www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 19.08.2010 15:29
Самоврядування: Із життя мікрорайону «Мінзаводський»
Нещодавно в мікрорайоні "Мінзаводський" відбулися збори жителів будинку по вул. Шишацька, 86-А. Відкрив збори представник міської ради, завідувач відділом по роботі з громадянами при міській раді Ю.С.Галигін. Перше слово для виступу було надано секретарю ради мікрорайону, депутату міської ради К.А.Терещук, яка розповіла, що жителями будинку за короткий час зроблено дуже багато по благоустрою і озелененню  свого двору. Мешканці виявилися небайдужими до стану свого двору, дитячої площадки та прилеглої території. В зразковий стан приведено все дворище будинку: тут висаджено велику кількість квітів, встановлена сучасна дитяча площадка для різних видів ігор і занять дітям різного віку, тут і красиво оформлена площадка для гри в баскетбол, волейбол, на етапі завершення - будівництво футбольного поля. А тому тут завжди дуже людно. Це справжній куточок для відпочинку не тільки дітей, а й дорослих: всіх, хто сюди завітав. Тут по-господарськи відведені і розбиті місця для паркування автомобілів,  а в плані - зробити відеоспостереження за подвір'ям будинку. І за все, що робиться, треба дякувати невгамовному голові будинкового комітету, а це Віталій Олександрович Гречко, який сам не дрімає і не дає дрімати ні міському голові, ні його команді, ні секретарю ради мікрорайону. Хоч В.О.Гречко обраний на цю посаду лише рік, але він зумів згуртувати мешканців будинку навколо себе, які, як мурашки, виходять на суботники, щоб зробити свій будинок зразковим у місті - і їм це вдалося.

К.А.Терещук наголосила, що продовжується конкурс на кращий багатоповерховий будинок, приватну садибу, вулицю. Ще раз повідомила умови конкурсу, одна із основних - погашення заборгованості по комунальних платежах. У мікрорайоні комісією визначено кращі багатоповерхові будинки - це Шишацька, 86-А; Шишацька,88; Спартаківська, 17-А; кращі голови будинкових комітетів О.В.Гречко, О.К.Каліновський, Т.В.Яремченко; кращі приватні будинки по вулицях Зелена, Капніста, Сорочинська. Кращою вулицею можна назвати Сорочинську, а інші вулиці - не зовсім в належному стані до вимог конкурсу.

Віталій Олександрович частий гість у міського голови О.Б.Паутова і його першого заступника С.В.Павленка; і приходить не з вимогами, що міська влада повинна йому щось дати, а приносить свої пропозиції, свої ідеї, своє бачення вирішення тієї чи іншої проблеми. Він не просить грошей, а сам їх вишукує, шукає спонсорів, а то і за кошти жителів свого будинку, при великій скруті, вирішує загальні питання. Міський голова О.Б.Паутов із великим задоволенням приймає В.О.Гречко, бо це людина, яка уміє сказати про недоліки в роботі влади, свої недоліки, але разом з тим, поважаючи міську владу, дуже багато робить у місті для блага його жителів, знаходить конструктивні вирішення різних проблем мешканців свого будинку. В.О.Гречко активний і у вирішенні різних проблем свого мікрорайону, а не лише свого будинку. Побільше б таких голів  будинкових комітетів! К.А.Терещук щиро йому за це подякувала.

Катерина Артемівна також звернула увагу на те, що жителі мікрорайону просять благоустроїти парк біля магазину "Каштан", що по вул. Шишацькій. Вона подавала неодноразові депутатські запити, питання вирішується, і міський голова О.Б.Паутов сказав, що дійсно слід прислухатись до прохання людей.

Терещук К.А. висловила подяку жителям будинку, його будинковому комітету, а також міському голові О.Б. Паутову, його заступнику С.В.Павленку за ту увагу, яку вони приділяють мешканцям нашого мікрорайону, хоч, звичайно, ще багато є проблем, які потребують негайного вирішення, але все впирається в кошти, яких сьогодні дуже обмаль у зв'язку з фінансовою кризою в державі.

Було дано слово голові будинкового комітету. В.О.Гречко розповів про ті проблеми, які ще не вирішені, коротко повідомив, яким шляхом удалось добитися такого успіху в роботі. Основне, сказав він, бажання жителів зробити добро людям, зробити приємне відпочиваючим. Серед найактивніших - Голосенюк Максим і Лідія, старший під'їду №7 Сєров Віталій. Але мало бажання, наголосив Віталій Олександрович, слід також залучати і матеріальні кошти. Ось тут він і подякував тим, хто надавав таку допомогу. В першу чергу, це міський голова О.Б.Паутов, його заступник С.В.Павленко, спонсори: Н.В.Демічева, С.Ю.Михайленко, О.А.Редько, А.О.Сіряк.

С.В.Богомазов, житель будинку 86-А, що по вул.Шишацькій.

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa