www.mirgorod.osp-ua.info
Более 25 лет фирма olimpbag.com.ua изготавливает сумки для любых мероприятий.
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 05.11.2010 14:42
Миргород: Активна робота - конкретні результати

29 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за 9 місяців 2010 року доповідала заступник міського голови, начальник управління економіки міської ради С.В.Ширшова. 

Зокрема, вона сказала, що зусилля влади міста, керівників підприємств, організацій і установ у звітному періоді були спрямовані на забезпечення виконання програми економічного і соціального розвитку міста щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних зі стабілізацією економіки та соціальним захистом населення. 

Обсяг реалізації промислової продукції у відпускних цінах у звітному періоді склав 453440,3 тис. грн., що на 26,2% більше, ніж за відповідний період минулого року. 

Зріс обсяг реалізованої промислової продукції промисловими підприємствами міста на одну особу до 10752,3 грн. проти 8665,5 грн. у відповідному періоді минулого року. Найбільшу питому вагу в обсязі реалізованої продукції продовжують займати підприємства харчової та переробної промисловості - 89,7 % загального обсягу. 

Щодо фінансової діяльності підприємств міста, то за попередніми даними, найбільше прибутків отримали: ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод",МП "Контакт". Найбільш збитковими підприємствами виявились: ВАТ "Армапром", ТОВ "Миргородм'ясопром", ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1".
Що стосується тенденцій вкладень інвестицій в основний капітал, то за 9 місяців поточного року сума залучених інвестицій, за оперативними даними, склала 64,0 млн. грн., що майже на рівні відповідного періоду минулого року. 

Підприємствами та організаціями за рахунок власних коштів освоєно - 52,5 млн. грн. (кошти направлено на придбання машин, обладнання, капітальний ремонт). На будівництво і реконструкцію об'єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення - 6,7 млн. грн. 

В об'єкти санаторно-курортної сфери вкладено - 4,8 млн. грн. (ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", санаторій "Райдужний" - будівництво спального корпусу).
За 9 місяців 2010 року інвестиції в основний капітал на одного жителя, за оперативними даними, становили 1608 грн. 

Домінуючу частку в загальному обсязі інвестування займають внутрішні інвестиції і, в першу чергу, власні кошти підприємств. Майже закінчено інвестиційний проект по будівництву спального корпусу з їдальнею та лікувально-діагностичним центром по вул. Гоголя, 112 (ПП Гургула З.П.). Проведено благоустрій прилеглої території та реконструйовано дорогу від вул. Гоголя до Успенського собору.
ЗАТ ЛОЗ "Миргородкурорт" встановив на території курорту світломузичний фонтан, аналога якому сьогодні немає не тільки на Полтавщині, а й в Україні. 

Проводяться будівельні та проектні роботи по будівництву об'єктів спортивно-готельного комплексу по вул. Озерній, 22-А (ПП Самойлович Р.В.) та проектні роботи по будівництву санаторію по вул. Ігнатенка, 6 (ПП Гургула З.П.). 

Розпочалися підготовчі роботи по проектуванню торгово-оздоровчого комплексу ТОВ "Креміньінвест" по вул. Гоголя,106. Проводиться реконструкція частини приміщення будівлі під молодіжне кафе - бар по вул. Незалежності, 7. Закінчено реконструкцію павільйонів у торгові ряди із капітальних споруд по вул. Воскресінській, 2-Б, продовжуються роботи по реконструкції подібних павільйонів за адресою 8-Б, а також по благоустрою прилеглої території. 

Проводиться будівництво другої черги зернозберігаючого і зернопереробного комплексу по вул. Раскової, 62 (ТОВ "Грейнінновейшнсистемз") та будівництво фіто-бару з пунктом прокату спортивного інвентарю в парку Дружба. Із метою залучення інвестицій у місто та охоплення нових ринків збуту продукції для виробників, підписано договір про співпрацю Миргорода із білоруським містом Рєчиця. Найближчим часом делегація міста візьме участь у проведенні економічного інвестиційного форуму, який проводитиметься в м.Рєчиці. 

Щодо будівництва в місті, то будівельними організаціями міста за січень - вересень поточного року власними силами було виконано підрядних робіт на суму 12,0 млн. грн., що на 26,0% більше відповідного періоду минулого року. Продовжується будівництво 108-квартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 10 та проводиться благоустрій прилеглої території. 

Індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію 28 будинків загальною площею 4602 кв.метри. Проводилися роботи по реконструкції та ремонту дитячих навчальних закладів №7,10,11,12 загальноосвітніх середніх шкіл № 1,5,9, гімназії ім.Т.Шевченка, спеціалізованого садка-школи "Гелікон", центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, центру культури та дозвілля, станції юних техніків, музею голодомору, краєзнавчого музею, скверу "Вічна Слава", стадіону "Старт", мосту через річку Хорол, де обсяг виконаних робіт склав 605,6 тис. грн. 

Збудовано автобусні зупинки по вул. Довге Озеро, вул. Котляревського, у мікрорайоні Стадня, на що використано 14,8 тис. грн. У рамках міжнародного проекту "Камінь любові", на центральній площі міста встановлено скульптурну композицію із одноіменною назвою, на що направлено 50,7 тис. грн.
Збудовано ігровий майданчик у районі авіамістечка, де обсяг виконаних робіт склав 63,1 тис. грн.
На об'єктах комунального призначення виконання обсягів робіт за 9 місяців 2010 року склало 5599,2 тис. грн.:
- на виконання робіт по благоустрою міста направлено 3107,8 тис. грн.;
- на будівництво та реконструкцію міських доріг та тротуарів - 2449,0 тис. грн.;
- на ремонт ліфтів - 42,4 тис. грн. 

Крім цього, було проведено реконструкцію інженерних мереж опалення житлових будинків по вул. Козацька, 3; Багачанська, 60, на що використано 44,1 тис. грн. Проведено реконструкцію покрівлі житлових будинків по вул. Багачанська, 50, 110, вул. Сорочинська, 2, вул. Я.Усика, 7, вул. Гоголя, 64, на що направлено 333,6 тис. грн. 

Реконструйовано водогін по вул. Миргородських дивізій, де обсяг виконаних робіт склав 6,9 тис. грн.
Виконано значну роботу по поточному ремонту щебеневих доріг міста, а саме по вулицях: Вербова, Стаднянська, від №5 до №25, Молодіжна, Сластьона, Зубковського, Дружби, Лісова, Чумацька, пров. Поперечний, Козацька - висипка греблі від ПТУ-44, пров. Ткацький, Гагаріна, Ломана, Колгоспна, Шкільна, Ксьондза, Новопрорізна, Миколи Філянського, Лікарняна, Міщенка, Садова, Гетьманська, Комишнянська. 

А також проведено грейдерування вулиць міста з щебеневим покриттям по мікрорайонах: Лісок, Дранки, Королівщина, Личанка, Стадня, Почапці, Довге Озеро, вул. Висоцького (в мікрорайоні "Нафтомістечко"). Продовжується впровадження міської Програми поводження з побутовими відходами на 2006-2011 роки. Як уже говорилося, роздільним збором твердих побутових відходів стовідсотково забезпечено багатоповерхові будівлі. 

У приватному секторі міста встановлено 2180 індивідуальних пластикових євроконтейнерів об'ємом 240 л. Із підприємствами, організаціями міста укладено біля 250 договорів на вивіз та розміщення твердих побутових відходів. 

Важливим напрямком соціально-економічного розвитку є вирішення проблем практичного енергозбереження, особливо у комунальній сфері. У звітному періоді, в ході реалізації енергозберігаючих заходів, було зекономлено 163,4 тис. кВт год. електроенергії, 17,1 тис. м3 газу. Вартість зекономлених паливно-енергетичних ресурсів склала 76,3 тис. грн. 

Продовжувалася робота по впровадженню проектів "Реформа міського теплозабезпечення" та "Ефективність у будівлях". Що стосується забезпечення пасажирських перевезень та покращення якості обслуговування населення в місті, то в цьому напрямку постійно проводиться робота.
У місті продовжує діяти 26 маршрутів, на яких працює 39 маршрутних таксі, а також 6 автобусів ТОВ "Мир-Авто", що працюють за трьома маршрутами, та 2 приватні автобуси по маршрутах на Почапці та Нафтомістечко. 

Поступово проводиться заміна застарілого транспорту на сучасний. Щодо ситуації в санаторно-курортній галузі, то за 9 місяців 2010 року обсяг реалізації санаторно-курортних послуг склав 103,3 млн. грн. У санаторіях міста оздоровилося 31,0 тис. чоловік. Значна увага приділялася розвитку організації туристсько-краєзнавчої, оздоровчої та екскурсійної діяльності серед дітей, підлітків та молоді.
Так, протягом 9 місяців 2010 року, юні туристи міста стали переможцями в обласному конкурсі - Всеукраїнській експедиції "Історія сіл і міст України", і в обласній експедиції "Шляхами подвигу і слави" та зайняли друге місце в обласному туристичному зльоті школярів, провели міський туристичний зліт школярів, туристичні змагання до Дня захисту дітей, відкриті міські змагання з туризму "Миргородський марафон". 

Із початку року туристичними екскурсіями охоплено 1250 осіб. У туристичних походах задіяно 900 дітей.
Щодо інноваційних процесів, то протягом звітного періоду впроваджували інновації 4 промислових підприємства міста:
- ЗАТ "Миргородський завод мінеральних вод" (налагоджено випуск нового виду продукції: вода питна слабогазована "Миргородська лагідна", розлив по 0,5 та 1,5 літри);
- ЗАТ "Миргородський завод продтоварів "Калинка" (налагоджено випуск нових видів продукції: вода питна негазована "Роси Миргородщини + кисень", "Роси Миргородщини + йод", розлив по 3,0; 6,0; 18,9 літрів);
- ВАТ "Миргородський хлібозавод" (налагоджено випуск нових видів продукції: хліб "Злаковий", "Корпоративний", "Ароматний із Миргородським салом", "Кукурудзяний", паляниця "Урожайна", пряники "Заварні любительські", "Шоколадна ніч", "Сувенірчик", пиріг "Дари природи", торт "Ніжний персик", "Загадка", "Марсель", "Фіалка", "Вернісаж", тістечко слоїсте "Малютка");
- ВАТ "Армапром" (встановлено нове обладнання: завалочна та ультразвукова ванни, станки: безцентровий круглошліфувальний, горизонтальний розточний, кординатно - розточний, система витяжної проточної вентиляції та налагоджено випуск нових видів продукції: задвижка клинова діаметром 150 мм і тиском 160 кг/см2, діаметром 500 мм і тиском 16 кг/см2, затвір зворотний діаметром 1000 мм і тиском 25 кг/см2, клапан го¬лов¬ний запобіжний діаметром 250 мм.
Щодо регуляторної політики та розвитку підприємництва, то станом на 01.10.2010р. налічувалося 370 малих підприємств та 2379 фізичних осіб - підприємців. 

Загалом, у сфері малого підприємництва працювало 6,2 тис. чоловік, що складає 29,1 відс. від зайнятих в усіх сферах економіки міста. За 9 місяців 2010 року частка надходжень від суб'єктів малого підприємництва склала - 10,2 відс. Переважний напрямок у підприємницькій діяльності міста займає торгівельно - посередницька діяльність та діяльність у сфері послуг. 

На малих підприємствах працює 15,9 відс. працівників, зайнятих в усіх галузях міста. У місті продовжує діяти фонд підтримки підприємництва для надання фінансово-кредитної допомоги малому бізнесу, створений у 2003 році. За період із 2004 року по 2010 рік всі, хто звертався за допомогою, а це 9 представників малого бізнесу міста, отримали фінансову підтримку на загальну суму 181,0 тис. грн.
За 9 місяців 2010 року безвідсоткова поворотна фінансова допомога була надана одному приватному підприємцю на суму 20, 0 тис. грн. 

У місті працює єдиний офіс із видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності. Протягом 9 місяців 2010 року за консультаціями звернулося 258 суб'єктів господарювання. Видано 243 документа дозвільного характеру. Щодо розвитку сфери обігу товарів і послуг, то продовжувалися процеси розбудови інфраструктури споживчого ринку, підвищення якості торговельного обслуговування населення. Організовано роботу технічного ринку по вул. Котляревського, 3, куди переведено авторинок зі стадіону та організовано торгівлю як автозапчастинами, так і живністю, птицею, кормами та товарами "секонд хенд". 

За 9 місяців 2010 року надано 182 дозволи на здійснення діяльності підприємствам торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг:
- стаціонарним магазинам - 109, новоствореним -3;
- підприємствам дрібно-роздрібної мережі - 44, новоствореним - 2;
- підприємствам сфери послуг - 13, новоствореним - 2;
- підприємствам ресторанного господарства -12, новоствореним - 2;
- аптекам - 2, новоствореним - 1;
- ветаптекам - 1;
- АЗС - 1.
Усього в місті на 1 жовтня 2010 року діяло:
- 437 стаціонарних магазинів;
- 82 підприємства ресторанного господарства;
- 208 підприємств сфери послуг;
- 53 аптеки та аптечних пунктів;
- 6 ветаптек;
- 4 магазини "Оптика";
- 14 автозаправних станцій.
У місті представлена фірмова торгівля харчової, переробної та легкої промисловості, а саме:
- ТОВ " Вовчанський м'ясокомбінат";
- ВАТ "Полтавакондитер";
- ВАТ "Полтавський лікеро-горілчаний завод";
- ПФППГ фірма "Юсі";
- фірма "ДЦ";
- ВАТ "Миргородський хлібозавод";
- борошняний цех "Миргородський каравай";
- приватна агрофірма "Агроінвест".
Щодо сфери послуг у місті Миргороді, то станом на 01.10.2010р. вона налічувала 208 підприємств, а саме:
- ательє по пошиву та ремонту одягу - 7;
- майстерень по ремонту взуття - 15;
- перукарень та косметичних кабінетів - 49;
- майстерень по ремонту автомобілів - 23;
- майстерень по ремонту побутової техніки - 12;
- ювелірних майстерень - 7;
- майстерень по ремонту годинників - 3;
- об'єктів фотопослуг, послуг ксерокопіювання та комп'ютерного друку, прокату речей, нарізки скла, майстерень по ремонту та виготовленню металовиробів, ритуальних послуг, квартирних послуг та турагенств, рекламних агентств, спортивно-оздоровчих центрів, ломбардів та інших - 92. 

На 1 жовтня 2010 року 710 чоловік працювали у сфері побутових послуг у місті. Миргород досить непогано охоплено найнеобхіднішими побутовими послугами. Мережа підприємств побутового обслуговування включає практично весь орієнтовний перелік обов'язкових видів послуг для надання у місті. Крім цього, у місті надаються послуги, не передбачені обов'язковим переліком (виготовлення ювелірних виробів, пункти прокату речей, прокат відеокасет і т.д.). 

Якщо говорити про забезпеченість населення міста торговельною площею для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, то на 1 жовтня 2010 року на 1000 жителів у місті Миргороді припадало 779,3 кв. м, що вище нормативу у 2,56 рази. Забезпеченість населення посадковими місцями в загальнодоступній мережі ресторанного господарства складала 242 % до встановленого нормативу. 

Що стосується цінової політики, то з метою недопущення необґрунтованого зростання цін на споживчому ринку, управлінням економіки щотижнево здійснюється моніторинг цін на основні види продуктів харчування. Торговельна націнка на продукти першої необхідності не перевищує 10-15 відсотків. Різке коливання ціни спостерігалося лише на крупу гречану в бік зростання (майже удвічі). На початку поточного року ціна складала 4,75 - 5,80 грн., потім зросла до 8,75грн. - 11,95 грн., у серпні досягла максимуму - 16,00 грн. На 01.10.2010 року ціна на крупу гречану знизилась до 11,25 - 13,00 грн.
Підвищення цін на соціально значущі види хліба та хлібобулочних виробів ВАТ "Миргородський хлібозавод" за останній час не спостерігалось.
Відзначалось незначне коливання цін на цукор.
Щодо середньомісячної заробітної плати, то статистичні дані за 9 місяців відсутні, так як розраховуються щоквартально з місячним запізненням.
Середньомісячна заробітна плата в І півріччі 2010 року склала 1650 грн. проти 1404 грн. у відповідному періоді минулого року (ріст - 17,5 %).
Щодо заборгованості із виплати заробітної плати, то станом на 01.10.10р. вона становила 680,0 тис. грн. Заборгованість із виплати заробітної плати мали 2 підприємства:
*економічно активне:
- ТОВ "Миргородм'ясопром" - 151,4 тис. грн.;
*підприємство-банкрут - ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів № 1" - 528,6 тис. грн. 

Щодо ринку праці, то протягом 9 місяців 2010 року за сприянням у працевлаштуванні звернулося 2352 незайнятих трудовою діяльністю громадянина.
Станом на 01.10.10р. в центрі зайнятості перебувало на обліку 684 громадянина.
Кількість вільних робочих місць становила 81. Навантаження на одне вільне робоче місце становило в середньому 8 осіб.
Протягом 9 місяців цього року створено 652 нових робочих місця, із них за рахунок коштів підприємств - 48, за трудовими договорами між працівниками та фізичними особами - 340 та зареєстровано фізичних осіб - підприємців - 264.
У звітному періоді було:
- працевлаштовано 1019 осіб (минулий рік 673 ос.);
- направлено на профнавчання 122 особи (минулий рік 63 ос.);
- на оплачувані громадські роботи 248 осіб (минулий рік 222 ос.).
Щодо пенсійного забезпечення, то, в цілому, ситуація стабільна.
Середній розмір пенсії в місті становив 995 грн., що на 17,2% більше відповідного періоду минулого року (849 грн.).
До бюджету управління Пенсійного фонду в м. Миргороді за 9 місяців 2010 р. надійшло 160150,0 тис. грн.
Із них - 57037,0 тис. грн., або 35,6 % від загальної суми надходжень - власні кошти. Доведений план надходжень власних коштів виконано на 94,9 %.
Щодо соціального забезпечення, то станом на на 01.10.2010 року управлінням праці та соціального захисту населення була на¬дана допомога сім'ям із дітьми на загальну суму 9731,6 тис.грн., малозабезпеченим сім'ям виплачена допомога на загальну суму 280,2 тис. грн. та державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину, або місце проживання їх невідоме, надана на суму 149,7 тис. грн.
Інвалідам із дитинства та дітям - інвалідам, відповідно до Закону України "Про державну допомогу інвалідам із дитинства та дітям - інвалідам", було призначено та виплачено допомогу на суму 2165,9 тис. грн.
Крім того, за рахунок міського бюджету виплачена одноразова грошова допомога 37 громадянам на загальну суму 31,4 тис. грн. та 151 сім'я отримала одноразову допомогу при народженні дитини на суму 15,5 тис. грн.
Із початку року субсидії на житлово-комунальні послуги призначено 473 сім'ям. Усього субсидією в цей період скористалися 1365 сімей на суму 839,0 тис. грн.
Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги склав 141,3 грн.
У місті щомісячно користується пільгами з оплати житлово-комунальних послуг 6577 осіб пільгових категорій населення. Продовжується робота щодо підтримки в актуальному стані Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, станом на 01.10.10р. до реєстру включено 12366 пільговиків. 

Щодо ситуації в освіті, то вона майже не змінилася.
У місті працює 7 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 дошкільних навчальних закладів, 7 позашкільних установ. У загальноосвітніх навчальних закладах міста навчається 3653 учні, у дошкільних закладах виховується 1324 дитини, у позашкільних установах - понад 2000 вихованців.
Наповнюваність класів у загальноосвітніх навчальних закладах становить 24 учні.
Середня кількість учнів на одного вчителя складає 11 осіб.
Випущено: 540 учнів 9 - х класів; 321 учень 11 - х класів . 

У червні 2010 року у місті працювало 11 таборів із денним перебуванням (7 - пришкільних, 4 профільних) та 2 табори праці і відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочило 739 дітей. Літнім оздоровленням у пришкільних таборах було охоплено 11 дітей - сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, 17 дітей - інвалідів, 15 дітей, які постраждали від катастрофи на ЧАЕС, 52 дитини із багатодітних сімей, 19 - із малозабезпечених сімей, 104 обдаровані дитини та 132 відмінники навчання. Туристичними екскурсіями та походами у літній період охоплено понад 2000 дітей.
Працює професійно-технічне училище міста, в якому навчається 505 учнів, які одночасно із загальною середньою освітою отримають і робітничу кваліфікацію, а також керамічний технікум ім. М.В.Гоголя. У технікумі підготовка спеціалістів ведеться на 4 факультетах: на денній формі навчання перебуває 539 чол., заочною формою навчання охоплено 125 чол.
На постійному контролі у влади перебуває питання організації підвозу учнів до шкіл із віддалених районів міста шкільним автобусом. 

Робота закладів культури у звітному періоді була спрямована на створення оптимальних умов для різноманітних творчих проявів, збереження й збагачення культурного та духовного потенціалу, забезпечення культурних потреб населення. За 9 місяців 2010 року проведено 24 концерти та 56 різноманітних загальноміських масових заходів. Серед них - народні гуляння, театралізовані свята, художні виставки, конкурси, огляди художньої самодіяльності, професійні та державні свята, фестивалі.
Музеї міста відвідало 4115 чол., проведено 148 екскурсій, 13 масових заходів, відбулося відкриття 24 виставок, 2 презентації книг місцевих авторів. Бібліотеками міста організовано та проведено читацькі конференції, літературні читання, бесіди, бібліотечні уроки, усні журнали, книжкові виставки, зустрічі з письменниками, радіопередачі. За звітний період бібліотеки відвідало 5379 користувачів. Книжковий фонд бібліотек поповнився на 828 примірників. 

Народний духовий оркестр ім. І.І. Шатравки бере активну участь у культурно-масових заходах міста. Творчий доробок колективу складають близько 100 творів. Що стосується політики стосовно дітей, сім'ї та молоді, то вона здійснюється у відповідності до законодавства України. 

За 9 місяців 2010 року проведено 50 загальноміських заходів, направлених на розвиток творчих здібностей молоді, підтримку дітей пільгових категорій та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Серед них - загальноміські заходи, присвячені Дню матері, Міжнародному Дню сім'ї, Великоднім святам, Міжнародному Дню захисту дітей, Дню Перемоги, Дню міста, заходи до Дня молоді.
До дитячих оздоровчих закладів для оздоровлення направлено 85 дітей пільго¬вих категорій.
Постійно поновлюється банк даних дітей із сімей пільгових категорій. Станом на 01.10.2010р. на обліку перебувало 727 дітей пільгових категорій, які проживають у 581 сім'ї, із них до місцевого банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, занесено 64 сім'ї, в яких виховується 143 дитини.
Проводилася робота щодо соціальної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, охоплено 135 клієнтів вищезазначеної категорії, яким надано 141 послугу. Відповідна робота проводилася із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, із них 2-є виховуються у прийомних сім'ях. 

На виконання Програми організації оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді в період літніх канікул та у вільний від навчання час на 2010 рік до громадських оплачуваних робіт було залучено 67 дітей. Перевага надавалася дітям пільгових категорій. Всього використано 10 тис. грн. згідно кошторису даної Програми. 

Щодо розвитку фізичної культури і спорту, то протягом 9 місяців 2010 року всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у місті займаються майже 5000 осіб, це 12 % населення.
У двох дитячо-юнацьких спортивних школах займається 752 чол., у 7 спортивних клубах - 486 чол. За 9 місяців 2010 року проведено 72 спортивно - масових заходів із популярних видів спорту: волейболу, футболу, баскетболу, шахів, легкої атлетики та ін. Збірні команди міста брали участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів із різних видів спорту. 

Підбиваючи підсумок сказаного, можна зробити висновок, що виконавчим комітетом міської ради буде забезпечено виконання Програми економічного і соціального розвитку міста на 2010 рік.
Потім із питанням, що розглядалося, членами виконавчого комітету одноголосно було прийнято рішення.
Про виконання бюджету міста за 9 місяців 2010 року доповідала заступник міського голови, начальник фінансового управління міської ради Н.Г.Устименко (детальніше про це - у сесійних матеріалах одного із наступних чисел газети). 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa