www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 18.06.2010 16:43
Миргород: «Тільки реформи, тільки просування вперед»

11 червня відбулася робоча поїздка міністра житлово-комунального господарства України О.П.Попова у Полтавську область. 

Спочатку він побував у місті Лубнах, селах – Засулля, Оріхова, Новооріховка, а потім відвідав м.Миргород. Робоча зустріч міністра ЖКГ з миргородцями відбулася у залі засідань міської ради. 

«Сьогодні мій візит до Миргорода є особливим, адже ваше місто є містом-партнером у розвитку житлово-комунального господарства, - сказав О.П.Попов (на знімку в центрі) і додав: «Якщо в Лубнах ми говорили про проблемні питання, то в Миргороді ми хочемо говорити про цікаві інвестиційні проекти та співпрацю з Міністерством ЖКГ. У Миргороді є багато досягнень, і ми вже співпрацюємо у питанні санітарної очистки міста». Міністр ЖКГ також запевнив усіх присутніх у тому, що в питанні теплозабезпечення уряд готовий надавати підтримку Миргороду. 

Про стан та перспективу розвитку м.Миргорода доповів міський голова О.Б.Паутов. «Питання роботи ЖКГ – важливе питання для будь-якого міста, а в місті-курорті, тим паче, ми повинні мати всі блага цивілізації, - сказав очільник Миргорода і додав: «Реформування ЖКГ в нашому місті розпочалося з першого дня моєї роботи». 

Олександр Борисович розповів про роботу усіх комунальних господарств міста, детально зупинився на нових запровадженнях: системний роздільний збір сміття в місті; встановлення антивандальних енергозберігаючих світильників як вирішення питання освітлення міста; відкриття пунктів доочистки питної води; розроблення системи теплозабезпечення міста; участь у американському проекті UASID. 

Говорив міський голова і про проблеми міста – зношений колектор; очисні споруди, які потребують реконструкції; ливневі системи; аварійний міст через р.Хорол. Акцентував увагу мер міста і на тому, що миргородці віддають пріоритети реформуванню теплозабезпечення, планують утеплення житлових будинків. 

О.Б.Паутов висловив вдячність міністру ЖКГ за розуміння і за правильну позицію – тільки реформи, тільки просування вперед. Про питання теплозабезпечення м.Миргорода інформував присутніх директор підприємства «Айтікон» І.А.Мурашко. 

Досвідом упровадження інноваційних технологій у м.Миргороді щодо поводження з твердими побутовими відходами знову ж таки ділився міський голова О.Б.Паутов. Зокрема, він сказав, що з лютого 2006 року стартував проект Миргородської міської ради по роздільному збиранню побутових відходів у багатоповерховій забудові Миргорода. На даний час на 32-х контейнерних майданчиках встановлено 236 євро-контейнерів об’ємом 1100л, 140 - для залишкових відходів - сірого кольору , 32 - для скла -зеленого, 32 - для паперу та картону - синього, 32 - для пластику жовтого кольору, тобто цією системою спочатку було охоплено близько 15 тис. населення міста. На даний час роздільним збором охоплено 90% багатоповерхової забудови міста. 

Із 2008 року розпочато впровадження роздільного збору побутових відходів в приватному секторі міста.
Станом на 01.06.2010 року роздільним збором ТПВ охоплено понад 2300 абонентів. У кожен приватний двір встановлюється пластиковий євроконтейнер об’ємом 240 літрів для залишкових відходів, вартість вивозу якого складає 5 грн. 37 коп. на місяць. Також кожному абоненту безкоштовно видаються різнокольорові пакети об’ємом 60 літрів (зелений - скло, жовтий - пластик, синій - макулатура), вивіз яких здійснюється безкоштовно один раз на місяць. Такий підхід дозволяє мешканцям дотримуючись простих правил роздільного збору, зменшити кількість сміття та заощадити власні кошти на його вивозі. 

Для обслуговування населення міста КП «Спецкомунтранс» використовуються 7 сміттєвозів.
Зібрана вторсировина вивозиться на базу комунального підприємства «Спецкомунтранс», де проводиться ручне сортування пет-пляшки по кольорах (біла, синя, зелена, коричнева), ціни на які різні, попутно відсортовується поліетиленова плівка, макулатура відсортовується на два сорти, потім вторсировина складається у великі мішки або біг-беги та передається на пресування. Після чого проходить здавання вторинної сировини на переробні підприємства та заводи України.
Подальшим розвитком роздільного збору побутових відходів у місті є 100% охоплення населення, що мешкає в приватному секторі, впровадження роздільного збору відходів на підприємствах міста, установах та організаціях, гаражних кооперативах. Встановлення обладнання для сортування ТПВ та обладнання по переробці відходів. 

Місто Миргород стало першим в Україні серед малих і великих міст, в якому було успішно організовано програму роздільного збору вторинних ресурсів на європейському рівні. Саме у Миргороді нині доведено, що українці можуть поводитись із відходами по-європейському.
Про реформування житлово-комунального господарства України доповідав О.В.Мазурчак, заступник міністра житлово-комунального господарства.
 
До слова також був запрошений і заступник голови Полтавської облдержадміністрації В.Ф.Животенко.
Того дня міністр ЖКГ О.П.Попов відвідав реконструйовану центральну площу в м.Миргороді, поспілкувався з пресою, після чого здійснив переїзд до м.Хоролу. 

Валентина Денисенко
Фото Євгена Ошеки


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa