www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 19.03.2010 16:16
Хай буде світло і тепло

У Проекті експертів асоціації «Енергоефективні міста України» Миргород названо в числі першої п’ятірки міст, де будуть запроваджуватися пілотні проекти «Реформи міського теплозабезпечення в Україні». 

У четвер і п’ятницю минулого тижня у Миргороді проходив навчально-ознайомчий семінар для учасників виконання цього Проекту. Столичні спеціалісти навчали керівників миргородських комунальних служб, підприємств та установ, а також відповідальних за використання енергоресурсів представників міських рад Полтави, Кременчука та Комсомольська практиці формування комплексного підходу до проблем енергетичного розвитку в сучасних умовах. 

Міський голова Олександр Паутов розповів учасникам семінару про організаторську роботу міської ради по впровадженню сучасних ефективних технологій заощадження енергоносіїв. Він особисто очолював делегацію компетентних спеціалістів, які з метою вивчення кращого досвіду енергозбереження відвідали Чехію і запозичили багато корисного. Миргородці вибороли право на участь у спільному українсько-німецькому проекті технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях». Йдеться про зовнішнє утеплення стін багатоквартирних, у першу чергу панельних, будинків ізолюючими матеріалами. 

Миргородці активно працюють над реформуванням технології теплозабезпечення міста за американсько-українським проектом, а також у числі інших дев’яти міст України беруть участь у шведсько-українському проекті енергозбереження. Розроблений разом із чеськими спеціалістами проект «Реконструкція теплової системи м. Миргорода» визнаний переможцем всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. 

Координатор проекту енергоефективності та енергозбереження Ігор Мурашко у своєму виступі сказав: «Тільки активна позиція міського голови є запорукою того, що в місті з енергетичних питань щось робиться. Провідні спеціалісти та експерти за рахунок коштів проекту допомагають вирішувати проблему енергозбереження Миргорода…» 

У міському управлінні житлово-комунального господарства працює спеціаліст із енергозбереження та ефективного використання енергоносіїв. Ішлося про те, що треба рахувати витрати енергоносіїв на кожну окремо взяту будівлю, краще, ніж було досі, використовувати місцеві джерела енергії.
Слушні думки щодо ролі органів самоврядування в організації ощадливого використання природного газу та енергоносії , які, вочевидь, і надалі будуть дорожчати, висловили виконавчий директор Асоціації енергоефективних міст України Анатолій Копець, директор тренінгового центру та експерт проекту Петро Мавко, інші учасники семінару. 

Зауваження та пропозиції були різні. А суть їх зводилася до того, що намагання, як по правді, не найбідніших у Миргороді «друзів народу» зібрати гурт законно невдоволених тарифами за комунальні послуги громадян і з гаслами та вигуками ходити по вулицях, або топтатися під вікнами міської ради, гріють душі хіба що організаторів подібних акцій. Згадаймо численні передвиборні обіцянки претендентів на високі державні посади «ціни на природний газ для населення не підвищувати», «плату за користування електрикою зберегти…»! А що маємо? 

Повірте, посадовці від найвищих державних до місцевих рівнів включно справді хотіли б так зробити. Але сувора правда і те, що ми живемо за законами дикого для України капіталізму. А то такий уклад життя, який має свої закони, які на вигуки мітингувальників не зважають. Працювати треба!
Про досвід організації контролю та заощадження енергоносіїв учасникам семінару розповів енергомененджер із міста Ковеля на Волині Дмитро Леськів. Разом із головами будинкових комітетів обговорено питання про зовнішнє утеплення стін багатоквартирних панельних будинків шляхом кооперування коштів іноземних фірм, міської ради та самих жителів цих будинків. Зрештою, грошові 
внески власників квартир мають їм же і повернутися через зменшення плати за утеплене житло. 

У міській середній школі №5 відповідальні працівники міських підприємств, установ та організацій ознайомилися з досвідом організації контролю за використанням енергоносіїв. 

Зацікавлену участь у роботі семінару взяли заступник голови Полтавської обласної ради депутатів Володимир Марченко, секретар Полтавської міської ради Олександр Козуб, міський голова Кременчука Микола Глухов, начальник відділу міського УЖКГ з Комсомольська Жанна Неклюдова, відповідальні працівники Миргородської міської ради, керівники та спеціалісти причетних до енергопостачання міста підприємств. Для реалізації проекту створено дорадчий комітет. Його очолив перший заступник Миргородського міського голови Сергій Павленко. Вирішено, що з урахуванням місцевих умов і можливостей курортний Миргород матиме власну політику енергозбереження. 


Леонард НІКОЛАЄНКО,
газета «Миргород наш дім» №11


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa