www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 24.12.2010 15:00
У Миргороді вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

14 грудня у Миргородській міській раді відбулося засідання "круглого столу" з активістами чорнобильського руху в нашому місті. На знак вшанування тих, хто загинув під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 24 роки тому, чи помер пізніше після хвороби, перед початком засідання "круглого столу" було відправлено делегацію учасників зібрання до пам'ятного знаку у Чорнобильський сквер. 

Миргородський міський голова С.П.Соломаха (на знімку у центрі), звертаючись до присутніх, сказав, що наша держава, а також міська влада щороку вшановують героїв-чорнобильців, людей, які пішли у ядерне пекло, жертовно віддаючи своє життя і здоров'я заради всіх нас. Саме ці люди повинні бути об'єктом особливої уваги і турботи державної влади. 

Потім міський голова вручив групі чорнобильців почесні відзнаки - грамоти Полтавської обласної ради та Полтавської облдержадміністрації. Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.А.Левченко у своєму виступі відзначив, що нині в м.Миргороді проживають 540 осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, у т.ч. осіб 1 та 2 категорій - 314, із них 187- ліквідаторів.
Важливим медико-соціальним заходом збереження та відновлення здоров'я постраждалого населення є оздоровлення. 

Закупівля санаторно-курортних путівок безпосередньо здійснюється Міністерством соціальної політики України з наступним розподілом по регіонах. На обліку на санаторно- курортне лікування у 2010 році перебувало 46 осіб, та оздоровлено протягом 2010 року 41 - у т.ч. 35-дорослих, 6-дітей.
Щорічну допомогу на оздоровлення одержала 331 особа, постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

На засіданні «круглого столу» відзначалося, що система надання різноманітних компенсацій, пільг, допомог та доплат постраждалому населенню базується на прийнятому ще на початку 1991 року Законі України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" не відповідає сучасним міжнародним принципам формування соціальної політики. Це і породжує соціальну напругу, а саме: збільшує звернення зазначеної категорії населення до суду.
Йшлося також і про те, що актуальним залишається фінансування заходів медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яке здійснюється на 14% від мінімальної потреби. 

Так, на 2010 рік з обласного бюджету на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, виділено 146633 грн., із них для безоплатного зубопротезування використано - 14437,10 грн., на ліки - 132195,90 грн. А на трьох особливо хворих ліквідаторів, які потребують постійного прийому ліків за життєвими показниками, використано 90000грн. Решту коштів, у сумі 56633 грн., використано на оплату рецептів 1,2,3 категоріям хворих та дітям. У середньому на особу припадає 111 грн. на рік. 

Також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, забезпечуються протезно-ортопедичними засобами на підставі медичного висновку: у 2010 році 1 особа забезпечена коляскою, 1 - опорно-руховим пристроєм та 3 особам видані направлення для замовлення ортопедичних засобів.
Того дня із побажанням добра, благополуччя і здоров'я до присутніх звернулися - завідуюча поліклінічним відділенням для дорослих, депутат міської ради Н.М.Мілько; заступник начальника УПФ в м.Миргороді, начальник пенсійного забезпечення Л.І.Яремко та ін. Усі вони поділилися власними думками з приводу проблем чорнобильців та виразили свою готовність будь-якої миті допомагати ліквідаторам і сприяти вирішенню їхніх проблем. 

Учасник чорнобильських подій О.Л.Нечипоренко подякував міській владі, а особливо міському голові С.П.Соломасі, за турботу і допомогу у вирішенні нагальних проблем чорнобильців. 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa