www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 06.01.2011 12:05
Хочу бачити місто Миргород процвітаючим - перед яким відкриваються нові перспективи"

30 грудня, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, у міській раді відбулася прес-конференція із Миргородським міським головою С.П.Соломахою (на знімку зліва) для представників ЗМІ.
Це вже друга зустріч журналістів із новообраним міським головою. 

"Сьогодні минає 1 місяць і 20 днів відтоді, як я за волевиявленням миргородців зайняв посаду міського голови. На цій зустрічі є можливість підбити підсумки року, що минає, та окреслити перспективу на майбутнє. Говорячи про рік нинішній, хочу сказати, що депутати 6 скликання активно розпочали депутатську каденцію. На сьогоднішній день уже відбулося шість сесій міської ради, на яких вирішувалися найнагальніші питання з життя громади, зокрема, і питання прийняття бюджету на 2011 рік, щоб бюджетні установи, комунальні підприємства працювали у звичному режимі. 

У наступному році за реальною необхідністю сесії міської ради будуть скликатися 1 раз на місяць". Аналізуючи рік 2010, міський голова підкреслив, що є проблема цього року із невиконанням бюджету. "На жаль, по загальному фонду бюджет міста ми виконали лише на 99,1%, а по грудню - на 88,4%, є також проблеми і по видатках, які йдуть на установи". 

С.П.Соломаха висловив надію, що цього року депутати прийняли більш реальний бюджет. "Хоча, - додав міський голова, - цей бюджет майже не відрізняється від минулорічного. Доведені державні цифри ми прийняли, але до кінця незрозуміло, як буде наповнюватися бюджет нового року, як будемо працювати в нових умовах, у зв'язку із прийняттям Бюджетного та Податкового кодексів. Якщо буде перевиконання (а ми на це сподіваємося), гроші направлятимуться на проблемні галузі.
 
Що стосується бюджету 2010 року, то ми забезпечили бюджетним організаціям заробітну плату та плату за енергоносії. У наступному році, на жаль, фінансування на освіту на 1 млн. 300 тис.грн. зменшено, отже, половина грудня 2011 року не забезпечена заробітною платою; а грошей на енергоносії на наступний рік закладено на 20% менше від показників минулого року. Так що над економією, над енергозбереженням треба буде працювати усім. 

Щодо закладів культури, спорту, ЗМІ, то вони забезпечені на нормальному рівні; комунальна сфера - на рівні минулого року, а отже, треба вишукувати додаткові резервні кошти".
Завершуючи цю тему, міський голова підсумував: "Для будь-якого керівника бюджет - основна ділянка його роботи: від того, як буде бюджет спланований, як він виконуватиметься, залежить, чи буде місто з грошима, чи буде воно розвиватися". 

Аналізуючи бюджет розвитку на 2011 рік, С.П.Соломаха сказав, що у місті відбувся земельний аукціон і в Миргород поступить близько 5 млн. грн. від продажу, а це на порядок більше, ніж у 2010 році. Кошти, отримані в бюджет розвитку, підуть на комунальні підприємства, школи, ремонт доріг і т.ін.
Щодо суспільно-політичної ситуації в місті, то міський голова визначив її як стабільну: "Політичні партії, громадські організації працюють у звичайному режимі». 


Говорячи про діяльність депутатського корпусу, міський голова доповнив: «Усі питання, які дійшли до сесійного засідання, - проголосовані; за 95% сесійних рішень депутати від різних політичних сил голосують одноголосно». «Плідно працюють профільні депутатські комісії, де виникають дискусії; але на сесії - конкретна робота", - підкреслив міський голова. 

С.П.Соломаха проаналізував роботу нового складу виконавчого комітету міської ради і визнав її задовільною. Що стосується роботи відділів міської ради - то тут відбулися невеликі зміни, як і в апараті виконавчого комітету міської ради. Кадрові питання міської ради ще будуть вирішуватися протягом наступного року, система вже відпрацьована. І до сказаного додав: "У новому році будемо по-новому працювати". 

Потім міський голова відповів на численні запитання журналістів. Наприклад, декого зацікавило питання входження Миргорода до Асоціації міст України та громад. На що С.П.Соломаха відповів, що ця організація є потужною структурою, яка довела свою спроможність просувати інтереси місцевого самоврядування на національному та європейському рівнях, лобіювати інтереси своїх членів у центральних та регіональних органах державної влади. 

Присутніх на прес-конференції журналістів також цікавило питання молодіжної політики в місті.
"Перш за все, - відповів міський голова, - я прагну ще активніше залучити молодь до участі у громадському суспільному житті. Треба підняти ще більшу громадську активність молоді. Хоча й пасивною молодь нашого міста назвати не можна - хто хоче, знаходить для себе заняття у спортшколах, на стадіоні, на льодовому катку, у Центрі естетичного виховання, в еколого-натуралістичному центрі і т.д. І додав: "У планах влади - реконструкція "Стадіону", дитячої музичної школи, але, звичайно ж, на першому місці - підняття активності і свідомості молодих". 

Присутніх на прес-конференції цікавило питання розвитку туристичної галузі в місті. На що міський голова відповів: "У Миргороді багато зроблено для розвитку курортної сфери, для того, щоб показати місто, а в плані організації туризму - менше". С.П.Соломаха висловив своє бачення розвитку туризму в Миргороді на найближчий час. 

Мер міста відповів ще на чимало запитань журналістів, а на останнє, традиційне запитання - яким ви бачите місто у новому році - відповів: "Я хочу бачити місто процвітаючим, перед яким відкриваються нові перспективи і нові проекти; хочу, щоб усі миргородці працювали і отримували достойну заробітну плату; щоб діти відвідували дошкільні і шкільні навчальні заклади і отримували хороші знання; пенсіонери мали спокійну старість і достойну пенсію". А ще мер міста побажав миргородцям успіхів у будь-якій сфері діяльності, а також побажав позитив року 2010 примножити і забрати його із собою у рік 2011. 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa