www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 13.01.2011 14:27
Миргород із бюджетом

(Продовження. Початок у №1(509), від 6.01.2011р.)
Пограму економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік представила заступник міського голови, начальник управління економіки С.В.Ширшова. Зокрема, вона сказала, що Програму економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік розроблено на основі аналізу поточної ситуації та припущеннях, які враховують вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на соціально-економічний розвиток міста. 


Головною метою соціально-економічної політики у 2011 році стане досягнення стабільних темпів економічного зростання, створення умов для підвищення якості життя та збільшення доходів населення, активне впровадження реформ, що забезпечить структурно-інноваційне оновлення економіки та соціальної сфери міста. 

Для реалізації мети у 2011 році визначаються наступні пріоритети в діяльності Миргородської міської ради: 

збереження економічного потенціалу та вжиття заходів щодо підвищення конкурентоспроможності в реальному секторі економіки шляхом:
- впровадження заходів із енергозбереження, використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії;
- сприяння впровадженню інновацій в економіку міста. 


Удосконалення існуючих та створення додаткових умов розвитку підприємництва та бізнесу відповідно до нових можливостей та вимог відповідної державної політики шляхом поглиблення співробітництва між міською владою і суб'єктами господарювання міста у межах Комплексної програми розвитку малого підприємництва у м. Миргороді на 2011-2012 роки, а саме:
- ініціація більш тісного співробітництва влади міста та бізнесових структур для забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати та недопущення виникнення нових боргів;
- надання коштів із метою фінансової підтримки представникам малого підприємництва з фонду підтримки підприємництва;
- сприяння вирішенню проблемних питань розвитку підприємництва;
- надання методичної та інформаційної допомоги з питань господарської діяльності підприємцям та широким верствам населення. 

Підвищення інвестиційного потенціалу та інвестиційного іміджу міста за рахунок:
- розповсюдження інформації про потенційну інвестиційну привабливість галузей і сфер економіки та перспективні інвестиційні проекти, зокрема на сайті Миргорода в мережі Інтернет;
- створення інвестиційно-привабливого іміджу міста у рамках виконання Цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва м. Миргород на 2011 - 2015 роки;
- прийняття участі в регіональних, національних та міжнародних заходах (форумах, семінарах, конференціях, виставках та ярмарках тощо), на яких будуть присутні потенційні інвестори.
Забезпечення безперебійного функціонування житлово-комунального господарства міста шляхом:
- розширення водопровідних і каналізаційних мереж, їх оновлення та модернізація обладнання і устаткування, що дасть можливість знизити витрати води та скидання неочищених вод у навколишнє середовище;
- оновлення, реконструкція та оптимізація теплових мереж, упровадження енергозберігаючого обладнання і устаткування;
- підвищення ефективності тарифної та енергозберігаючої політики у житлово-комунальному господарстві. 

Активізація процесу перетворення міста Миргорода у екологічно чисту рекреаційну територію з відповідною інфраструктурою європейського класу шляхом:
- приведення розвитку курортної та туристично-рекреаційної галузей до рівня сучасних стандартів з урахуванням інтересів громади міста;
- стимулювання будівництва та реконструкції об'єктів курортної та туристичної інфраструктури, залучення інвестицій у розвиток матеріально-технічної бази підприємств туристичної та курортної галузей;
- розвитку бази диференційованих туристичних послуг (туризм: масовий, сільський, зелений, релігійний, етнографічний, освітній тощо), доступних людям із різним рівнем доходів та індустрії відпочинку, що відповідає сучасним стандартам;
- підвищення рівня рекламно-інформаційної діяльності в напрямку поширення інформації про курортні та туристичні можливості Миргорода;
- отримання містом Миргородом статусу курорту державного значення. 

Основним результатом виконання Програми економічного і соціального розвитку Миргорода на 2011 рік має стати здійснення структурних реформ і сприяння підвищенню конкурентоспроможності місцевих товаровиробників, що надалі дозволить поступово відновити тенденцію економічного зростання, уникнути підвищення безробіття та забезпечити відповідний рівень життя населення.
Щодо промисловості в місті, то в 2011 році планується реалізувати продукції на суму 628,1 млн. грн., що на 13,0 % більше, ніж у 2010 році. 

Очікується зростання обсягів реалізації промислової продукції у харчовій та переробній галузі на 15%, машинобудуванні - на 5 %, у галузі з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції - на 8 %.
У структурі промислової реалізації продовжуватиме домінувати харчова та переробна промисловість - 86,6 відсотків, крім того, машинобудування 6,4 %,виробництво пластмасових виробів 4,3 %деревообробна промисловість 2,5 %, видавнича справа 0,2 %. 

Є припущення збільшення обсягів реалізації на підприємстві машинобудування (ВАТ "Армапром"), виробництва пластмасових виробів (ТОВ «М - Термо»), харчової промисловості (ЗАТ "Миргородський завод мінеральних вод" та ЗАТ "Миргородський завод продтоварів "Калинка", ВАТ "Миргородський хлібозавод") проти 2010 року. 

Щодо обсягів інвестицій в основний капітал, то, за прогнозами, у 2011 році реальний їх обсяг досягне 87,7 млн. грн., що у діючих цінах на 11,3 % більше, ніж у 2010 році.
Інвестиційна діяльність буде підтримуватися за рахунок основного джерела інвестицій власних коштів підприємств, та зумовлена прагненням бізнес-сектора підвищити рівень конкурентоспроможності та зберегти ринки збуту власної продукції. 

У 2011 році продовжуватимуться впровадження інвестиційних проектів по будівництву та реконструкції наступних об'єктів:
- другої черги зернозберігаючого і зернопереробного комплексу по вул. Раскової, 62, ТОВ "Грейнінновейшнсистемз";
- готельно-спортивного комплексу, по вул. Озерній, ПП Самойлович Р.В.;
- елітного СПА готелю, по вул. Українська, 58-В, ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія";
- санаторію, по вул. Ігнатенка, 6, ПП Гургула З.П.;
- елітного пансіонату відпочинку, по вул. Українській, 58 Г, ТОВ "Прокс";
- торгово-оздоровчого комплексу по вул. Гоголя, 106 , ТОВ "Креміньінвест";
- а також реконструкція і технічне переоснащення будівлі колишньої поліклініки в санаторно - готельний комплекс, по вул. Гоголя, 112, ЗАТ "Курорт - готель". 

Продовжуватиметься забезпечення матеріально - технічної бази спального корпусу з їдальнею та лікувально-діагностичним центром по вул. Гоголя,112. 

У 2011 році в місті прогнозується продовження житлового будівництва.
За рахунок усіх джерел фінансування прогнозується введення в експлуатацію 6,2 тис. кв. м житла: 40 - кв. ж. б. ВАТ "Лубнижитлобуд" по вул. Шишацькій, 31 - 0,8 тис. кв. м; індивідуальне будівництво - 40 будинків - 5,4 тис. кв. м. 

Закінчується проектування: 40 - кв. ж. б. ВАТ "Лубнижитлобуд" по вул. Шишацькій, 31; 9-поверхового 105 - квартирного ж. б. з вбудованими приміщеннями офісів та відділу освіти райдержадміністрації ВАТ "Лубнижитлобуд" по вул. Сорочинській, 53; 9 - поверхового ж. б. з вбудованим магазином ПП "Агронафта" по вул. Панаса Мирного, 3 - 6,5 тис. кв. м.
У стадії незавершеного будівництва 18 - квартирний житловий будинок ПДСП-5 по вул. Гоголя, 38. 

У 2011 році прогнозується підвищення соціальних стандартів та продуктивної зайнятості населення шляхом:
- сприяння подальшому підвищенню заробітної плати, недопущення нарахування її у розмірах, нижчих за законодавчо встановлені мінімальні гарантії, поступового скорочення заборгованості з її виплати (мінімальна заробітна плата збільшиться з 941 грн. до 1004 грн.).
Середньомісячна заробітна плата у 2011 році в цілому по місту зросте на 10,0 % і становитиме 1967 грн.
- підвищення рівня охоплення незайнятого населення заходами активної політики зайнятості.
Передбачається в усіх сферах економічної діяльності створити 850 робочих місць, працевлаштувати 1460 незайнятих громадян.
- своєчасного впровадження роботодавцями гарантованої державою мінімальної заробітної плати відповідно до діючого законодавства, легалізації тіньової заробітної плати в приватному секторі економіки ( зараз - 922 грн., 01.01.11р. - 941 грн.; 01.04. - 960 грн.; 01.10. - 985 грн.; 01.01.12 р. - 1004грн.);
- посилення державної підтримки та соціального захисту осіб, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
Вирішення проблем ринку праці передбачається здійснити через реалізацію заходів міської програми зайнятості на 2011 рік. 

Забезпечення ефективного функціонування реального сектора економіки дає можливість прогнозувати зростання валової доданої вартості за рахунок якісного поліпшення її основних складових, а саме: фонду оплати праці, податкових надходжень, амортизаційних відрахувань та покращення фінансового стану - підвищення прибутковості економіки. 

Прогнозується отримати ВДВ в сумі 451,4 млн. грн., що в діючих цінах на 13,5 % більше, ніж у 2010 році.
Рентабельний характер роботи господарського комплексу дає можливість прогнозувати зростання фінансового результату до 20,0 млн. грн., або на 11,1 %. 

Щодо розвитку об'єктів комунальної інфраструктури та соціально-культурного призначення, то за рахунок коштів, що надійдуть до бюджету розвитку міста, буде проведено роботи: по реконструкції мереж освітлення міста; по реконструкції загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста; по реконструкції доріг і тротуарів у місті; по реконструкції покрівель; по капітальному ремонту інженерних мереж житлових будинків та інше. 

Також буде продовжено впровадження міської Програми поводження з побутовими відходами, яка розрахована до 2011 року (встановлення євроконтейнерів по розподільній системі збору твердих побутових відходів у приватному секторі). 

У 2011р. продовжуватиметься впровадження заходів із енергозбереження, використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Пріоритетним напрямком енергозбереження буде реалізація проекту "Реконструкція теплової системи міста Миргорода". 

Так, (за підтримки Американського уряду, проект UASID "Реформа міського теплозабезпечення") Миргородською міською радою планується виконання проекту спіль¬ного інвестування по реконструкції теплової системи (Багачанська, 104, мікрорайон "Авіамістечко"). 

В рамках Україно-Німецької Угоди про Технічне Співробітництво було погоджено проект технічної допомоги "Енергоефективність у будівлях". Федеральне Міністерство Економічного Співробітництва та Розвитку Німеччини залучило компанію GTZ до реалізації цього проекту. 

Основною метою проекту є впровадження заходів, які дозволять зменшити енергоспоживання в житлових та адміністративних будинках на 40-50 %, поліпшити умови проживання мешканців та гостей міста, змінити на краще екологічну ситуацію в місті-курорті та покращити естетичний вигляд будинків.
Визначено пілотний будинок по вул. Незалежності, 29/14 ОСББ "Хорол", який передбачається комплексно термомодернізувати. 

Також передбачається участь м. Миргорода в різних проектах з енергозбереження.
Щодо активізації процесу перетворення міста Миргорода у екологічно чисту рекреаційну територію з відповідною інфраструктурою європейського класу, то в 2011 році планується отримання містом Миргородом статусу курорту державного значення. 

Також планується завершення робіт щодо археологічних досліджень для встановлення точного віку міста Миргорода. Завдання в напрямку розвитку культури та спорту, роботи сім'ї та молоді будуть здійснюватися відповідно до прийнятих міських програм. 

Основою для успішної реалізації програми стане системна робота виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу щодо прискорення економічного зростання; дотримання фінансової дисципліни; налагодження постійної співпраці між громадськістю, бізнесом та владою. 


Підготувала Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa