www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 12.04.2011 13:41
Миргород: Тепло у наших оселях

У міській раді відбулася ділова зустріч спеціалістів німецького проекту YIZ , які беруть участь у реалізації пілотного проекту реконструкції теплової системи Миргорода з директорами міських середніх навчальних закладів, завідуючими дитсадків, керівниками медичних та інших установ бюджетної сфери, працівниками міської теплоенергетичної служби, йшлося про створення плану міської енергоефективності. Про це говорила координатор проекту Іма Хренова-Шимкіна. Детальний аналіз умов реалізації проекту у Миргороді зробив експерт Клеменс Лейтцеб. 

Всього жилий комунальний фонд міста нараховує більше трьохсот будинків. У їх числі - 24 дев’ятиповерхівки, 69 4 та 5 поверхових, 10 триповерхових, решта одно- та двохповерхові будинки. В залежності від їх конструкції та будівельних матеріалів і витрати теплової енергії на квадратний метр корисної площі різні.
Але не тільки це. 

Багато залежить, якщо це жилі будинки, від самих мешканців. Не новина, звісно, що тепліше у тих приміщеннях, де утеплені вікна та двері, встановлені радіатори з терморегуляторами, індивідуальні теплові лічильники, виконані інші роботи з урахуванням можливості заощаджувати енерговитрати у кожному окремо взятому будинку. Можна кивати на проектантів, будівельників чи ще когось, але це не виправдовує того прикрого факту, що у багатоповерховому будинку по вул.Багачанській, 114, наприклад, узимку в підвальних приміщеннях буває тепліше, ніж у квартирах. У багатьох шкільних, дошкільних дитячих, адміністративних та інших будівлях у суботні та недільні дні людей немає.
 
Проте опалюються їхні квадратні метри так же, як і в робочі дні. Інші приклади неефективного витрачання енергії. Для того, щоб відповідальний за ефективність витрачання енергії у місті названий на сучасний лад менеджером енергетик Костянтин Федоренко вчасно підказав і допоміг користувачам енергетичних ресурсів діяти грамотно, і треба запровадити електронну систему спостереження за витрачанням енергії у кожному будинку. Від цього залежить реконструкція діючої та створення високоефективної системи теплопостачання міста. Над цим і працюють спеціалісти проекту «Енергоефективність у будівлях». У цій злободенній і багатогранній роботі їх всебічно підтримує міська рада. Про це говорив у своєму виступі перший заступник міського голови Сергій Павленко. 

Учасники ділової зустрічі зійшлися на тому, що міський план енергоефективності конче потрібний місту-курорту. У цьому зацікавлена не тільки міська влада, що само по собі робить їм честь, а й жителі в першу чергу багатоквартирних будинків, ради самоврядних мікрорайонів, будинкові комітети. В умовах неминучих реформ у житлово-комунальній галузі не повинно бути отих, хто і в багатоквартирному висотному будинку норовить влаштувати свою «хату скраю». Хотів би хтось того чи ні, а зростання ціни на енергоносії не обмине і Миргород. До нових тарифів треба готуватися вже сьогодні. Організаторська робота по створенню плану міської енергоефективності і є підготовкою до завтрашнього дня. 


Леонард Ніколаєнко


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa