www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 04.03.2011 11:22
Звіт про діяльність ради мікрорайону "Промисловий"

18 лютого у приміщенні клубу авіаційної частини А-1356 відбулася звітно-виборча конференція ради мікрорайону "Промисловий". У її роботі взяли участь голова ради мікрорайону П.Д.Глушко; заступник голови Д.Є.Терещенко; дільничний інспектор, закріплений за мікрорайоном, капітан міліції Д.Г.Левченко; начальник інспекції з благоустрою С.В.Ананський; секретар міської ради К.О.Кірпосенко; депутати міської ради: О.О.Марченко, М.П.Лавицький, В.М.Святенчук, О.А.Гесь; працівники організаційного відділу міської ради; голови вуличних та будинкових комітетів; жителі мікрорайону; представники ЗМІ. 

На початку конференції до присутніх звернувся начальник інспекції з благоустрою С.В.Ананський, який наголосив, що громадяни міста повинні утримувати в належному стані свої присадибні ділянки. А ще необхідно вжити обов'язкові заходи, спрямовані на поліпшення санітарного стану території мікрорайону "Промисловий" та міста в цілому. Далі учасники конференції обрали робочу президію засідання та перейшли безпосередньо до порядку денного зібрання, на яке виносилися такі питання: звіт ради мікрорайону "Промисловий" за період 2006-2010рр.; вибори керівного складу ради мікрорайону. 

Про роботу ради мікрорайону "Промисловий" під час засідання доповідав голова ради мікрорайону П.Д.Глушко. Петро Денисович повідомив, що рада мікрорайону "Промисловий" була створена з метою розвитку самоорганізації населення, оперативного вирішення питань та проблем мікрорайону. За звітний період у мікрорайоні було зроблено чимало, а саме: відновлено та реконструйовано вуличне освітлення "Авіамістечка"; збудовано тротуар по всій вулиці Багачанській; відремонтовано міжбудинкові проїзди; продовжено рух маршрутних таксі та автобусів, що курсують по мікрорайону; збудовано дві автобусні зупинки; здійснено вуличне освітлення по вулиці Марусиченка; прочищено зливну каналізацію "Авіамістечка"; встановлено дорожні знаки на вулиці Багачанській. 

Крім того, на звернення мешканців приватного сектора по вул.Багачанській було встановлено електротрансформаторну підстанцію, що дозволило вирішити проблему електропостачання будинків приватного сектора цієї вулиці та прилеглих до неї. Частково було вирішено питання про встановлення контейнерів для збирання сміття в приватному секторі. Слід сказати, що депутати міської ради завжди допомагали раді мікрорайону у вирішенні нагальних проблем. Так за допомогою депутата міської ради А.М.Вороновського було встановлено один із комплексів дитячого майданчика. При підтримці депутата міської ради А.О.Сіряка перед пішохідним переходом біля ЗОШ І-ІІІ ст. №7 були встановлені пристрої для примусового зниження швидкості автотранспорту. Але, на жаль, вони зникли. 

При раді мікрорайону створено опорний пункт міліції і окремо - кабінет для прийому громадян мікрорайону дільничним інспектором міліції. На даний час за мікрорайоном закріплений капітан міліції Д.Г.Левченко, який стежить за порядком у мікрорайоні "Промисловий". 

Голова ради мікрорайону П.Д.Глушко розповів також про проблеми мікрорайону. Зокрема, жителі мікрорайону "Промисловий" скаржаться на незадовільний стан доріг та відсутність освітлення в нічний час окремих віддалених вулиць. А ще Петро Денисович, користуючись нагодою, звернувся до працівників телестудії "Миргород" із проханням відзняти сюжет про кімнату бойової слави 831 авіаційної бригади, яка знаходиться на території мікрорайону "Промисловий". Директор кімнати-музею В.В.Завгородний - людина, небайдужа до нашого минулого, тих кривавих подій Великої Вітчизняної війни. Він власноруч зібрав історичні матеріали для відкриття кімнати бойової слави. 

Під кінець свого виступу голова ради мікрорайону П.Д.Глушко подякував за постійну допомогу у вирішенні проблем та співпрацю депутатові міської ради, начальнику МК ЖЕУ О.О.Марченку, а також головам вуличних та будинкових комітетів: Д.Є.Терещенку, Р.О.Хачатряну, М.Ф.Матвієнку, М.М.Анісіну, В.А.Бесарабу, П.В.Капиці.
Активну участь в обговоренні першочергових проблем мікрорайону взяли начальник організаційного відділу міської ради Л.М.Педченко та депутати міської ради: М.П.Лавицький, В.М.Святенчук, О.О.Марченко, О.А.Гесь. Вони говорили про благоустрій території мікрорайону, приведення її у належний санітарно-гігієнічний стан, упорядкування системи пасажироперевезень. 

Заслухавши звіт доповідача та взявши до уваги всі скарги та пропозиції жителів мікрорайону щодо покращення умов життєдіяльності, учасники конференції визнали роботу ради мікрорайону "Промисловий" задовільною. 

Керівництво ради мікрорайону "Промисловий" того дня було обрано у новому складі. Обов'язки голови ради мікрорайону тепер буде виконувати депутат міської ради, начальник МК ЖЕУ О.О.Марченко, заступника голови - вчителька - пенсіонерка Т.М.Іщенко, а секретаря - екс-голова ради мікрорайону П.Д.Глушко.
Після проголошення нового складу керівництва ради мікрорайону робота конференції була завершена. 


Ольга ЧЕРКАСЬКА

На знімку П.Д.Глушко звітує про роботу ради мікрорайону «Промисловий»


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa