www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.03.2010 18:44
Правила благоустрою міста

Шановні мешканці міста Миргорода! Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами», який набрав чинності 16.02.2010 р. Цим законом внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині дотримання правил благоустрою території міста та поводження з відходами, а саме: 
Значно збільшені штрафи за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення або захоронення (ст. 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення). 

На сьогоднішній день за порушення вищевказаних статей передбачено штраф у розмірі:
- для громадян - від 340 грн. до 1360 грн.;
- для посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності - від 850 грн. до 1700 грн.
Для порівняння зазначу, що до прийняття цього закону найсуворішими адміністративними стягненнями по цих статтях були:
- для громадян - штраф 51 грн.;
- посадових осіб - штраф 119 грн. 

Крім цього, розширено коло осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні порушення за статтею про порушення правил благоустрою міста; якщо раніше цим правом наділялися лише посадові особи уповноважені на те виконавчими комітетами міських рад, то зараз складати протоколи за цією статтею мають право і посадові особи органів внутрішніх справ, і члени громадського формування з охорони громадського порядку. 

На органи місцевого самоврядування покладено здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи. 

У зв’язку зі зміною законодавства міською радою розробляються доповнення та зміни до Правил благоустрою міста Миргорода, які будуть виноситися на громадське обговорення та прийняті на черговій сесії Миргородської міської ради. 

Сподіваємося, що це позитивно відобразиться на нашому місті і змусить мешканців ще раз замислитися про дотримання чистоти та порядку в місті. Бо, як відомо, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. 

Ці правила, розроблені на підставі Закону України «Про благоустрій населених пунктів», регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою території міста, спрямовуються на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля. 

Правила містять загальнообов’язкові на території міста норми, за порушення яких наступає відповідальність, згідно ст. 42 та ст. 19 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» та Закону України «Про відходи».
Правила благоустрою включають впорядкування територій підприємств, установ, організацій, утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою загального користування, утримання будівель і споруд інженерного захисту, санітарне очищення території. 


С.В.ПАВЛЕНКО,
перший заступник міського голови


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa