В та С); імунограми (оцінка функції імунної системи); активності ферментів печінки та підшлункової залози; показників білкового обміну (альбумін, глобулін, креатинін, сечовина); наявності бактеріальної (хелікобактерної) інфекції при виразкових хворобах шлунку та 12-палої кишки. 

При цукровому діабеті - показники глюкози фракційно протягом дня; С-пептид для діагностики типу цукрового діабету; мікроальбумін для раннього виявлення ураження нирок при цукровому діабеті; глікозольований гемоглобін для оцінки компенсації цукрового діабету. Для діагностики онкологічних захворювань визначаються онкомаркери (молочна залоза, яєчники, простата) для виявлення пухлин та оцінки ефективності лікування. При захворюваннях щитовидної залози - рівень гормонів для діагностики та оцінки лікування підвищеної та зниженої функції залози. А при діагностиці захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери визначають показники ТОРЧ-інфекцій та інфекцій, які передаються статевим шляхом, статевих гормонів для діагностики безпліддя та порушень менструального циклу.
Крім найсучасніших методик діагностики і лікування всього організму в центрі бажаючі знайдуть і кріосауну (лікування низькими температурами -160 -170°С), ефективну для омолодження організму, зниження надлишкової ваги, підвищення імунної системи, лікування опорно-рухового апарату, проблем жіночого організму в клімактеричному періоді, а також солярій та інші актуальні сьогодні процедури, які не тільки відновлюють здоров’я, а й красу та молодість. 

Потужний оздоровчий ефект дають водо- та грязелікування у Бальнеогрязелікарні курорту. Десятки різновидів і широкий оздоровчий спектр пропонованих тут процедур дають можливість комплексного оздоровлення всього організму. І хоча кожна з таких процедур заслуговує на окремий опис, за браком газетної площі ми не будемо розповідати про унікальні за ефективністю, але загальновідомі, мінеральні чи перлинні ванни, а звернемо вашу увагу тільки на новинки, наявністю яких може похвалитися далеко не кожна оздоровниця. 

Серед них - унікальна гідрофотомагнітна вихорна ванна «Купава», показана при захворюваннях сечостатевої системи, сексуальних розладах, захворюваннях нервової системи (вегетативні діабетичні полінейропатії), облітеруючих ангіопатіях кінцівок, ендокринних захворюваннях, захворюваннях опорно-рухового апарату (артрози та ін.); ванна «О-Панто» (при захворюваннях опорно-рухового апарату, астеновегетативних порушеннях, порушеннях жирового і вуглеводного обміну; гідромасажні ванни «Карра-10», «Карра-30», «Аквамеден»; підводний душ-масаж при захворюваннях кістково-м’язової системи, захворюваннях периферичної нервової системи у фазі ремісії, нейроциркуляторній дистонії, попереково-крижовому або шийно-грудному радикуліті; грязерозчинні та бішофітна ванни, які лікують захворювання суглобів і хребта, ураження периферичної нервової системи та ожиріння; селенова ванна (при гінекологічних захворюваннях, захворюваннях шкіри, цукровому діабеті, захворюваннях серцево-судинної системи). Гідролазерний душ «дощик» ефективний при захворюваннях серцево-судинної системи, нервової системи, шкіри. Гідроколонотерапія - потужний засіб при атонії товстого кишечнику (закрепах), метеоризмі, при отруєннях, виразкових колітах, дерматозах. 

Особливе місце серед пропонованих процедур займає багатофункціональний лікувальний басейн, який поєднує можливості гідромасажу, каскадного водоспаду, зустрічної хвилі та джакузі. Саме тут, за допомогою найсучаснішої методики, за допомогою швейцарських поясів «Айрекс», проводиться лікування опорно-рухового апарату пасивним вертикальним витяганням хребта. 

Особливу увагу слід звернути на можливості гінекологічного відділення бальнеогрязелікарні. Унікальні можливості комплексного лікування ректальними та вагінальними тампонами, мінеральними зрошеннями, природними оздоровчими чинниками кращого в галузі лікувального басейну дають незрівняні результати не тільки при лікуванні урологічних та гінекологічних проблем, а й при лікуванні безпліддя подружніх пар, яким тут успішно займаються. 

Як і в інших лікувальних закладах, вам запропонують ефективні при діскінезії жовчних шляхів, цукровому діабеті, шлунково-кишкових захворюваннях, захворюваннях нирок та сечостатевої системи фіточаї: жовчогінний, протизапальний (шлунковий, грудний), нирковий, цукрознижуючий, заспокійливий. Не менше ефективна й інтрагастральна киснева терапія - метод впливу на окислювально-відновлювальні процеси в організмі шляхом введення в шлунок синглентно-кисневого коктейлю (пінки), яку отримують при проходженні кисню через суміш сиропу кореня солодки, фітосиропу та очищеного яблучного соку і вживають одразу ж після приготування. 

У кожному з чотирьох санаторіїв можна пройти курс комп’ютерного об’ємного пневмопресингу. Це надзвичайно ефективна методика, яка використовується у лікуванні понад 200 хвороб завдяки профілактиці та реабілітації судинної системи шляхом покращення мікроциркуляції крові та лімфи, відновленню гемодинамічних та реологічних властивостей крові, обміну речовин та трофіки тканин. Він сприяє розвитку колатерального кровообігу, посиленню регенерації клітин, покращенню притоку крові до проблемних органів, знімає біль, активно виводить шлаки, що призводить до загального системного оздоровлення організму. А в санаторіях «Полтава» та «Березовий гай» застосовують ще й пневмоманжети «шапочка», які успішно вирішують проблеми гаймориту, порушення слуху (синдром Міньера), вторинної глаукоми, зникають психосоматичні синдроми, усувають проблеми гіпо- і гіпертонії та багато інших. 

У санаторіях «Миргород» і «Хорол» ви зможете пройти курс спелеотерапії в спеціалізованих приміщеннях, умови яких максимально наближені до відомих солотвинських природних соляних печер. Спелеотерапія надзвичайно ефективна при захворюваннях бронхо-легеневої системи (бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом); ішемічній хворобі серця; післяінфарктних станах; гіпертонічній хворобі; нейроциркуляторній вегето-судинній дистонії; неврозах і неврозоподібних станах; захворюваннях шкіри (псоріаз і нейродерматити), риносинуситах без загострення, в тому числі алергічних, синдромі хронічної втоми. 

Крім згаданого, у санаторії «Хорол» вам запропонують озокеритолікування. Озокерит - гірський віск, складається із суміші церезину, парафіну, мінеральних олій та смол. Лікувальна дія озокериту полягає в його фізичних та хімічних якостях. Озокерит має велику теплоємність та дуже низьку теплопровідність, тож хімічні речовини через шкіру проникають у тканини. Під впливом озокериту розширюються додаткові капіляри, посилюється лімфовідтік, зникають застійні явища, що призводить до розсмоктування інфільтратів і дає про¬тиза¬пальний ефект. Озокеритолікування показане при артритах, періартритах травматичного та обмінного походження, радикулітах та захворюваннях периферичної нервової системи, запальних гінеко¬логічних захворюваннях. 

Якщо ви відповідально ставитесь до підтримки оптимальної ваги тіла та власного здоров’я, бажаєте дізнатись, який відсоток у Вашому організмі становить жирова тканина, скільки - м’язи, скільки міститься жиру в черевній порожнині, як працює щитовидна залоза - звертайтесь до лікаря-дієтолога санаторію «Хорол». За допомогою найсучаснішого багатофункціонального приладу «ОМРОН» отримаєте відповіді на ці питання та кваліфіковану консультацію лікаря. Обстеження необхідне тим, хто цікавиться, за рахунок жирової тканини чи м’язів відбувається втрата надлишкової ваги; або тим, хто хоче знати, чи нарощується м’язова тканина в результаті тренувань. 

Тут же вам запропонують відвідати сауну, яка працює щодня з 8 до 18 години. У санаторії «Полтава» ви також зможете за найсучаснішими методиками пройти добове холтерівське моніторування електрокардіограми та артеріального тиску, необхідне для ґрунтовної оцінки стану серцево-судинної системи; курс КВЧ-терапії, показаний при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, гастродуоденіти, хронічні холецистити, діскінезії жовчних шляхів та кишечнику); захворюваннях судин (ендартеріїти, синдром Рейно, облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, діабетичні ангіопатії); захворюваннях сечостатевої системи, серцево-судинної системи, неврологічних захворюваннях (міжреберні невралгії, міальгії, поліневрити); захворюваннях суглобів (артрози, артрити, артралгії, епіконділіти). А в фізіотерапевтичному кабінеті можна прийняти процедури надсудинного лазерного опромінення крові, які сприяють зниженню рівня холестерину, покращенню реологічних властивостей крові, що дуже важливо для хворих на ІХС, гіпертонічну хворобу, а також тим, хто переніс гострий інфаркт міокарда чи нестабільну стенокардію. 

Також можна пролікувати захворювання органів травлення, органів опори і руху за допомогою діадинамотерапії, ампліпульстерапії, ультразвуку, лазеро- та магнітолазеротерапії. Трав’яні інгаляції дозволяють пролікувати хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, захворювань трахеї, бронхів, легень. Ароматерапія (різними поєднаннями ефірних масел) допоможе при гіпертонічній хворобі, ІХС, неврозах, неврастеніях, захворюваннях дихальної системи та ін. Людям, що страждають на хронічні закрепи, корисно буде зробити кишкові промивання мінеральною водою чи пролікуватися за допомогою мікроклізм. 

У санаторії «Миргород» ви також зможете пройти курс гірудотерапії -лікування за допомогою медичних п’явок. Такий вид лікування використовується при геморої, варикозній хворобі, ішемічній та гіпертонічній хворобах, післяінсультних станах, захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрити, гепатити), бронхо-легеневої системи (бронхіальна астма, хронічні бронхіти з астматичним компонентом), алергічних станах, захворюваннях жіночої та чоловічої статевої сфери (аднексити, простатити), безплідді. 

Курс механотерапії - лікування та профілактика захворювань хребта у дорослих та дітей за допомогою занять на профілакторі Євмінова. Використовується при остеохондрозі, радикуліті, міжхребцевих грижах, сколіозі та порушеннях постави, протрузіях. Методика ґрунтується на дозованому розвантаженні хребта з одночасним виконанням комплексу фізичних вправ для укріплення м’язів хребта та покращення живлення всіх його структур (дисків, зв’язок та ін.). Працює лікувально-оздоровчий Фітнес-комплекс з використанням тренажерів. 

Не завадить відвідати і кабінет лікаря-уролога, де проводиться лікування захворювань сечостатевої системи, захворювання чоловічих та жіночих статевих органів: хронічний простатит, поєднаний з гіперплазією передміхурової залози І ст., стан після ускладненого перебігу хронічного простатиту у вигляді порушення копулятивної функції і атонії передміхурової залози, а особливо у тих хворих, які тривалий час лікувалися безрезультатно амбулаторно в поліклінічних умовах з порушенням імунокомпетентної системи, вираженим аутоалергічним процесом і неврастенічним синдромом, синдромом гіперактивного сечового міхура, нетриманням сечі у чоловіків і жінок, безплідді, хворобі Пейроні. 

Тут же запропонують і доплерографію (ультразвукове дослідження судин головного мозку), що використовується для діагностики атеросклерозу судин головного мозку, наслідків перенесеного інсульту, гіпертонічної хвороби, вегето-судинної дистонії та ін. А також електроенцефалографію при епілепсії, судомних станах, наслідках перенесеної нейроінфекції та черепно-мозкової травми. У санаторії «Миргород» вам також запропонують скористатися сауною. 

У санаторії «Березовий гай» - визнаному на національному рівні центрі лікування цукрового діабету - ви зможете на найсучаснішому обладнанні визначити рівень цукру в крові експрес-методом (точний результат за 1-2 хвилини), а також скористатися послугою апаратного педикюру. Унікальний атравматичний апаратний педикюр допоможе позбутися мозолів, натоптишів, тріщин на п’ятах, потовщення нігтів. Мозолі та натоптиші є потенційно найбільш імовірними місцями утворення виразок у хворих на цукровий діабет, тому потрібно їх вчасно видаляти. Тут же для нормалізації ваги тіла кваліфікований фахівець допоможе вам освоїти методику бодіфлекс (дихальна гімнастика, спрямована на спалювання жирів). 

Можливості миргородців покращити своє здоров’я на базі санаторно-курортного комплексу «Миргород» надзвичайно великі. Тож бажаємо вам, щоб лікування завжди було ефективним, і стан здоров’я ніколи не перешкоджав втіленню усіх ваших починань. Н.М.КОРКІШКО, 
голова комітету з питань медичного обслуговування населення 
та розвитку курортної сфери


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa