www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.02.2011 18:22
МИргород: Господарювати – значить чітко контролювати й аналізувати

26 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
Першим у порядку контролю розглядалося питання про стан виконання рішення виконавчого комітету від 9 квітня 2003 року №322 "Про організацію виконання регіональної Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді на період до 2011 року". Доповідав військовий комісар об'єднаного військового комісаріату П.Д.Довгаль, який прозвітував про виконання усіх заходів зазначеної Програми. 

Після обговорення питання члени виконавчого комітету протокольно зняли рішення із контролю, і, як з'ясувалося, на 6 сесії 6 скликання депутати міської ради будуть розглядати нову Програму підготовки молоді м.Миргорода до військової служби і призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань України на 2011 рік. 

Про підсумки роботи управління праці та соціального захисту населення міської ради за 2010 рік інформувала присутніх заступник начальника цього управління В.В.Тимкова. Зокрема, вона сказала, що спеціалістами відділу праці у 2010 році проведено вивчення стану оплати праці на 267 підприємствах, установах та організаціях міста, виявлено 351 порушення вимог чинного законодавства про працю. 

На постійному контролі в управлінні знаходиться стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності міста.
Загальна кількість підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, протягом 2010 року зменшилась на 2 одиниці і станом на 1 січня 2011 року становить 2 підприємства (ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів №1" та ТОВ "Миргородм'ясопром"). 

Із метою прискорення виплати належних сум найманим працівникам за виконавчими про¬вадженнями направлялися листи до Миргородського міськрайонного управління юстиції та до Головного управління юстиції у Полтавській області. 

Направлялися звернення до голів профспілкових комітетів підприємств - боржників для проведення організаційних заходів щодо ініціювання подання працівниками (у тому числі і вивільненими) позовних заяв про стягнення заборгованих сум заробітної плати до місцевих судів.
Щомісячно проводиться аналіз оперативних даних управління Пенсійного фонду України у місті Миргороді та вживаються заходи щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах - боржниках, що не звітують до органів статистики. 

Протягом 2010 року здійснено організаційне забезпечення 8 засідань тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, заслухано звіти 25 суб'єктів господарської діяльності. 

Не залишається поза увагою і стан дотримання чинного законодавства в частині детінізації трудових відносин. Так, робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення в місті у 2010 році проведено 48 рейдів, обстежено 220 суб'єктів господарської діяльності, виявлено 127 найманих працівників, які працювали без оформлення трудових відносин. За результатами проведеної роботи додатково зареєстровано 66 трудових договорів та 15 осіб зареєструвалися приватними підприємцями. Проведено 6 засідань робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, заслухано звіти 16 суб'єктів господарської діяльності. Спеціалістами відділу праці обстежено 30 підприємств щодо соціального захисту працюючих у шкідливих умовах праці.
 
У своєму виступі заступник начальника управління праці та соціального захисту населення детально торкнулася й інших питань, зокрема, питання обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У виступі йшлося і про призначення та виплату громадянам міста усіх видів державних допомог та субсидій, про контроль за правильністю їх надання. Аналізуючи роботу управління зі зверненнями громадян, Валентина Володимирівна відзначила, що у 2010 році на особистий прийом в управління звернулося 6220 громадян. Нині у приміщенні цієї служби створено сприятливі умови для відвідувачів. Запроваджено єдину технологію прийому громадян, що дозволило спростити процедуру отримання соціальної допомоги та підвищити її адресність. Розроблено гнучкий графік прийому громадян. Потенційний отримувач може звернутися щодня в зручний для нього час, адже приймальні працюють без перерви на обід. 

Після детального обговорення питання, що розглядалося, члени виконавчого комітету прийняли відповідне рішення.
Про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на 2010 рік присутніх інформував начальник управління архітектури та містобудування С.М.Руських. Попри те, що у членів виконавчого комітету виникало чимало питань до доповідача, як от: яка перспектива сплати боргів боржникам; про виважений підхід до обрахунку залучених коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та ін., члени виконавчого комітету роботу управління архітектури та містобудування визнали задовільною, однак внесли доповнення: питання про стан виконання договірних зобов'язань по залученню коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста заслуховувати щоквартально. Того дня на засіданні виконавчого комітету розглядалися й інші питання, не передбачені планом підготовки засідання виконавчого комітету. 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa