www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 01.04.2011 15:45
Податкова інформує

Триває I етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей-2011” 

Державною податковою адміністрацією України впродовж десяти років проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей”.
Завданням Конкурсу є сприяння творчому підходу до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків у дітей та молоді шкільного віку, налагодженню партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків, реалізація дітьми творчих здібностей у прозі, поезії, а також у галузі образотворчого і прикладного мистецтва. Активну участь в конкурсі приймають юні Миргородчани, які не один раз виборювали призові місця на обласному та Всеукраїнському рівні та були нагороджені дипломами та подарунками. 

Миргородська об’єднана державна податкова інспекція запрошує учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста віком від 9 до 15 років взяти участь у конкурсі „Податки очима дітей -2011” та продемонструвати свою майстерність у розкритті теми податків за наступними напрямами: художні твори, твори декоративно - прикладного мистецтва, літературні твори. З порядком оформлення робіт можна ознайомитися на Веб – сайтах ДПА України, ДПА у Полтавській області, безпосередньо в вашому навчальному закладі або в податковому органі за телефоном 5-26-65. 

Шановні конкурсанти! Чекаємо Ваших робіт в термін до 5 квітня 2011р. за адресою: м. Миргород, вул. Кашинського 26, кімната 100.

Дбаєте про майбутнє - відмовтеся від виплати заробітної плати в «конвертах» 

Найважливішими завданнями які стоять перед податковою інспекцією є: наповнення бюджетів усіх рівнів, виведення економіки з тіньового сектора, налагодження партнерських відносин з платниками податків. Одним з найбільших бюджетоутворюючих податків по наповненню місцевого бюджету є податок з доходів фізичних осіб, від рівня надходження якого залежить розвиток соціальної сфери міста, у якому ми живемо. Тому легалізація трудових відносин та контроль за виплатою заробітної плати знаходиться під постійною увагою податківців та представників органів державної влади. 

Аби налагодити системну роботу з упередження порушень законодавства про оплату праці, підвищення рівня надходжень податків та зборів до бюджету, недопущення порушень законних прав найманих осіб, працівниками Миргородської ОДПІ проводиться широка роз’яснювальна робота серед громадян щодо негативних наслідків цього явища, вивчається діяльність не законослухняних суб’єктів господарювання, проводяться перевірки таких роботодавців. В результаті чого до бюджету донараховуються значні суми коштів. 

Так, з початку 2011 року Миргородськими податківцями спільно з іншими органами влади та правоохоронними органами проведено 16 рейдів по легалізації найманої праці. Під час яких виявлено 68 неоформлених найманих працівників, в результаті до місцевого бюджету додатково надійшло 20,4 тис. грн.
Як же допомогти тим громадянам, які в силу свого скрутного становища змушені отримувати зарплату в "конверті". Що їм потрібно робити, аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату? Перш за все кожному найманому працівнику необхідно зайняти чітку громадянську позицію і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства. 

Адже громадяни, які погоджуються отримувати зарплату у „конвертах”, не тільки сприяють розвитку тіньових схем, а й позбавляють себе соціальної захищеності. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні - вони однозначно програють в майбутньому. Миргородська об’єднана державна податкова інспекція вкотре звертається із закликом до роботодавців, громадян бути чесними у стосунках з державою, разом дбати про її економічну міць і добробут громадян і назавжди відмовитися від ганебної практики порушення трудового законодавства та оплати праці.
А про факти виплати заробітної плати у "конвертах" своєчасно повідомляйте органи прокуратури та державну податкову службу.
Телефон для довідок: 5-26-65, 5-62-63. 

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
 


Відшкодування ПДВ 

Відповідно до норм Податкового кодексу України відшкодування ПДВ повинно проходити в автоматичному режимі
Критерії оцінки платника, відповідність яким надає такому платнику податку право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування сум ПДВ, побудовані на аналізі даних його звітних показників та наявної податкової інформації.
Увага при відборі платників акцентована на: 

• стан платника в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб;
• операціях, до яких застосовується нульова ставка;
• сумі розбіжностей між податковим кредитом та податковими зобов'язаннями контрагентів платника;
• рівні заробітної плати;
• чисельності працівників;
• виробничих потужностях підприємства;
• наявності податкового боргу. 

Визначення відповідності платника податку зазначеним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після кожного граничного терміну подачі звітності. Отже, за підсумками кожного окремого звітного періоду перелік платників, які відповідають критеріям що надають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування сум ПДВ може змінюватись. Державна податкова служба вже передала до Державного казначейства офіційне повідомлення про початок автоматичного бюджетного відшкодування з переліком підприємств. 

Половина з них – великі платники, інші – представники малого та середнього бізнесу. Загальна сума, що підлягає автоматичному відшкодуванню, складає 457,0 млн. грн. Ці гроші підприємства отримають на свої рахунки з Держказначейства протягом трьох операційних днів. Комп’ютерна система підходить до відбору підприємств, що отримують право на відшкодування ПДВ, набагато принциповіше, ніж живі люди. 

Найбільш недосяжними виявилися вимоги щодо розміру заробітної плати, яка виплачується працівникам підприємств, що претендують на автоматичне відшкодування. Протягом чотирьох звітних періодів вона має бути не меншою, ніж 2,5 мінімальні зарплати. Цього показника не змогли дотриматися більше ніж 80% претендентів. Серед інших вимог до суб’єктів господарювання, що претендують на автоматичне відшкодування, є відсутність розбіжностей між податковим кредитом та податковими зобов’язаннями контрагентів.
Отримали право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ 24 підприємства.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa