www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 18.03.2011 13:45
Партнерство заради розвитку освіти

Депутатський день ректора ПолтНТУ В.Онищенка у Миргороді: і прийом громадян, і подальший розвиток співпраці з освітніми закладами 

День у відрядженні до Миргорода 2 березня 2011 року для ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, депутата обласної ради від м. Миргорода Володимира Онищенка видався напруженим, багатим на ділові конструктивні зустрічі та щире спілкування. 

Зранку депутат обласної ради провів прийом громадян. Понад 10 жителів Миргорода того дня прийшли з наболілим. Інваліду Великої Вітчизняної війни бракує коштів для операції на серці. Пенсіонерка потребує матеріальної допомоги та вирішення житлової проблеми. Жінка просить посприяти щодо працевлаштування… Немає жодних сумнівів, що депутат В.Онищенко зробить усе можливе, аби допомогти кожному, хто цього потребує. 

Як заступник голови постійної депутатської комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, ректор ПолтНТУ послідовно реалізує свою передвиборчу програму, на обласному рівні відстоює інтереси миргородської громади. Подальший розвиток курортного міста передбачений в обласних програмах із фізичної культури і спорту, туризму, молодіжної політики. І звичайно ж, - освіти, за яким у кількох школах Миргорода заплановано відкрити профільні класи з біології та фізики й провести подальшу комп'ютеризацію. Щодо останнього, то ПолтНТУ вже зробив свій вагомий внесок. 

Ще наприкінці жовтня минулого року у Миргороді були підписані угоди про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, відділом освіти та місцевими навчальними закладами: загальноосвітньою школою №1 імені Панаса Мирного, спеціалізованою школою з поглибленим вивченням іноземної мови №5 та гімназією імені Т.Г. Шевченка. А на початку листопада 2010 року - ще й із загальноосвітньою школою І - ІІІ ступенів №7. Аби зробити освіту доступною, щоб випускники мали достатній рівень знань для вступу до ВНЗ, університет у рамках угоди про співпрацю відкрив у школі профільний клас з інформатики із сучасним комп'ютерним обладнанням.
 
Відтак загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №7 увійшла до навчального комплексу ПолтНТУ. Цю ділянку роботи ректор ПолтНТУ, доктор економічних наук, людина, котра має три вищих освіти і власні креативні плани та ідеї, добре знає й виконує професійно. Міський голова Миргорода Сергій Соломаха вважає, що слова депутата обласної ради підкріплюються конкретними справами, ректор одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів держави сповна виконує свою виборчу програму щодо сприяння розвитку освіти в місті. Заступник начальника Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА Світлана Горбаньова висловила думку щодо доцільності миргородським випускникам вступати саме до полтавських вищих навчальних закладів, які забезпечують високий рівень освіти. 

- Це саме той напрям, за яким потрібно працювати всім разом: і обласній раді, і депутату, і міському самоврядуванню, і освітянам, - наголосив очільник курортного міста, відкриваючи зустріч ректора ПолтНТУ з випускниками миргородських шкіл у приміщенні місцевого Центру естетичного виховання, на яку В. Онищенко прибув відразу по завершенні депутатського прийому громадян. Його розповідь про університет, напрями підготовки фахівців за найсучаснішими, і що дуже важливо, затребуваними на ринку праці інженерними спеціальностями, зацікавив майбутніх абітурієнтів. Адже невдовзі їм обирати життєву дорогу.
 
Ректор ПолтНТУ, голова ради ректорів ВНЗ ІІІ - IV рівнів акредитації Полтавського регіону В.Онищенко вважає, що інтелектуальний потенціал Полтавщини має залишатися в нашому регіоні, де діють шість потужних державних вищих навчальних закладів із високим рівнем підготовки фахівців. Зокрема, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка має висококвалікований професорсько-викладацький склад, новітню матеріально-технічну базу. Наприклад, престижний факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем оснащено найсучаснішими лабораторіями, деякі з них не мають аналогів в Україні. Юнаки і дівчата, котрі навчаються в ПолтНТУ, проходять військову підготовку й отримують звання молодших лейтенантів запасу, а це також може згодитися в житті. І чи не найголовніша перевага Полт НТУ - збереження на наступний навчальний рік, незважаючи на складну демографічну ситуацію, стабільної кількості бюджетних місць. 

Того ж дня В. Онищенко зустрівся зі студентами Миргородського державного керамічного технікуму імені М.В. Гоголя. Для того, щоб випускникам шкіл і технікумів надати можливість отримати вищу освіту, в Миргороді об'єднуються зусилля ПолтНТУ і керамічного технікуму. Переваги такої співпраці очевидні: випускники технікуму, молодші спеціалісти, зможуть вступати до університету на прискорену форму навчання і отримати диплом бакалавра, спеціаліста чи магістра. Це, вважає В. Онищенко, є великою перевагою й вагомим аргументом за розвиток тісної співпраці між двома навчальними закладами. Таким чином, забезпечиться виконання програми безперервності й доступності освіти незалежно від матеріального стану родини, оскільки навчатися вдома, у Миргороді, чи й у Полтаві, отримуючи стипендію, коштує незрівняно дешевше, аніж в інших університетських містах. 

Проте не лекціями єдиними живуть студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, і не лише про навчання йшлося на зустрічах В. Онищенка з миргородськими освітянами та майбутніми абітурієнтами. ПолтНТУ - навчальний заклад, де кожен студент має всі можливості розвинути власні мистецькі чи спортивні таланти, варто назвати лише Ігоря Торяника - триразового чемпіона світу з тайського боксу та кікбоксингу. Десять команд КВН університету об'єднує єдина на Полтавщині школа КВН. А художні колективи Центру культури та студентської творчості демонструють високий професійний рівень і результати не лише на численних загальноуніверситетських заходах, а й у міських, регіональних та всеукраїнських конкурсах. У цьому мали змогу переконатися і учасники згаданих вище зустрічей, на які ректор ПолтНТУ прибув із потужною мистецькою "групою підтримки". 

Бурхливими оплесками нагороджували присутні на заходах вокалістів Лілію Савело, Вікторію Сліпець, реп-виконавця Євгена Степанова, народний аматорський колектив бального танцю "Легенда", чемпіона світу з електрик-бугі Владислава Гречку. Справжню зливу овацій викликав виступ срібного призера "Студентської ліги" КВН сезону 2010 року, володаря Кубка міського голови Полтави, однієї з найкращих команд КВН в Україні команди "Опа-На". Заводіями цього талановитого колективу є брати Ігор та Олексій Реви. Вони - відмінники навчання, справжні студентські лідери. Перший очолює студентське самоврядування ПолтНТУ, а другий - обласне студентське наукове товариство. 

Виховувати ось таку майбутню еліту нації, готувати фахівців високоосвічених, всебічно розвинених, котрі сповна зможуть реалізувати власний творчий, інтелектуальний потенціал - це В. Онищенко вважає своїм ректорським громадянським депутатським обов'язком. На це, власне, й спрямоване партнерство заради розвитку освіти. 


Олександр ЦВЄТОВ

На фото: депутат обласної ради В.Онищенко проводить прийом громадян


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa