www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 12.04.2011 13:57
Податкова інформує

Отримали доходи не від податкових агентів - подайте податкову декларацію! Шановні громадяни! З 1 січня 2011 року в країні розпочалася деклараційна кампанія, яка відповідно до Податкового кодексу України триває до 1 травня 2011року. 

Декларування доходів фізичних осіб отриманих у 2010 році пов‘язано з виконанням платниками податку вимог Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію або мають право на її подання з метою реалізації права на податковий кредит. 

Нагадуємо, що обов’язково мають задекларувати свої доходи за 2010 рік громадяни, які одержували дохід у вигляді вартості спадщини або подарунку; іноземні доходи; інвестиційні доходи від операцій з акціями, цінними паперами; доходи від здавання в оренду власної нерухомості; доходи від виграшів в азартні ігри, недержавну лотерею; від продажу рухомого майна, доходи від надання репетиторських послуг та інші доходи, які не були оподатковані при їх нарахуванні чи виплаті. 

Слід звернути увагу, що до 1 травня декларацію мають подати як платники податку, які зобов’язані задекларувати свої доходи, так і ті громадяни, що мають право подати її добровільно з метою одержання податкового кредиту. Прийом декларацій проводиться за адресою: вул. Кашинського, 26, кім. 201 (II-й поверх). Податківці працюють у зручному для платників режимі з подовженим робочим днем до 20-00 год. та у суботу з 9-00 до 13-00 години.
Якщо виникли питання стосовно подання декларації про доходи завітайте до консультаційного пункту Миргородської ОДПІ (каб.100) або зателефонуйте за номером: 5-26-65.

Податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування доходів фізичним особам, можуть не подавати щомісяця декларацію
У листі державної податкової Адміністрації України від 25.03.2011р. №8235/7/17-0217 «Про подання податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб» зазначено, що відповідно до п.п. «д» п 176.2. ст.176 Податкового Кодексу України Особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати до органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. 

Згідно з п.18.1 ПКУ ст.18 податковим агентом визнається особа, на яку цим Кодексом покладається обов’язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.
З метою уникненням можливої соціальної напруги, додаткового навантаження платників податків, а також витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням звітності у подальшому, податкові агенти, які не мають найманих працівників не проводять нарахування (надання, виплати)доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку декларацію за відповідний звітний період. 


Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa