www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 09.08.2010 15:03
Міцна та любляча сім'я

Традиційно сім'я була головним пріоритетом у житті людини. Залишається вона на першому місці і зараз. Однак, не все так однозначно. Одна з болючих проблем сучасної української сім'ї - громадянський шлюб. Нині 11% сімей перебувають у такому статусі, і ніхто не може спрогнозувати наслідки цього явища: яким чином такі сім'ї впливатимуть на ціннісні орієнтири підростаючого покоління?

Крім того, різко збільшується кількість неповних сімей. Нестача вільного часу у сучасних батьків викликає психологічне відчуття покинутості у їхніх дітей.

Нині українська родина переживає важкі часи - ідеологічна, соціальна, професійна переорієнтація , визначення нових життєвих пріоритетів підривають її фундамент. Сьогодні в сім'ях руйнуються найважливіші основи та традиції - авторитет батька та матері, які часто просто безпорадні перед жорстокою дійсністю.

Вчені вбачають лише один вихід із цієї ситуації: якщо неможливо змінити зовнішні обставини, треба створювати своєрідну "сімейну ауру", бути доброзичливими і розуміючими, підтримувати один одного, плекати і розвивати атмосферу взаємної поваги і любові.

Людина починається з любові, а любов виростає з дитинства.

Красивий той дім, де живе дружна і міцна сім'я, де панують любов, злагода та повага.

Щаслива та оселя, що повниться радісним дитячим багатоголоссям, де діти ростуть у дружньому родинному колі, у гурті своїх братів і сестер.

"Нащо клад, коли в сім'ї лад", - кажуть у народі. А це буває у такій сім'ї, де всі люблять і поважають одне одного, де панує дух взаємодопомоги, тепла, щирої турботи.

Недаремно вважають, що прожив на світі тільки той, хто побудував нову хату, викопав криницю, посадив дерево, створив міцну сім'ю і добре виховав дітей. Жити, за народними поглядами, означає творити людину, продовжувати себе в своїх дітях.

Усе, що шкодить добрим взаєминам між чоловіком і жінкою, - псує атмосферу сім'ї. Це стосується насамперед пияцтва, ледарства, образ, брехні і лицемірства, сварок, бійок і чвар, несправедливості й грубості, ревнощів, подружньої зради і статевої розпусти.

Крім того, на батьків постійно спрямовані довірливі погляди дітей.

Ті чоловік і жінка, які вміють творити велике, безцінне духовне багатство подружнього життя - взаємну повагу й любов, мають у своєму домі щастя..

Любов у родині - це той домінуючий чинник, що керує кожним нашим словом, кожним вчинком. Не йдеться про пестливу любов, а про любов розумну, що диктує і формує режим життя дому, створює авторитет батька і матері, інших членів сім'ї, спрямовує кожний крок для добра і благополуччя цілої родини. Не мають рації й ті батьки, які вважають любляче ставлення до дітей слабістю вихователя, а на перше місце ставлять суворість, покарання. Такий орієнтир батька чи матері відчужує дітей, робить їх відлюдкуватими, потайливими і навіть жорстокими.

Дітям подобається дружна сім'я. Їм хочеться жити в щасливій родині, бути сином чи дочкою гарних батьків, радувати їх своїми вчинками.

«Із родини йде життя людини», "Без сім'ї - нема щастя на землі", - твердять українські народні прислів'я і приказки. Людина, яка з якихось поважних причин залишилась без сім'ї, заслуговує глибокого співчуття.
Особливо прикро за дітей, які внаслідок смерті батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування. Саме ви можете дати шанс комусь із цих дітей зростати у сім'ї, створивши прийомну сім'ю. Адже кожна дитина заслуговує на батьківську турботу та хоче мати люблячу сім'ю.

В.В.МАКСИМОВА,
спеціаліст центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Якщо Ви маєте бажання стати батьками для дитини, яка залишилася без батьківського тепла, створити для неї родинний затишок, звертайтеся за детальними консультаціями до Миргородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: вул. Сорочинська, 14, к. 202.

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa