www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 20.09.2010 18:04
У Миргороді істину шукали разом

Минулої середи відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. 

Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року доповідав начальник відділу освіти С.Г.Мовчан. Зокрема, він сказав, що у відповідності до тих змін, які на законодавчому рівні внесені у навчально-виховний процес, цього року виникли певні труднощі у науко-во - методичному забезпеченні вчителів та учнів підручниками, адже перехід на 11-річний термін навчання та обов'язкову дошкільну освіту вніс свої корективи. 

У 2010-2011 н.р. загальноосвітні школи міста працюватимуть за новими програмами для 10-11 класів зі стандартним, академічним та профільним рівнями. Усі школи забезпечені у паперовому та електронному варіантах новими програмами і методичними матеріалами. Перші розділи підручників видрукувані у періодичній фаховій пресі та розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України. 

Підручники 1-х, 2-х, 10-х класів будуть надходити із запізненням, хоча букварі та основні підручники для 2-го класу уже видрукувані і починають надходити. Решта класів (5-9) забезпечені стовідсотково.
Значні зміни на початок навчального року відбулися в учнівських контингентах. Станом на 03.09. 2010 р. кількість учнів у загальноосвітніх закладах міста склала 3653 школяра, що на 239 менше, ніж минулого 2009-2010 н.р. 

Випущено з 9-х класів 542 учні, а до 10-х класів із цього числа набрано 311, що становить 57,4 % минулорічних дев'ятикласників, хоч за багаторічною статистикою минулих років цей відсоток складав 75-80%. При цьому мережа середніх класів залишається сталою, хоч спостерігається незначний відтік дітей за рахунок міграцій сімей до великих міст. 

Контингенти вихованців дошкільних навчальних закладів мають тенденцію до щорічного незначного збільшення. Педагогічними та обслуговуючими працівниками заклади освіти забезпечені повністю.
Що стосується організації навчально-виховного процесу, то навчальний рік розпочато у звичайному руслі, без будь - яких недоречностей. 

Підвіз учнів здійснюється за минулорічним графіком і маршрутами руху, хоча кошти на перше півріччя цього навчального року поки що відсутні. Із метою створення комфортних умов для навчання дітей і роботи педагогічних колективів був розроблений план підготовки матеріально-технічної бази закладів , яким передбачено великий обсяг робіт, хоча передбачалося виконання найнеобхідніших заходів. Крім того, усі заходи були розділені за принципом " перша" і "друга" черга. 

Аналізуючи виконання зазначеного плану, слід сказати, що він виконаний не в повному обсязі, а основною причиною цього є брак коштів, і всі розуміють природу цього явища у поточному році . Як у державі взагалі, так і у нас зокрема. Потім начальник відділу освіти детально проаналізував стан підготовки кожного закладу освіти до нового навчального року. 

Підсумовуючи сказане, зазначив, що із усіх недоліків найбільше турбує до початку зими стан покрівель у окремих закладах. Паспорти про підготовку систем опалення до початку опалювального сезону по всіх закладах підписані представником " Миргородтеплоенерго". 

Не менше занепокоєння викликає проблема, не пов'язана зі станом підготовки та ремонту приміщень - це стан харчування. Якщо у першому півріччі 2010 року вдавалось у більшій чи меншій мірі дотримуватися норм хоч в окремих позиціях, то зараз , у зв'язку зі значним зростанням цін на основні продукти харчування, під загрозою навіть заготівля овочів на зиму. 

Тому вересень буде напруженим, так як за короткий термін ще треба виконати великий обсяг робіт.
Того дня на засіданні виконавчого комітету у порядку контролю слухалося питання про виконання рішення виконавчого комітету, від 13.11. 2002р., №691 "Про затвердження міської міжгалузевої комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002-2011 роки". Доповідала голова комітету з питань медичного обслуговування населення та розвитку курортної сфери Н.М.Коркішко. Вона детально проаналізувала хід виконання усіх пунктів програми і зазначила, що цю програму слід залишити на контролі до 2012 року. 

У обговоренні питань, що розглядалися, взяли участь: міський голова, члени виконавчого комітету, завідуюча дитячим поліклінічним відділенням Л.В.Погребська та ін.
Потім членами виконкому були прийняті відповідні рішення. 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa