www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.04.2011 15:35
Миргород: Вийдемо у двори - зробимо місто затишним
Ви хочете долучитися до проведення Дня довкілля? Приєднайтеся до справ, які координує голова вашого будинкового чи вуличного комітету.
Візьміть активну участь у зборах, які організовує будинковий чи вуличний комітет, спільно розставте пріоритети - вирішіть, які об'єми роботи біля свого будинку, на вулиці необхідно виконати найперше. Спільно складіть план. 
Пам'ятайте: 215 активістів міста - будинкомів та вуличкомів донесуть вашу інформацію до відома влади і ЖЕКу.
Нагадуємо: якщо у вас є бажання попрацювати на благо власного будинку, вулиці, громади, але лопати чи граблі ще залишилися на дачі - ви ще встигнете їх привезти до свого помешкання до 16 квітня.

Будьмо патріотами рідного міста! Зробимо його ще привабливішим та квітучішим, спільно прикрасимо його - висадимо в Миргороді 1000 кущів бузку, що у майбутньому додасть місту особливого шарму та дозволить заявити про себе на загальнонаціональному рівні.
Миргород - наш дім, і жити нам у ньому всім!


Фото О.Калайтана

 
 
Виконавчий комітет
Миргородської міської ради
Полтавської області
Р о з п о р я д ж е н н я
від 30 березня 2011р.  №48-р


Про проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою в м. Миргороді

 
Згідно ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою проведення роботи силами підприємств та громадськості міста по наведенню чистоти, благоустрою та озеленення, покращення санітарного стану в м.Миргороді:
1.Провести з 1 квітня по 1 червня 2011 року двомісячник озеленення, чистоти і благоустрою.
2.Створити оперативний штаб по проведенню двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою (додаток №1).
3.Керівникам підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, вжити невідкладних заходів по приведенню в належний санітарний стан виробничих, прилеглих та закріплених територій.
4.Міському відділу освіти (Мовчан С.Г.), Миргородському державному керамічному технікуму ім.М.В.Гоголя (Колодко О.І.), професійно-технічному училищу №44 (Мокрій Р.М.) забезпечити участь учнів, студентів у проведенні двомісячника.
5. Радам мікрорайонів, головам вуличних та будинкових комітетів, гаражних кооперативів забезпечити участь громадськості у наведенні чистоти і охайності на кожній вулиці, кожній прибудинковій території та навколо гаражів.
6.Редакції газети "Миргород - наш дім" (Денисенко В.В.), радіокомпанії "Миргород" (Явтушенко В.А.),телестудії "Миргород" (Сливний В.І.) забезпечити висвітлення ходу двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою міста у засобах масової інформації.
7.Відзначення кращих колективів проводити згідно Положення про порядок заохочення кращих колективів підприємств, організацій, установ при підбитті підсумків двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою в м.Миргороді та Положення про загальноміський конкурс на звання "Зразкова вулиця", "Зразковий будинок".
8.Затвердити плани та графік проведення двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою м.Миргорода (додатки 2-6).
9.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Павленка С.В.

Міський голова                                                                                                                      
С.П.Соломаха
 
 
Виконавчий комітет
Миргородської
міської ради
Полтавської області
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 25 березня 2011 року №46-р


Про проведення загальноміського конкурсу "На краще квіткове та світлове оформлення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ м.Миргорода"

 
Відповідно до ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою проведення заходів щодо покращення зовнішнього вигляду підприємств та прилеглої території:
1. Провести з 10 квітня до 1 серпня 2011 року загальноміський конкурс "На краще квіткове та світлове оформлення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ м.Миргорода".
2. Затвердити Положення (додається) про загальноміський конкурс "На краще квіткове та світлове оформлення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ м. Миргорода".
3. Керівникам об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ м. Миргорода вжити невідкладних заходів по квітковому та світловому оформленню своїх підприємств та прилеглої території.
4. Начальникові відділу споживчого ринку та підприємництва управління економіки міської ради Кундій Л.А. забезпечити висвітлення ходу проведення конкурсу у засобах масової інформації.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови - начальника управління економіки Ширшову С.В.

Міський голова            
  С.П.Соломаха

  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa