www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.02.2011 18:20
Миргород: Як розпорядитися бюджетними ресурсами

До порядку денного 6 сесії міської ради 6 скликання, що відбулася 28 січня цього року, було внесено 51 питання. Вів пленарне засідання сесії міський голова С.П.Соломаха. У роботі депутатського зібрання взяли участь: керівники організацій, підприємств та установ міста; відділів, управлінь міської ради; керівники рад мікрорайонів міста; представники ЗМІ. 

Оскільки питання порядку денного попередньо дуже уважно і детально розглядалися в усіх депутатських комісіях, то й доповіді майже з усіх 18 міських програм, що затверджувалися на сесії, депутати не заслуховували, а приймали без запитань і зауважень: Комплексну Програму розвитку малого підприємництва в м.Миргороді на 2011-2015 роки; Програму зниження рівня злочинності у м. Миргороді на 2011р.; Програму підготовки молоді м. Миргорода до військової служби і призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань України на 2011 рік; Комплексну Програму розвитку освіти міста на 2011-2015 роки; Програму культурно-мистецького розвитку міста на 2011 р.; міську Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007 - 2011 роки; Програму "Молодь Миргорода на 2009 - 2011 роки"; міську Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки; Програму соціального захисту населення м. Миргорода на 2011 рік; Програму соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2011 р.; Програму соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м. Миргорода на 2011 р.; Програму забезпечення діяльності депутатів Миргородської міської ради на 2011р.; Програму забезпечення діяльності органів самоорганізації населення на 2011р.; Програму розвитку міської телестудії "Миргород" на 2011 р.; бюджетну Програму "Інформування міської громади засобами масової інформації" редакції газети "Миргород - наш дім" на 2011р.; Програму радіокомпанії "Миргород" щодо інформування по радіо громади міста на 2011р.; міську Програму капітального ремонту та реконструкції житлового фонду, реконструкції мереж освітлення міста, технічного переоснащення доріг на 2011р. 

Щоправда, деяке пожвавлення в депутатській залі викликало обговорення міської цільової Програми "Розвиток дорожньо-мостового господарства м.Миргорода на 2011-2015рр." По всьому відчувалося, що багатьом депутатам хотілося відремонтувати дороги, покласти тротуари у своїх округах якнайшвидше, але одноголосно зійшлися на тому, що запропонований проект рішення необхідно затвердити і на наступній сесії (після доопрацювання комісією) повернутися до цього питання.
Розглядаючи питання про оренду та продаж земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, виготовлення та затвердження технічної документації на земельні ділянки, прийняття у фонд міської ради земельних ділянок, депутати голосували двома частинами, блоками. У першій частині вісьмома блоками було затверджено 16 рішень, у другій - дев'ятьма блоками - 27 рішень. 

Таким же блочним голосуванням затверджувалося рішення про індивідуальне землекористування, розробку та затвердження технічної документації із землеустрою. (Одинадцятьма блоками депутати ухвалили 68 рішень). На сесії розглядалися й інші питання з різних сфер життєдіяльності міста, а також низка депутатських запитів. 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa