www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 15.04.2011 15:38
Головні теми - із життя громади міста Миргорода

Пленарне засідання 7 сесії міської ради 6 скликання, яке провів міський голова С.П.Соломаха, розпочалося із традиційного затвердження порядку денного. Загалом на розгляд сесії було внесено 32 питання та депутатські запити. У роботі депутатського зібрання взяли участь 30 народних обранців міської ради, керівники бюджетних організацій , підприємств та установ міста; начальники відділів, управлінь міської ради; керівники рад мікрорайонів міста; представники засобів масової інформації. 

Першим розглядалося питання про внесення змін у рішення 5 сесії 6 скликання міської ради, від 30.12.2010р. "Про міський бюджет на 2011 рік". Доповідала заступник міського голови, начальник фінансового управління Н.Г.Устименко. 

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2010 рік звітувала заступник міського голови, начальник управління економіки міської ради С.В.Ширшова (на знімку). Зокрема, вона сказала, що зусилля влади міста, керівників підприємств, організацій і установ у звітному періоді були спрямовані на забезпечення виконання програми економічного і соціального розвитку міста щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних зі стабілізацією економіки та соціальним захистом населення. 

Щодо промислового виробництва, то обсяги реалізації промислової продукції у відпускних цінах у 2010 році склали 603761,1 тис. грн., що на 25,5% більше, ніж у 2009 році. Зріс обсяг реалізованої промислової продукції промисловими підприємствами міста на одну особу до 14528,4 грн., проти 11595,3 грн. у 2009 році. Найбільшу питому вагу в обсязі реалізованої продукції продовжують займати підприємства харчової та переробної промисловості - 86,5 % загального обсягу.
Щодо фінансової діяльності підприємств міста, то з метою організації координаційної роботи по забезпеченню фінансово-стабільної господарської діяльності суб'єктів господарювання міста запроваджено систему моніторингу ефективності діяльності суб'єктів господарювання.
Максимального піку збитковості від звичайної діяльності до оподаткування фінансовий результат досяг у січні-травні 2010 року та склав 3,7 млн.грн. Питома вага збиткових підприємств становила 74,2%. 

Із метою покращення ситуації було проведено ряд засідань комісії та розглянуто роботу збиткових підприємств , причини їхньої збиткової діяльності та перспективи покращення ситуації при формуванні ними фінансових результатів. У результаті проведеної роботи дана тенденція почала змінюватися в бік покращення. Так, уже за 2010 рік фінансовий результат був позитивний і склав 32,8 млн. грн. прибутку. Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 58,1%, отримано 41,3 млн. грн. Збитково спрацювали 41,9% підприємств, якими отримано 8,5 млн. грн. 

Найбільше прибутків отримали: ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", МП "Контакт", ПАТ "Миргородський завод мінеральних вод".
Найбільш збитковими підприємствами виявилися: ТОВ "Миргородм'ясопром", комунальне житлово-експлуатаційне управління, обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства "Миргородтеплоенерго", обласне комунальне виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Миргородводоканал". Що стосується тенденцій вкладень інвестицій в основний капітал, то у 2010 році сума залучених інвестицій, за оперативними даними, склала 78,8 млн. грн., що у порівняних цінах на 25,5 % менше проти 2009 року. 

Підприємствами та організаціями за рахунок власних коштів освоєно - 64,8 млн. грн. (кошти направлено на придбання машин, обладнання, капремонт).
На будівництво і реконструкцію об'єктів житлово-комунального та соціально-культурного призначення - 8,9 млн. грн. В об'єкти санаторно-курортної сфери вкладено - 5,1 млн. грн. (ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів "Миргородкурорт", санаторій "Райдужний"). За 2010 рік інвестиції в основний капітал на одного жителя, за оперативними даними, становили 1984,9 грн. 

Домінуючу частку в загальному обсязі інвестування займають внутрішні інвестиції і, в першу чергу, власні кошти підприємств.
У 2010 році в місті закінчено інвестиційний проект по будівництву спального корпусу з їдальнею та лікувально-діагностичним центром по вул. Гоголя, 112 (ПП Гургула З.П.) та проведено благоустрій прилеглої території. Продовжується забезпечення матеріально - технічної бази лікувально-діагностичного центру та спального корпусу. 

На ЗАТ ЛОЗ "Миргородкурорт" збудовано світломузичний фонтан.
Протягом року проводилися будівельні та проектні роботи по будівництву об'єктів спортивно - готельного комплексу по вул. Озерній, 22-а (ПП Самойлович Р.В.) та проектні роботи по будівництву санаторію по вул. Ігнатенка, 6 (ПП Гургула З.П.).
Розпочалися підготовчі роботи по проектуванню торгово-оздоровчого комплексу ТОВ "Креміньінвест" по вул. Гоголя, 10-6.
Проводилася реконструкція частини приміщення будівлі під молодіжне кафе - бар по вул. Незалежності, 7 та закінчено реконструкцію павільйонів у торгові ряди із капітальних споруд по вул. Воскресінській, 2-б та 8-б із благоустроєм прилеглої території. 

У 2010 році суб'єкти господарювання вкладали інвестиції в:
- будівництво другої черги зернозберігаючого і зернопереробного комплексу по вул. Раскової, 62 (ТОВ "Грейн Інновейшн Системз");
- будівництво фітобару з пунктом прокату спортивного інвентарю в парку «Дружба»;
- добудову до приміщення і переобладнання під офіс по вул. Гоголя, 64;
- реконструкцію приміщення під кафе по вул. Гоголя, 103;
- добудову до магазину складу по вул. Гоголя, 176-е. 

У комунальній сфері впроваджувалися інвестиційні проекти у напрямку практичного енергозбереження, а саме:
- Проект "Ефективність у будівлях".
- Проект "Реформа міського теплозабезпечення".
- Проект "Реконструкція внутрішньожитлових мереж освітлення". 

У системі Інтернет підтримується сайт Миргорода, на якому розміщено інвестиційні пропозиції. Розроблено мультимедійні презентації: "Продаж льодового майданчика зі штучним покриттям" та "Реконструкція стадіону "Старт". 

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій за 2010 рік склав 5,1 млн. дол. США, у розрахунку на одну особу - 128,5 дол. США.
У липні 2010 року відбувся дружній візит делегації Миргорода до міста Речиця (Білорусія), де була представлена презентація Миргорода і висвітлено потенціал міста з метою налагодження співпраці та залучення інвестицій в економіку міста. А в листопаді цього ж року делегація Миргорода взяла участь у ІІ економічному форумі "Речицяінвест". 

Щодо будівництва в місті, то будівельними організаціями міста за 2010 рік власними силами було виконано підрядних робіт на суму 36,6 млн. грн., що у 2,8 рази більше відповідного періоду минулого року. Введено в експлуатацію 108-квартирний житловий будинок по вул. Перемоги, 10 загальною площею 6837 кв. метрів із благоустроєм прилеглої території. 

Індивідуальними забудовниками введено в експлуатацію 45 будинків, загальною площею 5464 кв. метри.
Проводилися роботи по реконструкції та ремонту дитячих навчальних закладів №2, 7,10,11,12; загальноосвітніх середніх шкіл №1, 3,5,9, гімназії ім. Т.Г.Шевченка, спеціалізованого садка-школи "Гелікон", центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, центру культури та дозвілля, станції юних техніків, музею голодомору, краєзнавчого музею, де обсяг виконаних робіт склав 705,4 тис. грн.
На поточний ремонт скверу Вічної Слави та Чорнобильської Слави використано 32,0 тис. грн.
На реконструкцію стадіону "Старт" направлено 5,3 тис. грн. 

На поточний ремонт мосту через річку Хорол використано 16,8 тис. грн.
Збудовано автобусні зупинки по вул. Довге Озеро, вул.Котляревського, у мікрорайоні Стадня, на що використано 28,9 тис. грн.
У рамках міжнародного проекту "Камінь любові", на центральній площі міста встановлено скульптурну композицію із одноіменною назвою, на що направлено 50,7 тис. грн. 

Збудовано ігровий майданчик у районі «Авіа містечка», де обсяг виконаних робіт склав 63,1 тис. грн.
На об'єктах комунального призначення виконання обсягів робіт за 2010 рік склало 7434,9 тис. грн.: на виконання робіт по благоустрою міста направлено 4441,3 тис. грн.; на будівництво та реконструкцію міських доріг та тротуарів - 2881,3 тис. грн.; на ремонт ліфтів - 112,3 тис. грн.
Крім цього, було проведено реконструкцію інженерних мереж опалення житлових будинків по вул. Козацька, 3; Багачанська, 60, на що використано 44,1 тис. грн. 

Проведено реконструкцію покрівлі житлових будинків по вул. Багачанська, 50, 110; вул. Сорочинська, 2; вул. Я.Усика, 7; вул. Гоголя, 64; вул. Ковтуна, 4, на що направлено 466,2 тис. грн.
Реконструйовано водогін по вул. Миргородських дивізій, де обсяг виконаних робіт склав 6,9 тис. грн.
Виконано значну роботу по поточному ремонту щебеневих доріг міста, а саме по вулицях: Вербова, Стаднянська (від №5 до №25), Молодіжна, Сластьона, Зубковського, Дружби, Чумацька, пров. Лісовий, пров. Поперечний, вул. Козацька - висипка греблі від ПТУ-44, пров. Ткацький, вул. Гагаріна, Ломана, Колгоспна, Шкільна, Ксьондза, Новопрорізна, Миколи Філянського, Лікарняна, Міщенка, Садова, Гетьманська, Комишнянська. 

А також проведено грейдерування вулиць міста з щебеневим покриттям по мікрорайонах: Лісок, Дранки, Королівщина, Личанка, Стадня, Почапці, Довге Озеро, вул. Висоцького, у мікрорайоні "Нафтомістечко".
Продовжується впровадження міської Програми поводження з побутовими відхо¬дами на 2006-2011 роки. Роздільним збором твердих побутових відходів стовідсотково забезпечено багатоповерхові будівлі. 

У приватному секторі міста встановлено 2180 індивідуальних пластикових євроконтейнерів об'ємом 0,24 м3.
Із підприємствами, організаціями міста укладено біля 250 договорів на вивіз та розміщення твердих побутових відходів.
Важливим напрямком соціально-економічного розвитку є вирішення проблем практичного енергозбереження, особливо у комунальній сфері.
У ході реалізації енергозберігаючих заходів було зекономлено 242,0 тис. кВт год. електроенергії, 34,0 тис. м3 газу. Вартість зекономлених паливно-енергетичних ресурсів скла¬ла 102,9 тис. грн.

Продовжувалася робота по впровадженню проектів "Реформування міського теплозабезпечення" та "Ефективність у будівлях".
Що стосується забезпечення пасажирських перевезень та покращення якості обслуговування населення в місті, то в цьому напрямку постійно проводиться робота. 

У місті продовжує діяти 26 маршрутів, на яких працює 35 маршрутних таксі, а також 3 автобуси ТОВ "Мир-Авто", що працюють за двома маршрутами, та 2 приватні автобуси по маршрутах на Почапці та "Нафтомістечко". Поступово проводиться заміна застарілого транспорту на сучасний. 

Щодо ситуації в санаторно-курортній галузі, то за звітний період спостерігається тенденція збільшення обсягів реалізації санаторно - курортних послуг, сума яких у 2010 році склала 141,1 млн. грн., що на 16,0 % більше, ніж у 2009 році. У санаторіях міста оздоровилося 41,7 тис. осіб. 

Значна увага приділялася розвитку організації туристсько-краєзнавчої, оздоровчої та екскурсійної діяльності серед дітей, підлітків та молоді.
Так, протягом 2010 року, юні туристи міста стали переможцями в обласному конкурсі Всеукраїнській експедиції "Історія сіл і міст України" і в обласній експедиції "Шляхами подвигу і слави" та зайняли друге місце в обласному туристичному зльоті школярів, провели міський туристичний зліт школярів, туристичні змагання до Дня захисту дітей, відкриті міські змагання з туризму "Миргородський марафон". 

Із початку року туристичними екскурсіями охоплено 1250 осіб. У туристичних походах задіяно 900 дітей. Щодо регуляторної політики та розвитку підприємництва, то станом на 01.01.2011р. в місті налічувалося 364 малих підприємств та 2297 фізичних осіб - підприємців. 

Загалом, у сфері малого підприємництва задіяно 6,2 тис. чоловік, що складає 29,1 відс. від зайнятих в усіх сферах економіки міста.
У 2010 році частка надходжень від суб'єктів малого підприємництва склала - 8,7 відс. 

Переважний напрямок підприємницької діяльності в місті займає торговельно-посередницька діяльність та діяльність у сфері послуг.
На малих підприємствах працює 15,9 відс. працівників, зайнятих в усіх галузях міста. У місті продовжує діяти фонд підтримки підприємництва для надання фінансово-кредитної допомоги малому бізнесу, створений у 2003 році. За період із 2004 року по 2010 рік підприємці, які зверталися за допомогою, а це 9 представників малого бізнесу міста, отримали фінансову підтримку на загальну суму 181,0 тис. грн.

За 2010 рік безвідсоткова поворотна фінансова допомога була надана одному приватному підприємцю на суму 20, 0 тис. грн.
У місті продовжує діяти єдиний офіс із видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності. Протягом 2010 року за консультаціями звернулося 318 суб'єктів господарювання. Видано 281 документ дозвільного характеру. Щодо розвитку сфери обігу товарів і послуг, то продовжувалися процеси розбудови інфраструктури споживчого ринку, підвищення якості торговельного обслуговування населення. Організовано роботу технічного ринку по вул. Котляревського, 3, куди переведено авторинок зі стадіону та організовано торгівлю як автозапчастинами, так і живністю, птицею, кормами та товарами "секонд хенд". 

Розпочалися роботи по впорядкуванню вул.Воскресінської та переведенню підприємців ринку "Наш дім" на інші ринки міста.
За 2010 рік надано 284 дозволи на здійснення діяльності підприємствам торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг: стаціонарним магазинам - 161, новоствореним -26; підприємствам дрібно-роздрібної мережі - 78, новоствореним - 7; підприємствам сфери послуг - 19, новоствореним - 12; підприємствам ресторанного господарства -15, новоствореним - 5; аптекам - 6, но¬воствореним - 2; ветаптекам - 1; АЗС - 4 , новоствореним - 1.
Усього в місті на 1 січня 2011 року діяло: 440 стаціонарних магазинів; 82 підприємства ресторанного господарства; 209 підприємств сфери послуг; 54 аптеки та аптечних пунктів; 6 ветаптек; 4 магазини "Оптика"; 15 автозаправних станцій. 

У місті представлена фірмова торгівля переробної промисловості, а саме: ТОВ " Вовчанський м'ясокомбінат"; ВАТ "Полтавакондитер"; ВАТ "Полтавський лікеро-горілчаний завод"; ВАТ "Миргородський хлібозавод"; кондитерський цех "Миргородський каравай"; борошняний цех п/п Хухри Л. М.; ТОВ "Стелс - О"
Щодо розвитку сфери послуг у місті Миргороді, то станом на 01.01.2011р. налічувалось 209 підприємств, а саме: ательє по пошиву та ремонту одягу - 7; майстерень по ремонту взуття - 15; перукарень та косметичних кабінетів - 49; майстерень по ремонту автомобілів - 23; майстерень по ремонту побутової техніки - 12; ювелірних майстерень - 7; майстерень по ремонту годинників - 3; об'єктів фотопослуг, послуг ксерокопіювання та комп'ютерного друку, прокату речей, нарізки скла, майстерень по ремонту та виготовленню металовиробів, ритуальних послуг, квартирних та турагенств, рекламних агентств, спортивно-оздоровчих центрів, ломбардів та інших - 93. 

Щодо середньомісячної заробітної плати, то вона за 2010 рік збільшилась на 22,1 % і склала 1833 грн., тоді коли за 2009 рік цей показник становив 1501 грн.
Щодо заборгованості із виплати заробітної плати, то протягом 2010 року постійно здійснювались заходи щодо прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати, але залишається невирішеною проблема повного її погашення.
Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.01.11р. становила 741,3 тис. грн. по 2 підприємствах:
- економічноактивному (ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський комбінат хлібопродуктів № 1") - 576,2 тис. грн.;
- підприємству-банкруту (ТОВ "Миргородм'ясопром" - 165,1 тис. грн.).
Щодо ринку праці, то протягом 2010 року за сприянням у працевлаштуванні до центру зайнятості звернулося 3017 незайнятих трудовою діяльністю громадян.
Станом на 01.01.11р. в центрі зайнятості перебувало на обліку 891 громадянин, що на 139 осіб більше, ніж рік тому.
Кількість вільних робочих місць становила 55. Навантаження на одне вільне робоче місце становило в середньому 16 осіб, у минулому році - 10 осіб. Протягом 2010 року створено 885 нових робочих місць, із них за рахунок коштів підприємств - 94, за трудовими договорами між працівниками та фізичними особами - 472 та зареєстровано фізичних осіб - підприємців - 319.
У звітному періоді було: працевлаштовано 1317 осіб (минулий рік 875 осіб); направлено на профнавчання 171 особу (минулий рік 72 осіб); на оплачувані громадські роботи - 306 осіб (минулий рік - 244 осіб). 

Щодо пенсійного забезпечення, то, в цілому, ситуація стабільна. У м. Миргороді налічується 11620 пенсіонерів.
Середній розмір пенсії в місті становить 1022 грн., проти 904 грн. у 2009 році, збільшення відбулося на 13,1%.
До бюджету управління Пенсійного фонду в м. Миргороді за 2010 рік надійшло 222657,0 тис. грн.
Із них - 81087,9 тис. грн., або 36,4 % від загальної суми надходжень - власні кошти. Доведений план надходження власних коштів виконано на 99,7 %.
Щодо соціального забезпечення, то станом на 01.01.2011 року управлінням праці та соціального захисту населення була надана допомога сім'ям із дітьми на загальну суму 9731,6 тис. грн., малозабезпеченим сім'ям виплачена допомога на загальну суму 280,2 тис. грн. та державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину, або місце проживання їх невідоме, надана на суму 149,7 тис. грн.
Інвалідам із дитинства та дітям - інвалідам відповідно до Закону України "Про державну допомогу інвалідам із дитинства та дітям - інвалідам" було призначено та виплачено допомогу на суму 2165,9 тис. грн. 

Крім того, за рахунок міського бюджету виплачена компенсація 15 фізичним особам, які надають соціальні послуги в сумі 13,2 тис. грн., одноразова грошова допомога 197 громадянам на загальну суму 43,2 тис. грн. та 329 сімей отримали одноразову допомогу при народженні дитини на суму 33,6 тис. грн.
Із початку року субсидії на житлово-комунальні послуги призначено 2731 сім'ї, на тверде паливо та скраплений газ готівкою - 4 сім'ям. Усього субсидією в цей період скористалися 2159 сімей на суму 2095,6 тис. грн.
Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги склав 204,6 грн.
У місті щомісячно користується пільгами з оплати житлово-комунальних послуг 7390 осіб пільгових категорій населення.
Продовжується робота щодо підтримки в актуальному стані Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, станом на 01.01.11р. до реєстру включено 12366 пільговиків. 

Щодо ситуації в освіті, то вона майже не змінилася. У місті працює 7 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 дошкільних навчальних закладів, 7 позашкільних установ. У загальноосвітніх навчальних закладах міста навчається 3653 учні, у дошкільних закладах виховується 1202 дитини, позашкільних - понад 2000 вихованців.
Наповнюваність класів у загальноосвітніх навчальних закладах становить 24 учні. Середня кількість учнів на одного вчителя становить 11. Випущено: 540 учнів 9 - х класів; 321 учень 11 - х класів. 

Протягом 2010 року у місті працювало 11 таборів із денним перебуванням (7 пришкільних, 4 профільних) та 2 табори праці і відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочило 739 дітей. Літнім оздоровленням у пришкільних таборах було охоплено 11 дітей - сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, 17 дітей - інвалідів, 15 дітей, які постраждали від катастрофи на ЧАЕС, 52 дитини із багатодітних сімей, 19 - із малозабезпечених сімей, 104 обдарованих дитини та 132 відмінника навчання. Туристичними екскурсіями та походами у літній період охоплено понад 2000 дітей.
Працює професійно-технічне училище міста, в якому навчається 505 учнів, які одночасно із загальною середньою освітою отримають і робітничу кваліфікацію; а також керамічний технікум ім. М.В. Гоголя. У технікумі підготовка спеціалістів ведеться на 4 факультетах: денна форма навчання - 535 чол., заочна - 125 чол. 

Продовжується робота по організації підвозу учнів до шкіл із віддалених районів міста шкільним автобусом.
Робота закладів культури у звітному періоді була спрямована на виконання програми розвитку культури.
Протягом 2010 року проведено 54 концерти та 108 різноманітних загальноміських масових заходів. Серед них - народні гуляння, театралізовані свята, художні виставки, конкурси, огляди художньої самодіяльності, професійні та державні свята, фестивалі. 

Музеї міста відвідало 6705 чол., проведено 212 екскурсій, відбулося відкриття 28 виставок, 2 презентації книг місцевих авторів.
Бібліотеками міста організовано та проведено читацькі конференції, літературні читання, бесіди, бібліотечні уроки, усні журнали, книжкові виставки, зустрічі з письменниками, радіопередачі. Протягом року міські бібліотеки відвідало 52722 чол. Книжковий фонд бібліотек поповнився на 828 примірників.
Народний духовий оркестр ім.І.І.Шатравки бере активну участь у культурно-масових заходах міста. Творчий доробок колективу складають близько 100 творів. 

Що стосується політики стосовно дітей, сім'ї та молоді, то вона здійснюється у відповідності до законодавства України.
Протягом 2010 року проведено 72 загальноміських заходи, направлених на розвиток творчих здібностей молоді, підтримку дітей пільгових категорій та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Серед них: загальноміські заходи, присвячені Дню матері, Міжнародному дню сім'ї, Великоднім святам, Міжнародному дню захисту дітей, Дню Перемоги, заходи до Дня молоді, визволення Миргородщини від фашистських загарбників, Дня міста.
До дитячих оздоровчих закладів для оздоровлення направлено 85 дітей пільгових категорій. 

Постійно поновлюється банк даних дітей із сімей пільгових категорій. Станом на 01.01.2011р. на обліку перебувало 787 дітей пільгових категорій, які проживають у 584 сім'ях, із них до місцевого банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, занесено 79 сімей, в яких виховується 171 дитина. Проводилася робота щодо соціальної реабілітації дітей та молоді з функціональ¬ними обмеженнями, охоплено 158 клієнтів вищезазначеної категорії, яким надано 391 послугу. 

Відповідна робота проводилася із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, із них 3-є виховуються у прийомних сім'ях.
На виконання програми організації оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді в період літніх канікул та у вільний від навчання час на 2010 рік до громадських оплачуваних робіт було залучено 67 дітей. Перевага надавалася дітям пільгових категорій. Всього використано 10 тис. грн. згідно кошторису даної програми. 

Щодо розвитку фізичної культури і спорту, то протягом 2010 року всіма видами фізкультурно - оздоровчої та спортивно-масової роботи у місті займалося 7900 осіб, що становить 19,1 % населення міста. У двох дитячо-юнацьких спортивних школах займається 784 чол., у 7 спортивних клубах за інтересами - 486 чол. За 2010 рік проведено 98 спортивно - масових заходів із популярних видів спорту: волейболу, футболу, баскетболу, шахів, легкої атлетики та ін.
Збірні команди міста брали участь у змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту.
Підбиваючи підсумок сказаного, можна зробити висновок, що виконавчим комітетом міської ради забезпечено виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 2010 рік. 

Того дня депутати внесли зміни та доповнення до рішення 41 сесії 5 скликання, від 13.05.2010 року, №14 "Про міську програму зайнятості населення на 2010-2011 роки"; затвердили Положення про порядок передачі у власність та надання в користування земельних ділянок у нашому місті та ін.
Досить серйозно на сесії розглядалися і депутатські запити, які стосувалися різних сфер життєдіяльності нашого міста - ремонту покрівель будинків, ремонту та підсипки доріг; встановлення обмежувальних знаків та світлофорів на вуличних перехрестях; обладнання окремих автостоянок і автозупинок та ін.
Оперативності й чіткості в роботі сесії додали велика активність та діловий підхід до розгляду питань у всіх постійних депутатських комісіях, де були уважно опрацьовані й узгоджені всі питання порядку денного. 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa