www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 20.09.2010 18:35
Проект «Організація системи енергозбереження в шкільних закладах м. Миргород»

16 Вересня 2010 р. в рамках Проекту «Організація системи енергозбереження в шкільних закладах м. Миргород», що впроваджується за підтримки фонду “Східна Європа» відбулося впровадження програмного продукту ENSI Energy Monitor для подобового моніторингу енергоресурсів в бюджетних будівлях міста. Виконавці проекту відвідали бюджетні установи м. Миргород з метою встановлення продукту ENSI Energy Monitor та надання індивідуальних консультацій відповідальним особам за моніторинг енергоспоживання та внесення інформація в програмний продукт. 

На знімку працівники ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного – заступник директора з АГЧ (відповідальна особа за енергомоніторинг) – Дрімайло Віктор Вікторович та секретар школи Наталія Петрівна Чернова – відповідальна особа за внесення інформація в програмний продукт. 

 

 

 

 

На знімку працівники ЗОШ №5 – заступник директора з АГЧ (відповідальна особа за енергомоніторинг) – Сніжко Микола Васильович та секретар школи Людмила Миколаївна Шевченко – відповідальна особа за внесення інформація в програмний продукт.

 

 

 

 

На знімку працівники гімназії ім. Шевченка – заступник директора з АГЧ (відповідальна особа за енергомоніторинг) – Торяник Анатолій Миколайович та секретар школи Катерина Никіфорівна Торяник – відповідальна особа за внесення інформація в програмний продукт.

В рамках Проекту було виконано енергоаудити 7 шкіл міста Миргорода і для кожної будівлі прораховані ліміти споживання енергії відповідно до погодних умов та технічного стану самої будівлі. При розрахунках лімітів буди враховані комфортні умови перебування в будівлі та дотримання санітарних норм. 

Завдяки запровадженню програмного продукту в бюджетних будівлях міста Миргород є можливість щоденно проводити моніторинг споживання енергії по кожній будівля окремо відповідно до встановлених лімітів та реагувати на надмірне споживання або недотримання температурного режиму роботи будівель. На рис. № 1 зображено споживання енергії на прикладі бюджетної будівлі міста, яку було взято з програмного продукту. Фактично, завдяки зазначеному графіку ми бачимо, що дана будівля не має відхилень від встановлених лімітів та відсутнє надмірне споживання енергії. 


Даний програмний продукт допоможе Миргородський міській раді не тільки раціонально споживати енергію в бюджетних будівлях міста, а управляти видатками із міського бюджету та усувати додаткові затрати за необґрунтоване споживання енергії. Пам’ятаємо, що енергія має споживатися раціонально, це є запорукою розвитку сталої енергетичної громади Миргорода. 

Для формування енергоефективної поведінки Миргородської громади в рамках Проекту створюються енергетичні бригади при школах. Мета та завдання створення енергетичних бригад: 

• Активізація участі школярів у процесі енергозбереження.
• Формування в учнів цілісної картини взаємодії людини й навколишнього середовища.
• Розвиток стійкого пізнавального інтересу до ідей сучасної енергетики при поясненні процесів та явищ у навколишньому світі.
• Формування у школярів знань про екологічні проблеми регіону.
• Формування вміння самостійно оцінювати екологічну ситуацію та приймати правильне рішення.
• Виявлення здатностей учнів до цілеспрямованої роботи з інформацією.
• Формування комунікативних здатностей учнів, уміння працювати у групах і парах змінного складу.
• Розвиток здатності до творчої діяльності, толерантності, терпимості до чужої думки, уміння вести діалог, виступати перед колективом.
Залучення дітей через енергетичні бригади до соціально-екологічних проектів дозволить здійснювати екологічне виховання, розширювати світогляд учнів з питань енергозбереження як важливого елемента в житті людини, сприяють активній участі учнів у процесі пізнання. 

На знімку учні 10-х класів ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного під час обговеорення етапів створення енергетичної бригади в школі. 


Миргородський МВК


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa