www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 24.12.2010 14:56
Миргород: Депутати внесли зміни до бюджету 2010 року

До порядку денного 4 сесії міської ради 6 скликання, що відбулася 15 грудня цього року, було внесено 24 питання. Вів відкрите пленарне засідання сесії міський голова С.П.Соломаха. У роботі цього поважного зібрання взяв участь депутат Полтавської обласної ради В.О.Онищенко. 

Перед початком роботи сесії міський голова С.П.Соломаха виконав приємну місію - вручив почесну грамоту Полтавської обласної ради депутатові обласної та міської ради кількох скликань С.Х.Діасамідзе, а також грамоту міської ради депутатові міської ради кількох скликань К.Ю.Коваленко.
Потім мер міста зачитав повідомлення, яке надійшло до нього, про створення 2-ох фракцій у міській раді - від партії "Рідне місто" (голова фракції О.Б.Паутов) та від Партії регіонів (голова фракції В.М.Прокопенко). 

Про внесення змін у рішення 41 сесії міської ради 5 скликання, від 13.05.2010р. "Про бюджет міста на 2010 рік" доповідала начальник фінансового управління міської ради Н.Г.Устименко (на знімку вгорі). Зокрема, вона сказала, що збільшено субвенцію з Державного бюджету місцевому бюджету на фінансування у 2010 році програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2009 року на 200000 грн. 


Збільшена додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості на 29,2 тис. грн.
По доходах загального фонду зменшено субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" на 274 грн. 80 коп. 

Зменшено субвенцію з Державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот на 1362,0 тис .грн. 

Зменшуються планові надходження по податку з доходів фізичних осіб на 186,0 тис. грн., податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 51500 грн. за рахунок збільшення надходжень по єдиному податку на 142,0 тис. грн., інших надходжень на 51850 грн., надходжень по адміністративних штрафах у сфері забезпечення дорожнього руху - 40900 грн. 

По спеціальному фонду зменшуються планові показники надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2637357 грн., у зв'язку з невиконанням запланованих надходжень, та збільшуються плани по надходженню податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на 17,0 тис. грн. 

Збільшені видатки Управлінню житлово- комунального господарства на 200000 грн., як фінансування у 2010 році програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2009 року. 

Додаткова дотація з Державного бюджету направлена на виплату заробітної плати Управлінню праці та соціального захисту населення - 15548 грн. та Управлінню житлово- комунального господарства - 13652 грн. 

Зменшені видатки загального фонду на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" на 274 грн. 80 коп. 

Зменшені видатки загального фонду на 72233 грн., у тому числі за рахунок зменшення планових призначень, передбачених на генплан міста, 20,0 тис. грн. резервного фонду на 27971 грн., археологічних досліджень 15,0 тис. грн. та інших видатків на 9262 грн., які направляються управлінню житлово- комунального господарства на виплату заробітної плати 8190 грн. і 62752 грн. на відшкодування МК ЖЕУ витрат по утриманню міні-ринку та приміщення комунальної власності, виконкому 1291 грн. для проведення розрахунків по завершенню процедури ліквідації УКБ.
Зменшені планові призначення на енергоносії по самоорганізації населення на 11434 грн., з яких 5759 грн. на¬правляються на погашення заборгованості по управлінню капітального будівництва за спожиті енергоносії, а решта на поточні потреби. 

По установах відділу освіти збільшені видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями на 214967 грн., придбання медикаментів і продуктів харчування на 36332 грн. та енергоносії - 44002 грн. за рахунок зменшення видатків за функціональною та економічною класифікацією. 

По закладах культури зменшені видатки по окремих статтях, які спрямовані на виплату заробітної плати та енергоносіїв. Зменшені капітальні видатки по бюджету розвитку на 2637357 грн.
Збільшені видатки по ремонту і утриманню доріг міста на 17,0 тис. грн. за рахунок надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів. 

На сесії міської ради (за поданням підприємців ЗАТ ЛОЗ "Миргородкурорт", підприємців комунальної сфери, працівників Центру естетичного виховання) було присвоєно звання "Почесний громадянин м.Миргорода" мерові м.Миргорода 2000-2010 рр. О.Б.Паутову. 

Далі на сесії було затверджено ряд місцевих програм - Програму правової освіти населення м.Миргорода на 2011-2015 рр. та Програму приватизації об'єктів комунальної власності міста на 2011 рік та перелік об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації. 

Про оренду та продаж земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, виготовлення та затвердження технічної документації на земельні ділянки, прийняття у фонд міської ради земельних ділянок, дозвіл на викуп, проведення експертної грошової оцінки, приватизацію земельних ділянок доповідав начальник міського управління житлово-комунального господарства С.В.Яшний. Оскільки питання детально розглядалося на кількох депутатських комісіях, то загалом за всі рішення народні обранці проголосували блоками, відхиливши на доопрацювання лише декілька питань. 

Того дня на сесії було прийнято звернення до Полтавської обласної ради про створення обласного комунального підприємства "Миргородтехінвентаризація", розглянуто низку інших питань та ряд депутатських запитів. 


Валентина Денисенко
Фото Євгена Ошеки


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa