www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 11.03.2011 07:52
КРВ інформує

Контролюємо кошти місцевого бюджету

Відповідно до п. 1.4.4.1 Плану контрольно-ревізійної роботи КРВ в м. Миргород та Миргородському районі на ІУ квартал 2010 року, проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства Миргородської міської ради (далі - УЖКГ Миргородської міської ради ) за 2009 рік та січень-листопад 2010 року в термін з 03.12.2010 по 11.02.2011 (начальник Яшний С.В., головний бухгалтер Капустіна Н.В.). 

УЖКГ Миргородської міської ради є виконавчим органом Миргородської міської ради, утворюється міською радою, підзвітне і підконтрольне раді, яка його утворила, підпорядковане Міському голові. 

Результати ревізії свідчать про незабезпечення посадовими особами УЖКГ Миргородської міської ради належного контролю за законним та ефективним використанням бюджетних коштів та комунального майна, внаслідок чого контролерами-ревізорами встановлено фінансових порушень на загальну суму 547,65 тис. гривень. 

Недосконале знання посадовими особами норм законодавства щодо оплати праці привело до того, що окремим працівникам УЖКГ Миргородської міської ради зайво виплачено заробітної плати та зайво перераховано внесків до державних цільових фондів на суму 7,69 тис. гривень. Інші працівники отримали заробітної плати в менших розмірах, ніж передбачено діючим законодавством, в результаті чого недонараховано грошових доходів в розмірі 5,67 тис. гривень.
Також виявлені порушення при сплаті юридичними та фізичними особами орендної плати за користування комунального майна, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів управлінням на загальну суму 3,73 тис. гривень. 

Ревізорами виявлено випадки недотримання трьома підприємствами, організаціями норм законодавства при виконанні за рахунок бюджетних коштів ремонтно-будівельних робіт, які проведені з порушенням вимог ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва», затверджених наказом Держбуду України від 27.08.200 №174 з врахуванням доповнень та зміни № 6, внесеної наказом Мінрегіонбуду України від 19.03.2009 № 114 на загальну суму 9,96 тис. гривень. Вказані порушення допущені при проведенні робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням доріг (ЗАТ “Миргородсервісшляхбуд”,); при проведенні робіт з поточного, капітального ремонту та реконструкції житлових будинків (Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління, ПП «Метан») та при проведенні проектних робіт по капітального ремонту теплогенераторних (ПП “Метан”). 

Крім того в результаті відсутності контролю за використання бюджетних коштів не проводилось відшкодування витрат орендарем за спожиті ним комунальні послуги на загальну суму 0,37 тис. гривень. Ревізуючи правильність використання бюджетних коштів, спеціалістами відділу встановлено нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 485,05 тис. грн., із яких: кошти передбачені на проведення реконструкції об’єктів благоустрою були використані на проведення робіт з капітального ремонту об'єктів на суму 87,84 тис. грн.; кошти передбачені на проведення капітального ремонту об'єктів на суму 336,59 тис. грн. були використані на виконання робіт з поточного ремонту об'єктів благоустрою; кошти передбачені на проведення поточного ремонту об'єктів на суму 60,62 тис. грн. були використані на виконання робіт з капітального ремонту об'єктів. 

Також, допущені порушення щодо обліку активів. Так, проведеною ревізією встановлено заниження в обліку вартості основних засобів -проектно-кошторисної документації, внаслідок невідображення їх в обліку управління при наявності первинних документів на суму 35,18 тис. гривень.
 
Під час ревізії проведено відшкодування та усунення виявлених порушень на загальну суму 543,61 тис. грн., що становить 99% від загальної суми виявлених порушень.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 3-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП. За нецільове використання бюджетних коштів на начальника УЖКГ Миргородської міської ради складено протокол за ст. 164-12 ч. 1 КУпАП. 

Підготовлено проект вимог про усунення виявлених ревізією порушень законодавства, який направлено КРУ в Полтавській області для погодження. Начальнику УЖКГ Миргородської міської ради направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.
За результатами ревізії готуються інформації Миргородському міському голові, Миргородській міжрайонній прокуратурі та Миргородському МВ (з обслуговування міста Миргорода та Миргородського району) УМВС України в Полтавській області.


Старший контролер-ревізор КРВ в
м. Миргород та Миргородському районі Л.М.Щербиня


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa