www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.10.2010 14:06
Результати ревізії Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

Проведеною контрольно-ревізійним відділом в м. Миргород та Миргородському районі ревізією фінансово-господарської діяльності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за період з 01.04.2008 по 01.10.2010 встановлено фінансові порушення, що свідчить про не забезпечення посадовими особами установи належного контролю за використанням фінансових ресурсів та комунального майна (директор Курдюмова Л.Б., головний бухгалтер Бородай В.В.). 

В ході ревізії встановлено, що мають місце випадки, коли посадовими особами установи не дотримувалися вимоги законодавства про оплату праці, в результаті чого не донараховано заробітної плати працівникам - 3,55 тис. грн. та зайво нараховано і виплачено заробітної плати та нарахувань на неї - 6,19 тис. гривень. 

Зайво перераховано внесків до Пенсійного фонду України - 0,64 тис. грн. За рахунок невірного нарахування внесків до Пенсійного фонду, недоотримано фондом - 1,46 тис. гривень.
Допущено завищення вартості та обсягу виконаних робіт по капітальному ремонту приміщень для постійного або тимчасового проживання на загальну суму 5,21 тис. гривень. 

Кошти спеціального фонду кошторису на суму 27,39 тис. грн. використано у квітні 2009 року на проведення капітального ремонту приміщень Терцентру за КЕКВ 1137 “Поточний ремонт обладнання, інвентарю та будівель, технічне обслуговування обладнання”, тоді як повинні бути використані за КЕКВ 2133 „Капітальний ремонт інших об’єктів”. 

Також в ході ревізії встановлено зайву виплату у вересні 2010 року пенсії померлому пенсіонеру, який перебував у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Терцентру на повному державному утриманні на суму 1,18 тис. гривень. 

Допущені порушення щодо ведення бухгалтерського обліку, в результаті яких занижено в обліку вартість інших необоротних матеріальних активів на суму 1,03 тис. грн. та продуктів харчування на суму 0,01 тис. грн., надходження яких до установи документально підтверджено. 

Під час ревізії проведено відшкодування та усунення виявлених порушень на загальну суму 14,06 тис. грн., що становить 30,1 % до виявленої суми порушень. За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП. За нецільове використання бюджетних коштів на директора установи складено протокол за ст. 164-12 ч. 1 КУпАП. Директору установи направлені вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства. За результатами ревізії проінформовано Миргородського міського голову та Миргородську міжрайонну прокуратуру. 


Головний контролер-ревізор КРВ в
м. Миргород та Миргородському районі Оксана Кравченко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa