www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.10.2010 14:08
Результати ревізії НВК «Гелікон»

Проведеною контрольно-ревізійним відділом в м. Миргород та Миргородському районі ревізією фінансово-господарської діяльності Миргородського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад) „Гелікон” за квітень-грудень 2008 року, 2009 рік та січень-вересень 2010 року встановлено фінансові порушення, що свідчить про не забезпечення посадовими особами закладу належного контролю за використанням фінансових ресурсів та комунального майна (директор Карач І.А., головний бухгалтер Кобець Г.М.). 

За результатами проведеної ревізії виявлено фінансових порушень на загальну суму 70,06 тис. гривень. В ході ревізії встановлено, що мають місце випадки, коли посадовими особами НВК «Гелікон» не дотримувалися вимоги законодавства про оплату праці, в результаті чого не донараховано заробітної плати працівникам на загальну суму 11,22 тис. грн. та зайво нараховано заробітної плати та нарахувань на неї на суму 12,53 тис. гривень. 

Ревізією дотримання законодавства при витрачанні бюджетних коштів встановлено порушень на загальну суму 28,0 тис. грн., з них: нецільове використання бюджетних коштів на суму 20,31 тис. грн., завищення вартості матеріалів, безпідставне врахування загальновиробничих витрат та застосування невідповідних ресурсних елементних кошторисних норм в результаті чого зайво оплачено підрядчику за виконані роботи кошти в сумі 7,51 тис. грн., незаконне списання продуктів харчування в сумі 0,18 тис. гривень. 

Допущені порушення щодо ведення бухгалтерського обліку, внаслідок яких встановлено інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 18,31 тис. грн. внаслідок: завищення в обліку вартості основних засобів – 17,9 тис. грн. та лишки матеріальних цінностей – 0,41 тис. гривень. Під час ревізії проведено відшкодування та усунення виявлених порушень на загальну суму 24,04 тис. гривень. 

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 2-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП. За нецільове використання бюджетних коштів на директора закладу складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП. 

Директору направлені вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства. За результатами ревізії проінформовано начальника відділу освіти Миргородської міської ради та Миргородську міжрайонну прокуратуру. 


Контролер-ревізор КРВ в
м. Миргород та Миргородському районі Галина Авраменко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa