www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 21.01.2011 17:39
Прес-служба Миргородської міської ради інформує

Відповідно до законів України "Про звернення громадян" та "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" на першому у цьому році особистому прийомі у міського голови Сергія Соломахи побували 11 громадян. 

Здебільшого звернення мали особистий характер і були такі, що стосуються практично усіх сфер життя міста. Торік на особистому прийомі у міського голови побували 130 громадян, до відділу по роботі зі зверненнями надійшло майже 2 тисячі звернень, пропозицій та скарг. 

Зважаючи на те, що чимало питань тягнуться з минулих років, то і вирішити їх за один день, чи місяць, як того хотілося б обом сторонам, реально неможливо. Тому до роботи у цьому напрямку залучені всі служби міської ради, керівники комунальних підприємств, установ та організацій. Значну кількість звернень спеціалісти вирішують у телефонному режимі та через "гарячу телефонну лінію". Як приклад, ремонт радіомереж, вивіз несанкціонованих сміттєзвалищ, виконання аварійних робіт, ремонт освітлення, водогонів та електромереж. 

Як зауважив міський голова Сергій Соломаха, всі питання, які порушують у своїх зверненнях миргородці, ставляться на контроль і жодне з них не залишається без уваги. Про остаточний розгляд заявників повідомляють у письмовій формі у терміни, передбачені чинним законодавством. А що стосується графіків прийому, то їх розробили спеціалісти відділу по роботі зі зверненнями громадян, і вони оприлюднені в засобах масової інформації та на веб-сайті міста. Особистий прийом міського голови у поточному році проходитиме у другий та четвертий вівторок кожного місяця. 

* * *
У курортного Миргорода міст-побратимів побільшає. Офіційно четвертим родичем хоче стати турецький Ай-ден. Принаймі пакет відповідних документів вже отримав міський голова Сергій Соломаха. А передав їх від тамтешнього мера пан Архан. Познайомившись свого часу з генеральним директором ЗАТ "Миргородкурорт" Олександром Гавловським, розповів про місто миру та його санаторно-курортну сферу вдома. Та не тільки це вподобав житель турецького містечка, він ще одружився з миргородчанкою. Тут живе його родина: дружина і дві доньки. 

До них він приїжджає раз у два місяці. З короткої розмови стало відомо, що розташоване на березі Егейського моря, екологічно чисте місто Ай-ден має туристичне обличчя - там на десять тисяч жителів припадає 150 тисяч відпочиваючих. Після ознайомлення з офіційними паперами та презентаційними матеріалами, відбудеться зустріч керівників обох міст. І в разі підписання договору, що буде цілком ймовірним, у Миргорода з'явиться ще один - четвертий побратим, а це говорить про подальший розвиток культурних та економічних зв'язків. 

* * *
На засіданні пленуму міської та районної організацій ветеранів обговорили ідею створення єдиної Всеукраїнської Організації шляхом їх об'єднання, у тому числі і чорнобильських. Після тривалого діалогу в ході конструктивного обговорення переважною більшістю голосів присутні підтримали таку ідею, яка покликана зорганізувати діяльність ветеранських організацій на правовому рівні. На думку учасників пленуму, необхідно створити ініціативну групу, яка б у відповідному зверненні виклала найбільш вагомі пропозиції від представників міської і районної організацій ветеранів та чорнобильців. До обговорення цієї теми долучилися секретар міської ради Костянтин Кірпосенко, заступник голови районної ради Володимир Шуба. 

А заступник начальника пенсійного фонду у Миргородському районі Наталія Гришко розповіла про нововведення у пенсійній реформі та відповіла на запитання ветеранів. На сьогодні в Україні діють понад 40 ветеранських організацій, більшість з яких не підтримують зв'язки, а їхні ряди із кожним днем рідшають; зокрема, це і обумовило створення єдиної організації ветеранів. 


Миргородський МВК


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa