www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.03.2011 11:19
Працювати на перспективу

22 лютого в актовій залі Миргородської міської ради під головуванням міського голови С.П.Соломахи відбулося громадське обговорення проекту Концептуальної програми розвитку міського пасажирського транспорту міста Миргорода на період із 2011 по 2016 роки. 


Заступник міського голови з економічних питань, начальник управління економіки С.В.Ширшова (на знімку) ознайомила присутніх зі змістом проекту Концептуальної програми (повний її зміст опубліковано у №4 (512), від 27. 01. 2011р. та №5(513), від 3.02.2011р., в газеті "Миргород - наш дім"). Зокрема, мова йшла про мету міської політики в галузі міських пасажирських перевезень, яка полягає не лише у задоволенні потреб усіх верств населення у комфортабельному та якісному транспортному обслуговуванні та безкоштовному проїзді пільгових верств населення, а й у створенні гідних умов праці для перевізників. С.В.Ширшова провела аналіз існуючої пасажирської транспортної мережі міста, підкресливши, що основними її видами є автобусний та таксомоторний транспорт (до речі, перевезення в Миргороді складають 21000 поїздок). 

Маршрутна мережа складається з 26 автобусних маршрутів. Автобуси, що працюють у режимі "маршрутного таксі", перевозять пільгові категорії пасажирів у повному обсязі та на договірних умовах. 

Щодня на маршрути виїжджають близько 40 автобусів, з яких більша частина - автобуси малого та особливо малого класу. Велику проблему для пасажирських перевезень становлять перевезення пільгових категорій пасажирів, бо системи обліку пільговиків не існує. Вимушеним заходом для здійснення пасажирських перевезень було залучення великої кількості приватних перевізників, які мали рухомий склад особливо малого класу. Це призвело до, так званого, "перегріву ринку", коли надмірна конкуренція знижує інвестиційну привабливість галузі та якість наданих послуг. Маркетингова політика у цьому напрямку має забезпечити виконання прикінцевих положень програми: зручність, швидкість, безпечність та доступність пасажирських послуг. 

Тому запропонована зміна структури рухомого складу на користь автобусів особливо малого класу позначиться на ефективності пасажирського сполучення, пропускної здатності проїжджої частини вулиць та фаховому рівні робітників галузі у цілому. Також нова програма передбачає додаткові маршрути, спеціальний одяг для водіїв та графіки руху автобусів. 

Своїм правом висловитися скористалися присутні безпосередньо на заході, і чимало запитань із приводу обговорюваного питання поставили депутати, керівники управлінь та відділів міської ради, представники рад мікрорайонів. Отримавши відповіді від Світлани Василівни та міського голови Сергія Павловича Соломахи, присутні заслухали інформацію начальника МКЖУ Олександра Олексійовича Марченка про тарифи на житлово-комунальні послуги та методику їх обрахунку. Начальник юридичного відділу міської ради Олександр Федрунов звернувся до присутніх з інформацією про створення у місті ОСББ (об'єднань співвласників багатоквартирних будинків як альтернативи ЖЕКу), запевнивши, що всю потрібну правову, організаційну, методичну допомогу бажаючим мешканцям будинків влада надасть вчасно. 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa