www.mirgorod.osp-ua.info
   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

   Головна
 Візитка міста
 Історія міста
   Символіка міста
 Історичні пам’ятки
 Карта міста
  Міські новини
 Форум   Робота   Оголошення   Фотогалерея
  Курорт Миргород
 
    Історія курорту  
    Лікувальні вододжерела  
    ЗАО «Миргородкурорт»  
    Санаторії  
    Готелі  
    Проїзд до міста  
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

  Економіка міста
 

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

    Основні галузі  
    Регуляторна політика  
    Банки  
    Інвестиційний потенціал
  міста
 
    Міжнародні зв’язки  
 
  Міська громада
 
    Громадські організації  
    Політичні партії  
    Релігійні центри міста  
    Засоби масової інформації  
 
     Міські служби
 

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 22.04.2011 16:06
Відбулося засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. 

Про перспективу благоустрою міста на 2011 рік доповідав начальник управління архітектури та містобудування С.М.Руських. Зокрема, він нагадав усім присутнім, що благоустрій території Миргорода - це пріоритетний напрямок діяльності міської влади, направлений на забезпечення належного санітарного порядку навколишнього середовища, створення відповідних природних умов для проживання, виробничої діяльності та відпочинку громадян та гостей нашого міста. 

Начальник управління архітектури та містобудування нагадав присутнім про основні напрямки роботи у період двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою. Йшлося про розпочаті роботи по реконструкції вулиці Воскресінської із відновленням дорожнього покриття вулиці; про те, що на сьогодні вже виготовлена проектна документація по реконструкції автомобільного мосту через річку Хорол, який збудований ще у 1959 році та ін. 

Як представник влади С.М.Руських висловив думку про те, що міська влада розраховує на підтримку підприємців у благоустрої міста. І додав: «Якщо кожен підприємець перед своїм магазином, офісом виконає роботи згідно Плану благоустрою, то, як підказує практика, споживачі охоче звертатимуться в організації або магазини». Сергій Миколайович закликав об'єднувати зусилля громади, влади й бізнесу, що сприятиме більшій привабливості Миргорода. А результати кращого квіткового та світлового оформлення об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери побутових послуг, підприємств та установ відповідно до розпорядження міського голови №46-р, від 25 березня 2011 року, будуть оприлюднені після 1 серпня. 

Зі співдоповіддю з питання, що розглядалося, виступив начальник КП "Комбінат благоустрою і озеленення" Ю.О.Кібірєв.
Другим слухалося питання про стан житлово-комунального господарства міста та підбиття підсумків проведення осінньо-зимового періоду 2010-2011 років і підготовку житлово-комунального господарства до літнього курортного сезону. Доповідав заступник міського голови, начальник управління житлово-комунального господарства С.В.Яшний. 

Зокрема, він сказав, що протягом осінньо-зимового періоду 2010-2011 років підприємства житлово-комунального господарства міста працювали досить стабільно. Населення було безперебійно забезпечено теплом в оселях; прибирались від снігу та сміття дороги, тротуари, прибудинкові території. На належному рівні утримувався житловий фонд та подавалась гаряча і холодна вода.
Техніка КП "Спецкомунтранс", яка була задіяна на прибиранні вулиць міста, працювала задовільно, без перебоїв. 

Сьогодні успішну роботу комунальних підприємств м. Миргорода відзначають не тільки в області, але і за її межами. Протягом останніх років м. Миргород постійно бере участь у конкурсі "Населений пункт кращого благоустрою і громадського порядку" і займає призові місця, бере участь і проводить захист інвестиційних проектів по поводженню з твердим побутовими відходами, утепленню житла, запровадженню альтернативних джерел електричної та теплової енергії. 

Підбиваючи підсумки опалювального сезону 2010-2011 років, С.В.Яшний відзначив, що в цілому він пройшов успішно: котельні ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" працювали стабільно, всі споживачі в повній мірі забезпечувались теплом та гарячим водопостачанням.
Але необхідно терміново виконати капітальний ремонт 70 п.м теплотраси по вул. Гоголя, 156, заміну конвективної частини котла типу КВГ - 6,5 , у котельній по вул. Прорізній, а також потребує проведення аварійно-відновлювальних робіт цегляна димова труба висотою 30 м по вул. Гоголя, 100 (за магазином "Сільпо"). 

На все це потрібні великі фінансові кошти, які на підприємстві "Миргоротеплоенерго" відсутні.
Основна проблема забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств міста - це фінансовий стан, що залежить у першу чергу від своєчасної оплати населення за спожиті комунальні послуги. Викликає занепокоєння стан розрахунків споживачів за спожиту теплову енергію.
За опалювальний період 2010-2011рр. станом на 07 квітня 2011р. кредиторська заборгованість за використаний природний газ перед ДК "Газ України" - 4972,8 тис. грн. Відсоток проплати - 79,0%, для порівняння: відсоток проплати по Україні - 53,0%.
Причиною виникнення заборгованості є те, що: 

по - перше, з 01 серпня 2010 року підвищилась ціна на природний газ для населення на 50%, для бюджетних установ та інших споживачів на 15%, при цьому тарифи на теплопостачання підвищились із 01 січня 2011 року і лише на 10%). Тобто, тарифи на теплопостачання не є економічно - обґрунтованими, рівень відшкодування середньозваженим тарифом середньої фактичної вартості послуг складає - 74,6%.
По-друге, споживачі теплової енергії розраховуються з ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" за отримане тепло протягом року, тобто виникає касовий розрив між строками розрахунків за газ і строками оплати споживачами за теплову енергію. 

Дебіторська заборгованість за послуги теплопостачання станом на 01.04.2011р. всього: 4702,8 тис. грн., у т.ч.: населення - 3547,9 тис. грн.; пільги і субсидії - 564 тис. грн.; Державний бюджет - 100,4 тис. грн.; місцевий бюджет-131,5 тис. грн.; інші споживачі - 359,0 тис. грн.
Протягом січня - березня підприємства ОВПВКГ "Миргородводоканал" (Маклак Ю.П.), Мир¬городське комунальне житлово-експлуатаційне управління (Марченко О.О.) отримували збитки у зв'язку з невідповідністю тарифів фактичним витратам.
Із метою забезпечення стабільної роботи підприємств МК ЖЕУ виконує роботи не тільки по поточному утриманню житлово-комунального господарства, а і роботи по реконструкції та будівництву. 

Розрахунки відповідних тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення подані ОКВПВКГ "Миргородводоканал" на погодження ГУЖКГ Полтавської ОДА 22 лютого 2011 р. Дебіторська заборго¬ваність по підприємству складає - 670,7 тис.грн., у т.ч. населення -290,6 тис.грн., збитки - 430,0 тис.грн.
У той же час по роботі з боржниками підприємства ОКВПВКГ "Миргородводоканал" та МК ЖЕУ наряду з роз'яснювальною роботою, направленням матеріалів для складання судових наказів, використовується ефективне сучасне обладнання "Спрут" по перекриттю внутрішньо будинкової каналізаційної мережі для споживачів-боржників. 

Дебіторська заборгованість по ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго", ОКВПВКГ "Миргородводоканал", МК ЖЕУ становить 4,6 млн. грн.
Незважаючи на не найкращий фінансовий стан ОКВПВКГ "Миргородводоканалу", підприємство надає послуги.
Працівники підприємства своєчасно реагують на виникнення поривів, своєчасно їх ліквідовують. У 2010 році з обласного екологічного фонду було профінансовано роботи по реконструкції напірного каналізаційного колектора по вулицях - Робітнича-Багачанська-Депутатська, в сумі 456,1 тис.грн., чим значно поліпшено екологічну ситуацію в житловій забудові мікрорайону "Промисловий". 

Відповідно до міської програми капітального ремонту житлового фонду і благоустрою міста на 2010 рік, бюджету розвитку та цільового фонду на житловий фонд використано 1060,2 тис.грн. проти 735,8 тис. грн. у 2009 році. Кошти були використані на інженерні мережі та бойлери - 261,7 тис. гривень (реконструкція і капітальний ремонт інженерних мереж у ж/б по вул. Багачанській, 110, 48,60, 86, Троїцькій, 39, 86,88,Ігнатенка,6, Д.Апостола,9, Сорочинській,260 та інших); покрівлі - 469,1 тис. гривень (ж/б по вул. Багачанській, 110, 50, Сорочинській, 2, Ковтуна,4) та інші роботи.
У 2010 році на благоустрій міста використано 4,4 млн. грн. Ці кошти були використані на санітарну очистку, придбання і ремонт техніки -1 млн. 919 тис.грн. (КП "Спецкомунтранс); на благоустрій, вуличне прибирання, експлуатацію вуличного освітлення -2389,8 тис.грн. (КП "Комбінат благоустрою і озеленення"; на утримання кладовищ - 75,0 тис. грн. (МКП "Ритуал"). 

Сьогодні перед комунальниками поставлені питання здешевлення комунальних послуг, пошуку зменшення вартості послуг за рахунок уведення більш економічних у споживанні енергії обладнання, насосів, котлів, вуличних ліхтарів, уведенням сучасної системи обліку.
Головним завданням програми по енергозбереженню в сфері житлово-комунального господарства є завершення реконструкції існуючих освітлювальних установок у місцях загального користування житлових будинків, виконання робіт по утепленню зовнішніх стін житлових будинків, встановлення індивідуальних теплових пунктів, реконструкція мережі теплопостачання.

Відповідально у 2010 році було опрацьовано питання підготовки дорожнього покриття наших вулиць до несприятливих погодних умов зимового періоду. Так, на виконання міської цільової про¬грами "Розвиток дорожньо-мостового господарства м.Миргорода на 2007-2010 роки" протягом 2010 року в місті було виконано робіт на загальну суму 3128 тис. грн.: із них по поточному ремонту доріг 24,3 тис.м2, на суму 874,3 тис.грн.; капітально відремонтовано шляхового покриття загальною площею 12,3 тис.м2, на суму 1 471 тис. грн ; проведена реконструкція доріг та тротуарів на площі 3,1 тис. м2, на загальну суму 576,7 тис грн.; виконаний ремонт внутрішньо будинкових проїздів на суму 139,1 тис. грн. Роботи виконувались силами підприємств ЗАТ "Миргородсервісшляхбуд", Філії "Миргородський райавтодор". 

Виконаний поточний ремонт таких вулиць: Гоголя, Шишацької, Лазоренка, Личанської, Козацької, Заливної, Вокзальної, Троїцької, Красносільської, Панаса Мирного, Гурамішвілі, Миргородських дивізій, Тичини, Котляревського, Лікарняної, Петрівської.
Виконаний капітальний ремонт доріг по вул. Багачанській, доріг біля шляхопроводу, вул. Старосвітської, вул. Хорольської, вул. Кашинського, вул. Воскресінської , вул. Я.Усика, вул. Д.Апостола, вул. Залізничної, вул. Спартаківської, вул. Свидницького, провулку Наріжного, капітальний ремонт тротуару по вул. Кашинського, вул. Зеленій, вул. Боровиковського, вул. Сорочинській, вул. Довге Озеро, вул. Харківка, вул. Грекова.
Проведені роботи по ремонту внутрішньо будинкових проїздів по вул. Багачанській, 104, Багачанській ,46, вул. Д.Апостола, 2, 4, 9, вул. Ковтуна, 3, вул. Панаса Мирного, 12,16,18, вул. Вовка,80/30, вул. Гоголя 111, вул. Сорочинській,2.
Виконані роботи по реконструкції тротуару і дороги по вул. Незалежності. 

КП "Спецкомунтранс" зроблена підсипка щебенем доріг загальною площею 18,8 тис. м2, на суму 263 тис грн. Підсипка виконана по таких вулицях : вул. Троїцькій, вул. Енергетиків, вул. Лісовій, вул.Складській, вул. Вербовій, вул. Чумацькій, пров. Поперечному, пров. Лісовому, вул. Микиші, висипана гребля біля ПТУ №44 , вул. Молодіжної, вул. Зубковського, вул. Дружби, вул. Стаднянської, пров. Личанського, вул. Ломаної та інших.
«У цілому робота житлово - комунального господарства міста покращилася в порівнянні з минулим роком, але стан справ у галузі потребує постійної уваги з боку міської ради та її виконавчого комітету», - зауважив начальник управління ЖКГ. 

Про підготовку підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг до літнього курортного сезону 2011 року доповідала начальник відділу споживчого ринку та підприємництва управління економіки Л.А.Кундій, яка відзначила, що мережа підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у місті продовжує зростати.
За 2010 рік відкрито 54 підприємства торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг. Усього в місті на 1 січня 2011 року діє: 440 стаціонарних магазинів; 82 підприємства ресторанного господарства; 209 підприємств сфери послуг; 54 аптеки та аптечних пунктів; 6 ветаптек; 4 магазини "Оптика"; 15 автозаправних станцій. 

Забезпеченість населення посадочними місцями в загальнодоступній мережі ресторанного госпо¬дарства складає 242% до встановленого нормативу.
У місті представлена фірмова торгівля переробної та легкої промисловості, а саме: ТОВ "Вовчан¬ський м'ясокомбінат"; ВАТ "Полтавакондитер"; ВАТ "Полтавський лікеро-горілчаний завод"; ПФППГ фірма "Юсі"; ВАТ "Миргородський хлібозавод"; борошняний цех "Миргородський коровай".
Протягом року продовжували оновлювати інтер'єр, змінювати на краще зовнішній вигляд своїх під¬приємств власники кафе, барів, ресторанів, магазинів.
У 2010 році відкрились сучасні підприємства торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг: ресторан "Париж-Дакар", вул. Незалежності, 7; кафе "Містечко", вул. Гоголя, 103; магазин "Теремок", вул. Гоголя, 28-А; магазин "Продукти", вул. Гоголя, 5 - Б; аптека "Мед - Сервіс", вул. Гоголя, 102 - А ; магазин "Оптовичок", вул. Данила Апостола, 48 - А; магазин "Візерункова крамниця", вул. Гоголя, 47/2; магазин "Меблі", вул. Данила Апостола, 38; кав'ярня "Чайкоffський", вул. Гоголя, 112; склад - магазин по реалізації будівельних матеріалів, вул. Воскресенська, 8/1 - А; шиномонтажний центр "Віанор", вул.Петровська, 2; магазин "Теремок", вул. Гоголя, 28 -А; Побудовано ряд магазинів по вул. Воскресінській, 2 та 6.
У місті функціонує три сучасних маркети з прогресивними методами обслуговування споживачів, а саме: магазин "Фуршет", магазин "Сільпо", універсам "Хвилинка". 

Управлінням економіки були проведені перевірки підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, які розташовані в центрі міста, «Авіа містечку», на околиці та на території курорту по питанню підготовки до літнього курортного сезону. Зроблені висновки, що протягом року продовжували оновлювати інтер'єр, змінювати на краще зовнішній вигляд своїх підприємств власники кафе, барів, ресторанів, магазинів.
Л.А.Кундій детально проаналізувала роботу усіх магазинів міста, відзначивши серед них ті, які добре підготовлені до роботи під час літнього курортного сезону, а також критикувала ті заклади торгівлі, які за результатами обстежень підприємств торгівлі продовольчої групи знаходяться у незадовільному санітарно-технічному стані. В цілому підприємства торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг задовільно підготовлені до роботи під час літнього курортного сезону.
Того дня у порядку контролю розглядалося питання про виконання рішення виконавчого комітету від 12.05.2010року №254. "Про затвердження міських заходів щодо недопущення проникнення та розповсюдження вірусу сезонного та пандемічного грипу на території м.Миргорода на 2010-2012 роки". 


Валентина ДЕНИСЕНКО


  Гуманітарна сфера
  Культура
  Освіта
  Спорт
  Соціальна сфера
  Соціальний захист
  населення
  Служби
  соціальної сфери
  Центр зайнятості
  Транспорт
  Автобусний
  Залізничний
  Маршрутний
  Таксі
  Сервіс та дозвілля
  Туризм
  Торгівля
  Сфера послуг
  Ресторани
  Кінотеатри
  Інтернет-клуби


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.mirgorod.osp-ua.info є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa