www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 19.08.2010 15:35
Із засідання виконавчого комітету: Вирішували питання фінансово-господарської діяльності підприємств міста
11 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Детально інформував присутніх про стан забезпечення своєчасності і повноти сплати заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та внесків до соціальних фондів за 2 квартал 2010 року заступник міського голови, начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко.

Зокрема Григорій Антонович повідомив, що виконавчим комітетом Миргородської міської ради велика увага приділяється дотриманню норм чинного законодавства про працю. У зв'язку з цим протягом 1 півріччя 2010 року проведено 131 перевірку суб'єктів господарської діяльності, які використовують найману працю, та внесено 198 рекомендацій для усунення допущених ними порушень. У структурі порушень найбільшу питому вагу мають порушення роботодавцями у проведенні індексації грошових доходів населення, доплати за роботу у святкові дні та роботу у святковий час, строків виплати заробітної плати, коли роботодавці, нехтуючи нормами статті 115, виплачують її лише 1 раз на місяць. Таке розповсюджене раніше порушення, як недотримання мінімального розміру заробітної плати, - відтепер у минулому.
Також у місті, як повідомив Г.А.Левченко, велика увага приділяється погашенню заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Так, станом на 3 серпня 2010 року загальна сума заборгованості із заробітної плати становить 653,7 тис. грн. Нині лише 2 підприємства мають заборгованість із виплати заробітної плати, серед яких 1 підприємство, яке віднесено до категорії економічно активних та 1 - до категорії банкрути.

Протягом 2010 року повністю вдалося ліквідувати зарплатний борг працівникам наступних економічно активних підприємств:
- обласне комунальне виробниче підприємство водопровідно - каналізаційного господарства "Миргородводоканал":
- Миргородське комунальне житлово - експлуатаційне управління;
- ДП НАК "Надра України "Миргороднафтогазрозвідка";
та на 1 економічно неактивному підприємстві - ВАТ "Миргородське АТП - 15361".

Що стосується ТОВ "Миргородм'ясопром", як заначив Григорій Антонович, то у відповідності до оперативних даних станом на 3 серпня 2010 року заборгованість на даному підприємстві становить 127,3 тис. грн. Станом на 1 серпня 2010 року на підприємстві працювало 49 чоловік. Фонд оплати праці за червень 2010 року на підприємстві склав 29,9 тис. грн. Розмір середньої заробітної плати за останній місяць становить 747,5 грн. на 1 працівника. Сума заборгованості на 1 працівника станом на 1 серпня 2010 року становить 2598,0 грн. Загальна сума дебіторської заборгованості на підприємстві становить 878,0 тис. грн., кредиторської - 1988,0 тис. грн. Заборгованість до управління Пенсійного фонду України у Полтавській області становить 227,3 тис. грн.

Підприємство знаходиться у стадії банкрутства. Погашення заборгованості із виплати заробітної плати буде проводитися в момент ліквідації підприємства за рахунок реалізації майна.

Що стосується ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1", це підприємство стоїть на першому місці серед підприємств, які віднесені до категорії банкрути по невиплаті заробітної плати, адже заборгованість із заробітної плати тут станом на 3 серпня становить 526,4 тис. грн. і протягом липня 2010 року зросла на 12,6 тис. грн., або на 12,6 %. Графік погашення заборгованості на підприємстві розроблено 31 травня 2010 року. У відповідності до розробленого графіка планується повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати у термін до 30 листопада 2010 року. Станом на 1 серпня 2010 року відхилення виконання по графіку становить 300,4 тис. грн. Адміністрацією підприємства протягом 2009 та 2010 років неодноразово розроблялися графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, проте жодного з них не виконано.
Заборгованість на даному підприємстві у відповідності до даних управління статистики почала мати місце з 1 лютого 2006 року і становила 401,7 тис. грн.

Останнє підвищення заробітної плати на підприємстві відбулося 1 лютого 2010 року на 21,9%. Фонд оплати праці на підприємстві за останній звітний місяць (червень) склав 206,6 тис. грн. Середньомісячна заробітна плата з початку року на підприємстві становить 1542,0 грн. Чисельність штатних працівників, яким не виплачено заробітну плату, становить 134 особи. Сума боргу в середньому на одного штатного працівника становить 2269,0 гривень.
Сума кредиторської заборгованості станом на 1 липня 2010 року на підприємстві становить 12279,2 тис. грн.
Сума заборгованості до управління Пенсійного фонду України у місті Миргороді станом на 1 серпня 2010 року становить 1923,9 тис. грн.
Сума дебіторської заборгованості становить 5494,1 тис. грн.
За сім місяців поточного року на підприємство надійшло коштів на загальну суму 5365,5 тис. грн., з них спрямовано на виплату заробітної плати - 610,8 тис. грн., або 11,4 %, що свідчить про недотримання адміністрацією підприємства вимог статті 97 КЗпП України в частині першочерговості виплати заробітної плати.

Як доповів Григорій Антонович, постійно перебуває на контролі стан виконання виконавчих проваджень працівників КХП № 1. Так, станом на 1 серпня 2010 року у Миргородському міжрайонному управлінні юстиції перебувало 65 виконавчих проваджень на загальну суму 179,6 тис. грн., протягом 2010 року виконано 4 провадження на загальну суму 47,6,6 тис. грн.
11 січня 2010 року було направлено звернення до голови ДАК "Хліб України" з проханням вплинути на ситуацію, яка склалася на підприємстві із виплати заробітної плати та у липні 2010 року звернення було направлено повторно, а також направлено звернення до Миргородської міжрайонної прокуратури для відповідного реагування (16 березня 2010 року), до Миргородського міськрайонного управління юстиції у Полтавській області (1 квітня 2010 року) та до Головного управління юстиції у Полтавській області (5 травня 2010 року) для прискорення виплати належних сум найманим працівникам за виконавчими провадженнями. Також було направлено звернення до голови профкому підприємства з метою сприяння проведенню заходів, спрямованих на ініціювання подання працівниками підприємства позовів до суду (20 квітня 2010 року). Направлено листа до арбітражного керуючого підприємства (14 квітня 2010 року).

Що стосується ДП НАК "Надра України "Миргороднафтогазрозвідка", як зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко, то заборгованість на даному підприємстві у відповідності до даних управління статистики почала мати місце з 1 січня 2009 року в сумі 334,5 тис. грн. Станом на 1 липня 2010 року заборгованість на даному підприємстві склала 163,5 тис. грн. На даний час заборгованість на даному підприємстві ліквідована повністю. Таким чином, дане підприємство буде відсутнє у переліку боржників за даними управління статистики на 1 серпня 2010 року.

Аналізуючи стан сплати внесків до управління Пенсійного фонду України у м. Миргороді, Г.А.Левченко повідомив, що за 2 квартал 2010 року до бюджету управління надійшло коштів на загальну суму 36704,5 тис. грн. З них 19193,5 тис. грн. - власні кошти. Доведений план надходження власних коштів за звітній період виконано на 83,6 %. Станом на 1 липня 2010 року заборгованість із виплати заробітної плати за даними управління Пенсійного фонду у місті Миргороді становить 517,5 тис. грн. При умові погашення заборгованості по заробітній платі на рахунок управління надійшло б додатково 182,0 тис. грн. Це становить 0,9 % місячної потреби міста на виплату пенсій. Резервом для збільшення надходжень є недоїмка по збору. Станом на 1 липня 2010 року вона становить 2244,4 тис. грн.

Щодо сплати внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, то у відповідності до даних відділення виконавчої дирекції Фонду станом на 1 липня 2010 року загальна сума заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду становить 86,2 тис. грн. Заборгованість мають наступні підприємства: ДП ДАК "Хліб України "Миргородський комбінат хлібопродуктів № 1" -83,3 тис. грн. та ТОВ "Миргородм'ясопром" - 2,9 тис. грн.

Як повідомив Григорій Антонович, є боржники по сплаті внесків і до Миргородського міськрайонного центру зайнятості населення.
Щодо сплати внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, то особливу занепокоєність викликає заборгованість по виплаті допомог по тимчасовій втраті працездатності за рахунок коштів Фонду у ДП ДАК "Хліб України" Миргородський КХП № 1 у сумі 6125.41 грн., в т.ч. заборгованість по тимчасовій втраті працездатності - 2917,96 грн., по догляду за хворим - 1243,26 грн. та допомога по вагітності та пологах - 1964,19 грн. Незважаючи на проведену роботу Миргородської міської ВД, прокуратури, інших контролюючих органів - заборгованість залишається непогашеною.

Докладну інформацію про фінансово-господарську
діяльність КП "Комбінат благоустрою і озеленення" за 2010 рік під час засідання виконавчого комітету дав присутнім начальник підприємства Ю.О.Кібірєв. Як стало відомо із доповіді, заборгованості по заробітній платі та обов'язковим платежам підприємство не має. Фінансово-господарська діяльність КП "Комбінат благоустрою і озеленення" регламентована та здійснюється на підставі Статуту підприємства, який було прийнято в 2003 році і змінено та допоповнено в 2009 році. Основні види діяльності:
- будівництво (реконструкція), утримання, експлуатація та ремонт вуличного тротуарного освітлення в місті;
- утримання та експлуатація парків, скверів, площ, набережної річки Хорол, пляжів;
- озеленення міста;
- виготовлення, монтаж, експлуатація рекламної продукції в місті;
- архітектурно-художнє і світлове оформлення міста та приватних об'єктів; монтаж та ремонт електрообладнання по заявках юридичних та фізичних осіб;
- установлення, утримання та експлуатація технічних засобів регулювання дорожнього руху;
- інші види діяльності, не заборонені чинним законодавством.
Як зазначив Юрій Олександрович, фінансування підприємства здійснюється за рахунок місцевого бюджету:
- на поточні витрати;
- капітальні витрати (реконструкція);
- фінансування цільового призначення;
та за рахунок власної господарської діяльності по наданню послуг юридичним та фізичним особам.
Середня заробітна плата по підприємству станом на 2010 рік складає 1847 грн.

Як повідомив начальник КП "Комбінат благоустрою і озеленення" Ю.О.Кібірєв, підприємство сумлінно служить миргородській громаді, забезпечуючи не тільки чистоту тротуарів , зупинок, скверів, площ, а й постійно стежить за привабливістю нашого рідного міста, а його працівники - справжні подвижники своєї справи. Але їх не вистачає. Тому інколи їм доводиться вдаватися до суміщення функцій та обов'язків, але, на жаль, середній вік робітників - 50 років. Крім цього, ще й автотехніка застаріла. Тому Юрій Олександрович звернувся до членів виконавчого комітету з проханням внести зміни до штатного розпису, тобто збільшити кількість працюючих у відповідності із розширенням об'єктів благоустрою, а також замінити застарілу автотехніку.

Члени виконавчого комітету також розглянули питання, не передбачені планом підготовки засідання. Так, зокрема, велика увага приділялася питанню надмірного збільшення суми земельного податку, який повинні сплачувати власники присадибних ділянок, земельних паїв. До міської ради надійшло багато скарг від громадян міста. Тому з цього приводу відбулася нарада, у якій взяли участь працівники Держкомзему та Миргородської ОДПІ. Оскільки не було вироблено єдиного погляду на дане питання, вирішили відстрочити терміном на один місяць сплату громадянами міста земельного податку. А тим, хто заплатив за новими нарахуваннями, відповідно буде зроблено перерахунок. Проаналізувавши ситуацію, міський голова О.Б.Паутов дав розпорядження організувати комісію під керівництвом першого заступника міського голови С.В.Павленка, яка мусить знайти шляхи вирішення цього спірного питання. Як стало відомо нещодавно, члени комісії виробили єдиний підхід до даної проблеми, значно зменшивши розміри земельного податку для населення. За довідками можна звертатися у відділ Держкомзему або до Миргородської ОДПІ.

Під час засідання виконавчого комітету було розглянуто й інші питання та прийнято відповідні рішення.


Ольга Черкаська.


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa