www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 19.11.2010 14:37
Миргород: Є зацікавленість двох сторін - і результат буде

Протягом двох днів, 11 та 12 листопада , на запрошення білоруської сторони, миргородська делегація відвідала білоруське місто-побратим Рєчицю, аби взяти участь у економічному форумі "Рєчицяінвест - 2010". Наша розмова про це - із керівником делегації, заступником Миргородського міського голови - начальником управління економіки ШИРШОВОЮ СВІТЛАНОЮ ВАСИЛІВНОЮ (на знімку зліва). 

- Світлано Василівно, якою була головна мета поїздки миргородської делегації на високоповажний форум? 


- Головною метою поїздки нашої делегації на економічний форум "Рєчицяінвест - 2010" був намір взяти у ньому участь із метою представлення міста Миргорода в Республіці Білорусь та підписання плану заходів на 2011-2015 рр. по реалізації Угоди про побратимство і співробітництво між містами Рєчицею (Республіка Білорусь) та Миргородом (Україна). 

- Із скількох осіб складалася делегація та хто входив до неї? 

- Делегація складалася із 7 осіб: мене, заступника міського голови - начальника управління економіки міської ради; Н.О.Бутенко, заступника генерального директора ЗАТ ЛОЗ "Миргородкурорт" із медичної частини; В.К.Кібірєвої, директора приватного підприємства "Квадр"; О.А.Лазебної, директора ЗАТ "Завод продтоварів "Калинка"; О.Б.Утюгова, приватного підприємця; Л.О.Утюгової, приватного підприємця; В.Б.Тараненка, директора ООТ "Гефест". 


- Де відбувався міжнародний форум та які питання розглядалися на ньому? 

- Урочисте відкриття пленарного засідання ІІ економічного форуму "Рєчицяінвест - 2010" проходило у конференц-залі Рєчицького Будинку культури і творчості "Нафтовик". Розпочалося воно із привітального виступу голови Рєчицького районного виконавчого комітету П.М.Шостака. У виступі заступника голови Гомельського обласного виконавчого комітету Б.К.Пірштука йшлося про інвестиційну привабливість Гомельської області. Із державною політикою у сфері інвестиційної діяльності присутніх ознайомила депутат Палати Представників Національного зібрання Республіки Білорусь, заступник голови постійної комісії з бюджету, фінансів та налогової політики А.І.Ісаченко.
На форумі також звучали питання про створення умов для розвитку підприємництва і сприятливого інвестиційного клімату, про інвестиційну привабливість та умови ведення бізнесу у вільно-економічній зоні "Гомель-Ратон" та ін. 

- Презентацію якихось інвестиційних проектів білоруські друзі проводили? 

- Так. Тут відбулася презентація двох проектів: ПУП "Рєчиця молоко" "Будівництво лінії по виробництву козеїну технічного" та "Будівництво свинофермного комплексу на 24 тисячі голів із цехом глибокої переробки". 

- Ви, очевидно, теж представляли Миргород на пленарному засіданні цього економічного форуму? І, якщо так, про що йшлося у Вашій доповіді? 

- Звичайно. Я доповідала від імені всієї миргородської делегації. Адже мета нашої поїздки - переконати білоруських друзів у позитивній перспективі торгово-економічного співробітництва з Миргородом, а також переорієнтувати білорусів на бажання їхати відпочивати на курорт у Миргород, а приміром, не в Трускавець. По-перше, я представила наше місто як місто-курорт; розповіла про його економічний потенціал. Потім ознайомила присутніх із оздоровчо-курортними закладами міста; говорила про промисловий комплекс Миргорода; торкнулася питання розвитку бізнесу; зупини¬лася на розвитку освітньої, культурної та соціальної сфери. Приємно було розповідати білорусам про Миргород як екологічну перлину не тільки Полтавщини, а й усієї України, що буде направлено на створення у майбутньому екологічно-чистої, рекреаційно-туристичної території і курорту європейського класу. Мова йшла про те, що сьогодні "Миргородкурорт" - це сучасний бальнеогрязевий курорт, основні лікувальні фактори якого - всесвітньо відома мінеральна вода і торф'яна грязь. До речі, доповідь ілюструвалася слайд-фільмом про Миргород. 


Наше місто знане на всю Україну і далеке зарубіжжя завдяки наявності мінеральної води, яку по праву називають "королевою мінеральних вод", адже кожна шоста пляшка мінеральних вод в Україні належить Миргороду (до речі, ми привезли для жителів Рєчиці і району, з метою ознайомлення, воду заводу продтоварів "Калинка", який розливає воду як мінеральну, так і питну, а також виготовляє відомі на всю Україну хрін і гірчицю; сподіваємося, що ця продукція буде по-достоїнству оцінена білоруськими споживачами і нам удасться вибудувати взаємовигідні торгові відносини).
Враховуючи високі темпи розвитку тваринництва у Білорусії, ми запропонували друзям із-за кордону будівельні послуги фірми "Гефест", яка спеціалізується на будівництві сільськогосподарських будівель рамного типу. Підприємство має можливість будівництва птахарень, тваринницьких споруд і т.д. 

- Ви, очевидно, говорили про інвестиційну політику в Миргороді в цілому теж… 

- Так. Запрошуючи інвесторів до співпраці, говорили про інвестиційну політику в нашому місті в цілому, та про те, що здійснюється у відповідності з основними напрямками соціально-економічного розвитку міста і передбачає формування сприятливого інвестиційного клімату, активізації інвестиційних процесів, залучення вітчизняних і закордонних інвестиційних ресурсів у розвиток економіки та соціальної сфери міста.
Пріоритетними напрямками у сфері залучення інвестицій є:
- будівництво санаторіїв, пансіонатів та баз відпочинку;
- будівництво діагностичного центру;
- розвиток інфраструктури туристичної діяльності, в тому числі сфери послуг;
- розвиток зеленого туризму;
- впровадження технології глибокої переробки сільськогосподарської продукції;
- розширення асортименту та збільшення об'ємів виробництва продуктів харчування;
- упровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій.
- Що було найвищою, кульмінаційною точкою поїздки миргородської делегації до білоруського міста Рєчиця?
- Звичайно, це було підписання плану заходів на 2011-2015рр. по реалізації Угоди про побратимство і співробітництво між містами Рєчицею (Республіка Білорусь) та Миргородом (Україна).
- Головними пунктами Угоди є пункти про…
- Про співробітництво у торгово-економічній сфері; в області культури; фізичної культури, спорту і туризму; в області освіти. 

- Що ще, крім участі у економічному форумі "Рєчницяінвест - 2010", входило до програми Вашої поїздки до Республіки Білорусь? 

- Заслуговує на увагу відкриття районного фестивалю-ярмарку трудівників села "Дажынкі - 2010" у Палаці культури і техніки "Нафтовик". Дуже позитивне враження справило відвідування виставки промислових товарів, продовольчих продуктів, економічного потенціалу Рєчицького району. Ми зав'язали відносини з посольством України в Республіці Білорусь. Перший секретар цього посольства Володимир Васильович Волошинюк, з яким нам довелося поспілкуватися на "Рєчицяінвесті - 2010", сказав: "Те, що на білоруському економічному форумі представлена миргородська мінеральна вода, - це вже прямий шлях до того, щоб ця вода була в Рєчиці. Миргород володіє унікальними можливостями для оздоровлення, тому, якщо нафтовики Рєчиці поїдуть на лікування і відпочинок у Миргород, вони від того тільки виграють". Взагалі, перший секретар посольства Республіки Білорусь окреслив великі перспективи спільного співробітництва Рєчиці та Миргорода. 

- Ваше загальне враження від поїздки… 

- Загальне враження дуже позитивне, адже якщо є зацікавленість у поглибленні і розширенні двосторонніх торгово-економічних та гуманітарно-культурних зв'язків, - і хороший результат буде. 

Спілкувалася Валентина Денисенко


Фото 1. Підписання плану заходів на 2011-2015рр. по реалізації Угоди про побратимство і співробітництво між містами Рєчицею (Республіка Білорусь) та Миргородом (Україна).
Фото 2. Директор ЗАТ «Завод продтоварів «Калинка» О.А.Лазебна ознайомлює жителів міста Рєчиці та Речицького району із мінеральною водою цього миргородського підприємства.
Фото 3. Миргородська делегація на білоруській землі.


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa