www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 21.01.2011 17:36
Миргород: Щоб ефективно господарювати

12 січня відбулося засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради. На порядок денний виносилось 2 питання: про виконання програми приватизації комунальної власності міста за 2010 рік та про результати роботи інспекції з благоустрою м.Миргорода. 

Першим доповідав начальник УЖКГ міської ради С.В.Яшний (на знімку). Зокрема, він сказав, що основною метою у сфері управління комунальним майном є підвищення ефективності використання майна комунальної власності, забезпечення збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету, створення рівних умов для суб'єктів господарської діяльності. 

Рішенням 38 сесії 5 скликання міської ради від 11 грудня 2008 року затверджено Програму приватизації об'єктів комунальної власності міста на 2010 рік, згідно переліку об'єктів.
Протягом року рішеннями міської ради до цього переліку об'єктів вносились доповнення.
Приватизація об'єктів комунальної власності територіальної громади міста здійснювалась відповідно до Закону України "Про внесення змін" і до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" та Програми приватизації об'єктів комунальної власності територіальної громади міста на 2010 рік зі змінами та доповненнями. 

Потім начальник УЖКГ детально проаналізував процедуру по приватизації комунального майна територіальної громади міста за конкретними об'єктами. І насамкінець підсумував: "Отже, за 2010 рік проведено 6 викупів, та як наслідок продано 6 об'єктів на суму 1120, 688 тис. грн., із яких до місцевого бюджету надійшло 933,907 тис. грн. 

Як порівняння - за 2009 рік проведено 1 приватизаційний конкурс (у 2 етапи), 2 викупи, та як наслідок продано 3 об'єкта на суму 776,620 тис. грн., з яких до місцевого бюджету надійшло 647,183 тис. грн.
Скоригований план надходження коштів від приватизації нерухомого майна на 2010 рік виконаний на 100 %. 

Сума надходжень до бюджету міста від приватизації нерухомого майна, яка запланована на 2011 рік, складає 484,5 тис. грн.". 

Після детального обговорення питання, що розглядалося, члени виконавчого комітету одноголосно прийняли відповідне рішення, у якому було зазначено, що роботу, проведену у 2010 році відділом комунального майна та земельних ресурсів ЖКГ міської ради по забезпеченню надходжень коштів до місцевого бюджету від приватизації комунального майна територіальної громади, слід вважати задовільною. 

Потім присутні прослухали звіт начальника інспекції з благоустрою м.Миргорода С.В.Ананського (на знімку) про результати роботи цієї інспекції. (Як відомо, названа служба розпочала свою діяльність у липні 2010 року). 

Сергій Володимирович детально розповів присутнім про основні завдання інспекції, про посадові обов'язки її працівників, про виписані приписи та складені адміністративні протоколи на нерадивих господарів, про профілактично-роз'яснювальну роботу серед населення та ознайомлення миргородців із "Правилами благоустрою міста", про виступи в засобах масової інформації та інше. 

І хоча доповідач говорив чимало, його звіт не зовсім задовольнив членів виконкому, адже, як висловилася більшість із них, ефективність роботи інспекції із благоустрою міста завжди оцінюється по тому, чи стало кращим облаштування міста - чи ні. За думкою присутніх, - і членів виконкому, і депутатів із постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, зв'язку, екологічної політики - благоустрій міста за півроку роботи інспекції із благоустрою кращим не став. 

Отож, у рішенні, яке винесли члени виконкому із цього питання, було так і записано: "Вважати роботу інспекції із благоустрою міста Миргорода по покращенню благоустрою та санітарного стану міста недостатньою". 

Того дня розглядалися й інші питання, що не були передбачені планом підготовки засідання виконавчого комітету. 


Валентина Денисенко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa