www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.10.2010 14:09
Результати ревізії КП „Комбінат благоустрою і озеленення”

Проведеною контрольно-ревізійним відділом в м. Миргород та Миргородському районі ревізією фінансово-господарської діяльності КП „Комбінат благоустрою і озеленення” за період з 01.04.2008 по 01.09.2010 встановлено фінансові порушення, що свідчить про не забезпечення посадовими особами підприємства належного контролю за використанням фінансових ресурсів та комунального майна (начальник Кібірєв Ю.О., головний бухгалтер Бутенко Н.В.). 

Проведеною ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 586,87 тис. грн., а саме:
В ході ревізії встановлено, що мають місце випадки, коли посадовими особами підприємства не дотримувалися вимоги законодавства про оплату праці, в результаті чого не донараховано заробітної плати працівникам на загальну суму 3,84 тис. грн. та зайво нараховано і виплачено заробітної плати та нарахувань на неї на суму 0,34 тис. гривень. 

Ревізією встановлено, що не дотримуються норми законодавства при використанні бюджетних коштів на проведення ремонтно-будівельних робіт внаслідок чого встановлено завищення вартості виконаних підприємством протягом періоду з 01.04.2008 по 01.09.2010 робіт по благоустрою міста, встановленню дорожніх знаків, Новорічної ялинки, ручного прибирання вулиць міста та реконструкції вуличного освітлення м. Миргород, оплата яких проводилася за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 112,33 тис. гривень. 

Також не в повній мірі здійснюється контроль за цільовим використанням бюджетних коштів в результаті чого встановлено витрачання коштів у квітні 2010 року за невідповідним кодом економічної класифікації видатків, затвердженим кошторисом та планом використання бюджетних коштів на суму 14,55 тис. грн. в результаті виконання робіт по новому будівництву мережі водопостачання фонтану на центральній площі м. Миргород, що підтверджено актом приймання виконаних робіт форми № КБ-2в, за рахунок асигнувань, виділених по КТКВ 240900 „Цільові фонди” КЕКВ 1310 „Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)”. 

Вказані капітальні видатки повинні здійснюватися по КЕКВ 2410 „Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)”. Ревізією обґрунтованості потреби бюджетних коштів на оплату праці працівників підприємства встановлено завищення потреби та зайві виплати бюджетних коштів на загальну суму 34,80 тис. грн. в результаті включення до калькуляцій вартості виконаних робіт та наданих послуг з ручного прибирання вулиць і зовнішнього освітлення міста сум матеріальної допомоги на оздоровлення при виході у відпустку працівникам за період з 01.04.2008 по 01.08.2008 та премії колишньому начальнику підприємства за період з 01.04.2008 по 01.03.2009, які повинні нараховуватися за рахунок чистого прибутку, що залишається у розпорядженні підприємства та виплачуватися за рахунок власних коштів підприємства. 

Допущені порушення щодо ведення бухгалтерського обліку, в результаті яких завищено в обліку вартість основних засобів на суми проведених поточних та капітальних їх ремонтів – 92,52 тис. грн., не оприбуткування по даних бухгалтерського обліку вартості проектної документації – 0,33 тис. грн., завищення в обліку витрат підприємства внаслідок зайвого нарахування амортизації на основні засоби виробничого призначення – 5,89 тис. грн., заниження в обліку дебіторської заборгованості, яка відображена в обліку дебітора – 4800 грн. Проведеними в ході ревізії вибірковими інвентаризаціями встановлено лишки основних засобів на суму 33,55 тис. гривень. 

В ході ревізії виявлено непродуктивні (зайві) витрати коштів міського бюджету внаслідок прийняття начальником підприємства неефективних управлінських рішень щодо: нарахування та виплати матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам при виході у відпустку за період з 01.08.2008 по 31.12.2009 за рахунок бюджетного фінансування, тоді як Колективним договором на 2003-2007 роки із змінами і доповненнями, передбачено здійснювати нарахування та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення за рахунок чистого прибутку, що залишається у розпорядженні підприємства – 112,18 тис. грн.; та врахування у актах приймання виконаних робіт форми № КБ-2в протягом травня-грудня 2009 року та січня-серпня 2010 року усереднених показників загальновиробничих та адміністративних витрат, встановлених Держбудом, замість включення до актів виконаних робіт обгрунтованої їх величини і структури, яка склалася на Підприємстві за попередній звітний період – 152,14 тис. гривень.
Результати ревізії показали, що керівництвом підприємства не вживалися заходи щодо повноти одержання доходів від виконаних робіт та наданих послуг. Так, ревізією встановлено упущені підприємством вигоди на суму 19,60 тис. грн. внаслідок реалізації послуг з видачі дозволів на земельні роботи юридичним та фізичним особам за ціною, нижчою від собівартості, що склалася на підприємстві. 

Під час ревізії проведено відшкодування та усунення виявлених порушень на загальну суму 140,70 тис. грн., що становить 24 % до виявленої суми порушень. За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП. За нецільове використання бюджетних коштів на начальника підприємства складено протокол за ст. 164-12 ч. 1 КУпАП. Начальнику підприємства направлені вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства. За результатами ревізії проінформовано Миргородську міжрайонну прокуратуру, Миргородського міського голову та начальника УЖКГ Миргородської міської ради. 


Головний контролер-ревізор КРВ в
м. Миргород та Миргородському районі Оксана Кравченко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa