www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 09.07.2010 11:36
Опікувалися проблемами миргородської громади

29 червня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Про стан справляння сплати за землю з юридичних та фізичних осіб доповідав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, начальник УЖКГ С.В.Яшний. Зокрема, він сказав, що вiддiл комунального майна та земельних ресурсiв УЖКГ мiської ради, вiдповiдно до покладених на нього завдань, продовжує оперативно вирiшувати питания по наданню в оренду земельних дiлянок юридичним та фiзичним особам, оформлення договорiв оренди та додаткових угод до них, договорiв продажу земельних дiлянок. 


У перiод iз червня 2009 року по червень 2010 року на розгляд мiської ради за заявами фiзичних та юридичних осiб вiддiлом було підготовлено 432 рiшення із питань землекористування.
За цей же перiод пiдготовлено 68 проектiв договорiв оренди земельних дiлянок, 197 проектiв додаткових угод, 111 тимчасових договорiв. 

Загалом вiддiл на сьогоднi облiковує 568 договорiв оренди. Із них: iз юридичними особами - 136 договорiв, iз фiзичними - 345 договорiв, тимчасових угод iз фiзичними та юридичними особами - 87.
Продовжується робота щодо удосконалення змiсту та умов самих договорiв оренди, положень, що регулюють порядок видiлення земельних дiлянок, проводиться претензiйно-позовна робота, направлена на своєчасне припинення порушень та забезпечення виконання рiшень мiської ради, укладення договорiв оренди, тимчасових договорiв, додаткових угод та стягнення збитків.
У зв'язку з недотриманням орендарями умов договорiв оренди, лише за п'ять мiсяцiв поточного року бюджет недоотримав бiльше 200 тисяч гривень. 

Тому питання узаконення землекористування власникам нерухомостi комерцiйного та промислового використання в площинi збiльшення надходжень до бюджету мiста набуває сьогоднi особливого значення. У цьому напрямку вiддiлом постiйно ведеться робота щодо контролю за виконанням рішень міської ради стосовно виконання дозволiв на виготовлення технiчної документації, укладення договорiв оренди по затвердженій технiчнiй документацiї та тимчасових договорiв. 


Вiддiл продовжує пiдготовку матерiалiв та координує роботу постiйнодіючої робочої групи iз забезпечення надходжень плати за землю, створеної розпорядженням мiського голови. До участi в її роботi долучаються всi контролюючi та правоохороннi служби на територiї мiста: Миргородська ОДПІ, Миргородська мiжрайонна прокуратура, державна iнспекцiя з контролю за використанням i охороною земель у Полтавськiй областi, Миргородський районний вiддiл внутрiшнiх справ, юридичний вiддiл мiської ради, фiнансове управлiння та iн. 

Одночасно вiддiлом органiзовується проведення засiдань комiсiї з вiдшкодування збиткiв територiальної громади вiд неузаконеного землекористування. На розгляд комiсiї подаються перелiки власникiв об'єктiв нерухомостi комерцiйного та промислового використання, якi протягом останнiх 2-3 рокiв iгнорують вимоги законодавства та не сплачують за землекористування, зроблено попереднi розрахунки втрат бюджету міста. 

Протягом звiтного перiоду проведено 7 засiдань комісії з визначення та вiдшкодування збиткiв, спричинених територiальнiй громадi мiста суб'єктами господарської дiяльностi внаслiдок порушення земельного законодавства. 

На подання комiсiї виконавчим комітетом, вiдповiдно до Постанови Кабiнету Мiнiстрiв України, вiд 19.04.1993 №284, "Про порядок вiдшкодування збиткiв власникам землi та землекористувачам" затверджено 28 актiв про порушення земельного законодавства та УЖКГ мiської ради, направлено 54 претензiї з вимогою добровiльно погасити эбитки, нанесенi територiальнiй громадi.
За наслiдками роботи комiсiї досягнуто певних результатiв. Вони проявляються не стiльки високими фiнансовими результатами, скiльки вагомим прикладом того, що жодне порушення земельного законодавства та нанесення збиткiв не залишиться без уваги. 

Розглянувши та обговоривши доповідь С.В.Яшного, члени виконавчого комітету визнали задовільною роботу, проведену відділом комунального майна та земельних ресурсів УЖКГ міської ради, а також визнали цю роботу такою, що сприяє збільшенню надходжень до бюджету міста.
Потім у порядку контролю було перевірено хід виконання рішення виконавчого комітету, від 28.11.2007р., №691, "Про затвердження міських заходів щодо реалізації Державної програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2007-2010 роки". Доповідала голова комітету з питань медичного обслуговування населення та розвитку курортної сфери Н.М.Коркішко. Зокрема, вона сказала, що основними виконавцями цієї програми є кардіологічне та неврологічне відділення Миргородської ЦРЛ. 

Кошти з міського бюджету для виконання цієї програми виділялися: в 2008 роцi для станції "швидкої медичної допомоги" було закуплено кардiограф та 10 тонометрiв. У 2009 роцi видiлено 1,5 тис. грн. iнвалiдам Великої Вiтчизняної вiйни для придбання лiкарських препаратів, необхiдних при лiкуваннi серцево-судинної системи. У 2010 роцi на виконання цiєї програми видiлено 3 тис. грн. - закупленi водонагрiвачi для неврологiчного i кардiологiчного вiддiлення. 

Потім Ніна Михайлівна детально охарактеризувала роботу працівників кардіологічного та неврологічного відділень. Заходи міської Програми по запобіганню та лікуванню серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань в основному виконані. Програма до кінця року залишається на контролі, зважаючи на те, що захворюваність на серцево-судинні і судинно-мозкові хвороби в місті залишається високою, є необхідність у 2011 році прийняти нову програму. 

У обговоренні питання, що розглядалося, взяли участь: ГорищукН.О. - лікар-кардіолог; Окунь О.Б. - завідуючий неврологічним відділенням Миргородської ЦРЛ; Пономаренко Т.П. - завідуюча кардіологічним відділенням санаторію "Полтава" ЗАТ "Миргородкурорт"; Сенягіна О.С. - заступник директора з лікувальної роботи санаторію ім.Гоголя та ін.
Того дня на засіданні виконавчого комітету розглядалися й інші, не передбачені планом засідання виконкому питання. 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa